SUPERSTAR COM SRL
| Denumire | SUPERSTAR COM SRL |
| CUI | 5020823 |
| Nr. Reg. Com. | J33/1954/1993 |
| EUID | ROONRC.J1993001954331 |
| CAEN | 1013 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-12-10 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RUSU MARCEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54 030 015 | 2 324 239 | 9 888 072 | — | — | — | 171 |
| 2024 | 53 813 767 | 3 150 498 | 8 473 521 | 13 910 781 | 9 531 872 | 14 230 593 | 175 |
| 2023 | 51 809 325 | 2 985 230 | 11 823 424 | 13 809 327 | 11 766 945 | 12 958 646 | 181 |
| 2022 | 42 832 567 | 2 239 081 | 9 159 594 | 13 008 006 | 8 660 376 | 11 585 476 | 168 |
| 2021 | 39 629 311 | 1 879 046 | 8 934 744 | 13 617 473 | 7 018 430 | 10 717 612 | 182 |
| 2020 | 41 903 704 | 2 639 642 | 7 226 382 | 13 431 097 | 5 581 848 | 10 724 556 | 186 |
| 2019 | 45 808 552 | 2 518 288 | 7 920 909 | 13 793 451 | 4 997 869 | 9 784 068 | 201 |
| 2018 | 43 993 462 | 3 787 462 | 7 282 551 | 13 636 267 | 4 638 060 | 9 810 588 | 200 |
| 2017 | 41 050 343 | 3 507 523 | 5 807 893 | 11 658 183 | 4 120 305 | 8 629 808 | 193 |
| 2016 | 35 953 805 | 4 013 940 | 3 544 964 | 10 086 338 | 2 749 082 | 7 906 152 | 172 |
Statistics
Commercial networks and enterprises54 030 015 lei
0%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SUPERSTAR COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1013 Rev. 2 (echivalent: 1013 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Descriere Activitate | Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Suceava , domeniul 1013: Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SUPERSTAR COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SUPERSTAR COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SUPERSTAR COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.910.781 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.531.872 |
| Stocuri | 4.874.687 |
| Creante | 1.505.156 |
| Casa si conturi la banci | 3.152.029 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 123.801 |
| DATORII | 8.473.521 |
| VENITURI IN AVANS | 862.340 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.230.593 |
| Capital subscris varsat | 9.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 53.813.767 |
| VENITURI TOTALE | 98.133.923 |
| CHELTUIELI TOTALE | 94.562.804 |
| Profitul brut | 3.571.119 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.150.498 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 175 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.809.327 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.766.945 |
| Stocuri | 5.087.144 |
| Creante | 1.481.293 |
| Casa si conturi la banci | 5.198.508 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 140.479 |
| DATORII | 11.823.424 |
| VENITURI IN AVANS | 934.681 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.958.646 |
| Capital subscris varsat | 8.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 51.809.325 |
| VENITURI TOTALE | 94.795.312 |
| CHELTUIELI TOTALE | 91.425.272 |
| Profitul brut | 3.370.040 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.985.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 181 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.008.006 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.660.376 |
| Stocuri | 5.454.120 |
| Creante | 1.784.388 |
| Casa si conturi la banci | 1.421.868 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 86.617 |
| DATORII | 9.159.594 |
| VENITURI IN AVANS | 1.009.929 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.585.476 |
| Capital subscris varsat | 7.900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 42.832.567 |
| VENITURI TOTALE | 79.233.445 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.693.026 |
| Profitul brut | 2.540.419 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.239.081 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 168 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.617.473 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.018.430 |
| Stocuri | 3.652.676 |
| Creante | 939.225 |
| Casa si conturi la banci | 2.426.529 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 105.699 |
| DATORII | 8.934.744 |
| VENITURI IN AVANS | 1.089.246 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.717.612 |
| Capital subscris varsat | 7.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.629.311 |
| VENITURI TOTALE | 73.558.612 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.402.033 |
| Profitul brut | 2.156.579 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.879.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 182 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.431.097 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.581.848 |
| Stocuri | 3.449.577 |
| Creante | 890.348 |
| Casa si conturi la banci | 1.241.923 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 106.556 |
| DATORII | 7.226.382 |
| VENITURI IN AVANS | 1.168.563 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.724.556 |
| Capital subscris varsat | 6.900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.903.704 |
| VENITURI TOTALE | 78.320.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.247.592 |
| Profitul brut | 3.073.037 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.639.642 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 186 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.793.451 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.997.869 |
| Stocuri | 2.386.490 |
| Creante | 1.073.474 |
| Casa si conturi la banci | 1.537.905 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 161.536 |
| DATORII | 7.920.909 |
| VENITURI IN AVANS | 1.247.879 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.784.068 |
| Capital subscris varsat | 6.200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.808.552 |
| VENITURI TOTALE | 84.803.353 |
| CHELTUIELI TOTALE | 81.906.809 |
| Profitul brut | 2.896.544 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.518.288 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 201 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.636.267 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.638.060 |
| Stocuri | 2.609.242 |
| Creante | 964.549 |
| Casa si conturi la banci | 1.064.269 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 142.520 |
| DATORII | 7.282.551 |
| VENITURI IN AVANS | 1.323.708 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.810.588 |
| Capital subscris varsat | 5.200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 43.993.462 |
| VENITURI TOTALE | 81.022.361 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.683.151 |
| Profitul brut | 4.339.210 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.787.462 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 200 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.658.183 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.120.305 |
| Stocuri | 2.180.085 |
| Creante | 825.709 |
| Casa si conturi la banci | 1.114.511 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 99.977 |
| DATORII | 5.807.893 |
| VENITURI IN AVANS | 1.440.764 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.629.808 |
| Capital subscris varsat | 4.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.050.343 |
| VENITURI TOTALE | 73.929.660 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.912.841 |
| Profitul brut | 4.016.819 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.507.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 193 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.086.338 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.749.082 |
| Stocuri | 1.519.199 |
| Creante | 719.606 |
| Casa si conturi la banci | 510.277 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 187.447 |
| DATORII | 3.544.964 |
| VENITURI IN AVANS | 1.571.751 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.906.152 |
| Capital subscris varsat | 3.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.953.805 |
| VENITURI TOTALE | 66.516.427 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.914.963 |
| Profitul brut | 4.601.464 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.013.940 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 172 |