VERLA SRL
| Denumire | VERLA SRL |
| CUI | 5612469 |
| Nr. Reg. Com. | J1994001182122 |
| EUID | ROONRC.J1994001182122 |
| CAEN | 4690 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-04-29 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VERZEA VIOREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 87 662 407 | 3 132 552 | 29 924 454 | 1 825 152 | 38 897 873 | 10 667 240 | 87 |
| 2023 | 78 643 274 | 3 821 141 | 22 468 041 | 2 258 403 | 30 199 921 | 9 684 687 | 79 |
| 2022 | 66 806 884 | 2 110 354 | 25 475 669 | 2 561 008 | 30 662 172 | 7 863 546 | 79 |
| 2021 | 54 833 638 | 2 391 364 | 21 457 174 | 2 104 139 | 27 604 112 | 8 253 192 | 68 |
| 2020 | 46 205 728 | 2 830 064 | 14 276 385 | 940 134 | 20 725 482 | 7 422 641 | 56 |
| 2019 | 44 624 846 | 1 558 050 | 12 689 264 | 626 847 | 18 882 188 | 6 855 443 | 61 |
| 2018 | 42 193 471 | 877 163 | 13 737 033 | 712 628 | 19 076 211 | 6 099 367 | 64 |
| 2017 | 36 605 215 | 1 306 511 | 14 839 359 | 931 169 | 19 141 412 | 5 222 204 | 60 |
| 2016 | 34 348 135 | 2 072 152 | 13 328 957 | 1 637 253 | 18 093 158 | 6 351 309 | 51 |
Statistics
Commercial networks and enterprises87 662 407 lei
11%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VERLA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4690 Rev. 2 (echivalent: 4690 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 4690: Comerț cu ridicata nespecializat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VERLA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VERLA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VERLA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.825.152 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.897.873 |
| Stocuri | 23.418.326 |
| Creante | 15.001.730 |
| Casa si conturi la banci | 369.466 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 85.892 |
| DATORII | 29.924.454 |
| PROVIZIOANE | 217.223 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.667.240 |
| Capital subscris varsat | 800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 87.662.407 |
| VENITURI TOTALE | 89.127.705 |
| CHELTUIELI TOTALE | 85.509.487 |
| Profitul brut | 3.618.218 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.132.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.258.403 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.199.921 |
| Stocuri | 15.850.988 |
| Creante | 13.215.012 |
| Casa si conturi la banci | 1.017.046 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 220.225 |
| DATORII | 22.468.041 |
| VENITURI IN AVANS | 361.348 |
| PROVIZIOANE | 164.473 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.684.687 |
| Capital subscris varsat | 800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 78.643.274 |
| VENITURI TOTALE | 79.732.457 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.280.753 |
| Profitul brut | 4.451.704 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.821.141 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.561.008 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.662.172 |
| Stocuri | 15.418.252 |
| Creante | 13.485.740 |
| Casa si conturi la banci | 1.602.315 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 232.507 |
| DATORII | 25.475.669 |
| PROVIZIOANE | 116.472 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.863.546 |
| Capital subscris varsat | 800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 66.806.884 |
| VENITURI TOTALE | 68.368.795 |
| CHELTUIELI TOTALE | 65.844.948 |
| Profitul brut | 2.523.847 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.110.354 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.104.139 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.604.112 |
| Stocuri | 14.132.160 |
| Creante | 13.172.753 |
| Casa si conturi la banci | 247.920 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.470 |
| DATORII | 21.457.174 |
| PROVIZIOANE | 64.355 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.253.192 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 54.833.638 |
| VENITURI TOTALE | 56.238.792 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.490.840 |
| Profitul brut | 2.747.952 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.391.364 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 940.134 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.725.482 |
| Stocuri | 11.255.295 |
| Creante | 7.474.248 |
| Casa si conturi la banci | 1.905.692 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.410 |
| DATORII | 14.276.385 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.422.641 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.205.728 |
| VENITURI TOTALE | 47.361.101 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.065.197 |
| Profitul brut | 3.295.904 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.830.064 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 626.847 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.882.188 |
| Stocuri | 9.364.366 |
| Creante | 9.093.212 |
| Casa si conturi la banci | 148.906 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.672 |
| DATORII | 12.689.264 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.855.443 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 44.624.846 |
| VENITURI TOTALE | 45.154.309 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.298.039 |
| Profitul brut | 1.856.270 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.558.050 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 712.628 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.076.211 |
| Stocuri | 8.598.424 |
| Creante | 9.026.131 |
| Casa si conturi la banci | 1.071.866 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 59.979 |
| DATORII | 13.737.033 |
| VENITURI IN AVANS | 12.418 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.099.367 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 42.193.471 |
| VENITURI TOTALE | 42.917.309 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.898.574 |
| Profitul brut | 1.018.735 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 877.163 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 931.169 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.141.412 |
| Stocuri | 9.256.565 |
| Creante | 9.303.138 |
| Casa si conturi la banci | 285.167 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.670 |
| DATORII | 14.839.359 |
| VENITURI IN AVANS | 49.688 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.222.204 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.605.215 |
| VENITURI TOTALE | 37.838.908 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.246.702 |
| Profitul brut | 1.592.206 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.306.511 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.637.253 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.093.158 |
| Stocuri | 9.201.506 |
| Creante | 8.604.204 |
| Casa si conturi la banci | 234.480 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.861 |
| DATORII | 13.328.957 |
| VENITURI IN AVANS | 90.006 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.351.309 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.348.135 |
| VENITURI TOTALE | 34.729.773 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.296.849 |
| Profitul brut | 2.432.924 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.072.152 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |