SLIK IMPEX SRL
| Denumire | SLIK IMPEX SRL |
| CUI | 5882306 |
| Nr. Reg. Com. | J1994001267104 |
| EUID | ROONRC.J10/1267/1994 |
| CAEN | 4639 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-06-28 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IPATE IONUŢ-CĂTĂLIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 181 577 276 | 3 257 234 | 29 567 129 | 14 551 362 | 27 585 552 | 11 907 132 | 224 |
| 2023 | 164 829 621 | 3 278 365 | 25 368 389 | 14 727 146 | 23 062 065 | 11 735 952 | 216 |
| 2022 | 143 130 935 | 3 508 548 | 23 537 784 | 12 289 370 | 22 937 280 | 11 158 576 | 214 |
| 2021 | 122 998 136 | 883 380 | 18 917 593 | 12 282 241 | 16 958 644 | 10 028 154 | 223 |
| 2020 | 89 336 609 | 183 054 | 15 065 990 | 9 994 593 | 14 708 891 | 9 637 494 | 150 |
| 2019 | 72 299 075 | 1 232 649 | 8 366 888 | 7 753 465 | 10 241 689 | 9 584 941 | 111 |
| 2018 | 67 263 882 | 945 558 | 8 826 168 | 7 748 520 | 9 974 795 | 8 746 608 | 109 |
| 2017 | 64 579 134 | 1 471 444 | 8 733 811 | 8 133 745 | 8 562 388 | 7 698 983 | 103 |
| 2016 | 56 102 539 | 1 385 193 | 6 316 028 | 3 329 638 | 9 590 638 | 6 228 109 | 96 |
Statistics
Commercial networks and enterprises181 577 276 lei
10%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SLIK IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4639 Rev. 2 (echivalent: 4639 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Buzău , domeniul 4639: Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SLIK IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SLIK IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SLIK IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.551.362 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.585.552 |
| Stocuri | 12.765.147 |
| Creante | 13.941.851 |
| Casa si conturi la banci | 878.554 |
| DATORII | 29.567.129 |
| VENITURI IN AVANS | 662.653 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.907.132 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 181.577.276 |
| VENITURI TOTALE | 181.947.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 178.214.425 |
| Profitul brut | 3.733.204 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.257.234 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 224 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.727.146 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.062.065 |
| Stocuri | 11.689.469 |
| Creante | 10.368.879 |
| Casa si conturi la banci | 1.003.717 |
| DATORII | 25.368.389 |
| VENITURI IN AVANS | 684.870 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.735.952 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 164.829.621 |
| VENITURI TOTALE | 165.212.371 |
| CHELTUIELI TOTALE | 161.447.701 |
| Profitul brut | 3.764.670 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.278.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 216 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.289.370 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.937.280 |
| Stocuri | 12.122.513 |
| Creante | 9.716.488 |
| Casa si conturi la banci | 1.098.279 |
| DATORII | 23.537.784 |
| VENITURI IN AVANS | 530.290 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.158.576 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 143.130.935 |
| VENITURI TOTALE | 143.337.035 |
| CHELTUIELI TOTALE | 139.229.269 |
| Profitul brut | 4.107.766 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.508.548 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 214 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.282.241 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.958.644 |
| Stocuri | 8.725.130 |
| Creante | 8.085.028 |
| Casa si conturi la banci | 148.486 |
| DATORII | 18.917.593 |
| VENITURI IN AVANS | 295.138 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.028.154 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 122.998.136 |
| VENITURI TOTALE | 123.124.233 |
| CHELTUIELI TOTALE | 122.075.952 |
| Profitul brut | 1.048.281 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 883.380 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 223 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.994.593 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.708.891 |
| Stocuri | 7.613.969 |
| Creante | 5.399.615 |
| Casa si conturi la banci | 1.695.307 |
| DATORII | 15.065.990 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.637.494 |
| Capital subscris varsat | 950 |
| Cifra de afaceri neta | 89.336.609 |
| VENITURI TOTALE | 89.700.180 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.477.675 |
| Profitul brut | 222.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 183.054 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 150 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.753.465 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.241.689 |
| Stocuri | 6.046.913 |
| Creante | 5.232.880 |
| Casa si conturi la banci | -1.038.104 |
| DATORII | 8.366.888 |
| VENITURI IN AVANS | 43.325 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.584.941 |
| Capital subscris varsat | 950 |
| Cifra de afaceri neta | 72.299.075 |
| VENITURI TOTALE | 72.768.784 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.326.457 |
| Profitul brut | 1.442.327 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.232.649 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 111 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.748.520 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.974.795 |
| Stocuri | 6.563.280 |
| Creante | 5.133.550 |
| Casa si conturi la banci | -1.722.035 |
| DATORII | 8.826.168 |
| VENITURI IN AVANS | 150.539 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.746.608 |
| Capital subscris varsat | 950 |
| Cifra de afaceri neta | 67.263.882 |
| VENITURI TOTALE | 67.394.065 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.296.688 |
| Profitul brut | 1.097.377 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 945.558 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.133.745 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.562.388 |
| Stocuri | 5.563.179 |
| Creante | 4.790.320 |
| Casa si conturi la banci | -1.791.111 |
| DATORII | 8.733.811 |
| VENITURI IN AVANS | 263.339 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.698.983 |
| Capital subscris varsat | 950 |
| Cifra de afaceri neta | 64.579.134 |
| VENITURI TOTALE | 64.708.046 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.000.624 |
| Profitul brut | 1.707.422 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.471.444 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 103 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.329.638 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.590.638 |
| Stocuri | 5.188.697 |
| Creante | 5.280.289 |
| Casa si conturi la banci | -878.348 |
| DATORII | 6.316.028 |
| VENITURI IN AVANS | 376.139 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.228.109 |
| Capital subscris varsat | 950 |
| Cifra de afaceri neta | 56.102.539 |
| VENITURI TOTALE | 56.597.098 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.948.941 |
| Profitul brut | 1.648.157 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.385.193 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 96 |