VALMED FREEMEX SRL
| Denumire | VALMED FREEMEX SRL |
| CUI | 6301606 |
| Nr. Reg. Com. | J1994018610407 |
| EUID | ROONRC.J40/18610/1994 |
| CAEN | 4740 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-10-14 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 13 800 304 | 3 189 196 | 896 024 | 792 069 | 4 537 004 | 4 465 382 | 13 |
| 2023 | 4 765 716 | -69 543 | 621 547 | 748 112 | 1 861 592 | 2 003 287 | 11 |
| 2022 | 4 386 557 | -171 395 | 922 429 | 1 015 078 | 2 275 303 | 2 385 032 | 11 |
| 2021 | 6 725 719 | 1 504 561 | 1 184 724 | 877 557 | 3 347 186 | 3 062 858 | 11 |
| 2020 | 3 465 775 | -360 391 | 634 337 | 639 863 | 1 816 668 | 1 825 297 | 0 |
| 2019 | 10 037 711 | 876 409 | 599 105 | 792 401 | 2 076 271 | 2 278 797 | 16 |
| 2018 | 13 489 178 | 1 344 699 | 1 212 800 | 277 747 | 2 645 716 | 1 721 388 | 14 |
| 2017 | 4 154 814 | 280 191 | 577 832 | 310 674 | 1 047 628 | 796 364 | 12 |
| 2016 | 4 502 410 | 299 756 | 323 404 | 164 488 | 1 047 347 | 890 443 | 11 |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 800 304 lei
190%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VALMED FREEMEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4740 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 47 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4740: Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VALMED FREEMEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VALMED FREEMEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VALMED FREEMEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 792.069 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.537.004 |
| Stocuri | 1.899.438 |
| Creante | 1.642.442 |
| Casa si conturi la banci | 995.124 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.333 |
| DATORII | 896.024 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.465.382 |
| Capital subscris varsat | 1.715 |
| Cifra de afaceri neta | 13.800.304 |
| VENITURI TOTALE | 19.584.971 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.704.419 |
| Profitul brut | 3.880.552 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.189.196 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 748.112 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.861.592 |
| Stocuri | 1.208.826 |
| Creante | 478.374 |
| Casa si conturi la banci | 174.392 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.130 |
| DATORII | 621.547 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.003.287 |
| Capital subscris varsat | 1.715 |
| Cifra de afaceri neta | 4.765.716 |
| VENITURI TOTALE | 4.827.068 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.850.997 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.929 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 69.543 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.015.078 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.275.303 |
| Stocuri | 1.300.617 |
| Creante | 332.878 |
| Casa si conturi la banci | 641.808 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.080 |
| DATORII | 922.429 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.385.032 |
| Capital subscris varsat | 1.715 |
| Cifra de afaceri neta | 4.386.557 |
| VENITURI TOTALE | 4.407.323 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.548.912 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 141.589 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 171.395 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 877.557 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.347.186 |
| Stocuri | 1.185.511 |
| Creante | 892.001 |
| Casa si conturi la banci | 1.269.674 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.839 |
| DATORII | 1.184.724 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.062.858 |
| Capital subscris varsat | 1.715 |
| Cifra de afaceri neta | 6.725.719 |
| VENITURI TOTALE | 6.867.069 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.038.038 |
| Profitul brut | 1.829.031 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.504.561 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 639.863 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.816.668 |
| Stocuri | 742.727 |
| Creante | 603.177 |
| Casa si conturi la banci | 470.764 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.103 |
| DATORII | 634.337 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.825.297 |
| Capital subscris varsat | 1.715 |
| Cifra de afaceri neta | 3.465.775 |
| VENITURI TOTALE | 3.746.785 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.107.176 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 360.391 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 360.391 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 792.401 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.076.271 |
| Stocuri | 1.173.269 |
| Creante | 377.883 |
| Casa si conturi la banci | 525.119 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.230 |
| DATORII | 599.105 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.278.797 |
| Capital subscris varsat | 1.715 |
| Cifra de afaceri neta | 10.037.711 |
| VENITURI TOTALE | 10.863.888 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.819.163 |
| Profitul brut | 1.044.725 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 876.409 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 277.747 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.645.716 |
| Stocuri | 700.843 |
| Creante | 1.202.585 |
| Casa si conturi la banci | 742.288 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.725 |
| DATORII | 1.212.800 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.721.388 |
| Capital subscris varsat | 1.715 |
| Cifra de afaceri neta | 13.489.178 |
| VENITURI TOTALE | 14.623.319 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.015.606 |
| Profitul brut | 1.607.713 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.344.699 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 310.674 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.047.628 |
| Stocuri | 583.632 |
| Creante | 377.246 |
| Casa si conturi la banci | 86.750 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.894 |
| DATORII | 577.832 |
| CAPITALURI - TOTAL | 796.364 |
| Capital subscris varsat | 1.715 |
| Cifra de afaceri neta | 4.154.814 |
| VENITURI TOTALE | 4.578.793 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.243.606 |
| Profitul brut | 335.187 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 280.191 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 164.488 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.047.347 |
| Stocuri | 542.190 |
| Creante | 364.258 |
| Casa si conturi la banci | 140.899 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.012 |
| DATORII | 323.404 |
| CAPITALURI - TOTAL | 890.443 |
| Capital subscris varsat | 1.715 |
| Cifra de afaceri neta | 4.502.410 |
| VENITURI TOTALE | 5.004.826 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.640.674 |
| Profitul brut | 364.152 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 299.756 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |