WOODEN TECHNIC PRODIMPEX SRL
| Denumire | WOODEN TECHNIC PRODIMPEX SRL |
| CUI | 6064151 |
| Nr. Reg. Com. | J1994002220126 |
| EUID | ROONRC.J1994002220126 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-08-04 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DEAK FRANCISC | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 140 861 333 | 3 483 738 | 24 791 290 | 22 927 821 | 29 142 430 | 27 559 575 | 128 |
| 2023 | 124 763 023 | 2 375 521 | 26 359 935 | 19 163 690 | 31 979 708 | 25 119 309 | 129 |
| 2022 | 119 235 430 | 4 270 709 | 22 825 375 | 18 947 736 | 26 937 692 | 23 352 480 | 132 |
| 2021 | 104 235 729 | 4 752 992 | 21 741 737 | 20 758 088 | 21 423 902 | 20 513 355 | 126 |
| 2020 | 83 981 285 | 2 769 635 | 19 333 541 | 20 748 002 | 14 886 884 | 16 391 947 | 125 |
| 2019 | 85 064 855 | 1 149 265 | 21 744 601 | 21 305 423 | 14 388 115 | 14 064 420 | 125 |
| 2018 | 80 446 138 | 1 000 083 | 24 089 297 | 23 611 483 | 13 799 823 | 13 441 474 | 123 |
| 2017 | 64 692 387 | 2 028 780 | 17 037 364 | 16 062 577 | 13 909 468 | 13 072 976 | 112 |
| 2016 | 52 683 520 | 2 406 629 | 13 116 464 | 14 561 167 | 10 069 596 | 11 623 148 | 101 |
Statistics
Commercial networks and enterprises140 861 333 lei
13%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “WOODEN TECHNIC PRODIMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „WOODEN TECHNIC PRODIMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „WOODEN TECHNIC PRODIMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „WOODEN TECHNIC PRODIMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.927.821 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.142.430 |
| Stocuri | 23.408.141 |
| Creante | 10.368.631 |
| Casa si conturi la banci | -4.634.342 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 280.614 |
| DATORII | 24.791.290 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.559.575 |
| Capital subscris varsat | 15.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 140.861.333 |
| VENITURI TOTALE | 142.150.600 |
| CHELTUIELI TOTALE | 138.108.401 |
| Profitul brut | 4.042.199 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.483.738 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 128 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.163.690 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.979.708 |
| Stocuri | 21.709.168 |
| Creante | 12.952.666 |
| Casa si conturi la banci | -2.682.126 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 335.846 |
| DATORII | 26.359.935 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.119.309 |
| Capital subscris varsat | 11.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 124.763.023 |
| VENITURI TOTALE | 129.170.249 |
| CHELTUIELI TOTALE | 126.490.946 |
| Profitul brut | 2.679.303 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.375.521 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 129 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.947.736 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.937.692 |
| Stocuri | 22.589.095 |
| Creante | 9.204.478 |
| Casa si conturi la banci | -4.855.881 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 292.427 |
| DATORII | 22.825.375 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.352.480 |
| Capital subscris varsat | 11.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 119.235.430 |
| VENITURI TOTALE | 122.917.998 |
| CHELTUIELI TOTALE | 118.121.867 |
| Profitul brut | 4.796.131 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.270.709 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 132 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.758.088 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.423.902 |
| Stocuri | 17.720.598 |
| Creante | 6.364.052 |
| Casa si conturi la banci | -2.660.748 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.102 |
| DATORII | 21.741.737 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.513.355 |
| Capital subscris varsat | 8.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 104.235.729 |
| VENITURI TOTALE | 105.514.265 |
| CHELTUIELI TOTALE | 100.146.047 |
| Profitul brut | 5.368.218 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.752.992 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 126 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.748.002 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.886.884 |
| Stocuri | 14.124.493 |
| Creante | 4.158.128 |
| Casa si conturi la banci | -3.395.737 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 90.602 |
| DATORII | 19.333.541 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.391.947 |
| Capital subscris varsat | 8.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 83.981.285 |
| VENITURI TOTALE | 86.914.992 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.776.133 |
| Profitul brut | 3.138.859 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.769.635 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 125 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.305.423 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.388.115 |
| Stocuri | 12.197.522 |
| Creante | 7.234.889 |
| Casa si conturi la banci | -5.044.296 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 115.483 |
| DATORII | 21.744.601 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.064.420 |
| Capital subscris varsat | 5.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 85.064.855 |
| VENITURI TOTALE | 86.451.268 |
| CHELTUIELI TOTALE | 85.131.277 |
| Profitul brut | 1.319.991 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.149.265 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 125 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.611.483 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.799.823 |
| Stocuri | 12.335.762 |
| Creante | 6.142.767 |
| Casa si conturi la banci | -4.678.706 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 119.465 |
| DATORII | 24.089.297 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.441.474 |
| Capital subscris varsat | 5.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 80.446.138 |
| VENITURI TOTALE | 80.704.469 |
| CHELTUIELI TOTALE | 79.550.602 |
| Profitul brut | 1.153.867 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.000.083 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 123 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.062.577 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.909.468 |
| Stocuri | 12.093.193 |
| Creante | 5.286.713 |
| Casa si conturi la banci | -3.470.438 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 138.295 |
| DATORII | 17.037.364 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.072.976 |
| Capital subscris varsat | 4.300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 64.692.387 |
| VENITURI TOTALE | 64.927.918 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.604.278 |
| Profitul brut | 2.323.640 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.028.780 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 112 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.561.167 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.069.596 |
| Stocuri | 8.577.558 |
| Creante | 4.417.963 |
| Casa si conturi la banci | -2.925.925 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 108.849 |
| DATORII | 13.116.464 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.623.148 |
| Capital subscris varsat | 4.300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.683.520 |
| VENITURI TOTALE | 52.933.386 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.135.736 |
| Profitul brut | 2.797.650 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.406.629 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |