UNICARM SRL
| Denumire | UNICARM SRL |
| CUI | 6531770 |
| Nr. Reg. Com. | J30/1558/1994 |
| EUID | ROONRC.J30/1558/1994 |
| CAEN | 1013 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-11-16 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LUCUŢ VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 438 751 305 | 3 750 913 | 169 166 769 | 266 243 026 | 150 689 433 | 248 163 033 | 1 091 |
| 2023 | 422 640 191 | 1 637 918 | 169 940 929 | 271 433 302 | 142 973 333 | 244 412 120 | 1 068 |
| 2022 | 965 280 503 | 19 057 764 | 289 435 559 | 281 978 852 | 257 456 643 | 250 655 154 | 2 656 |
| 2021 | 714 841 008 | 9 133 861 | 233 300 429 | 275 968 691 | 188 705 300 | 231 597 390 | 3 087 |
| 2020 | 671 337 819 | 25 503 619 | 217 407 327 | 272 903 868 | 170 745 776 | 223 126 977 | 3 026 |
| 2019 | 667 326 981 | 12 624 738 | 207 989 123 | 269 899 208 | 127 596 868 | 187 385 773 | 2 900 |
| 2018 | 664 502 887 | 20 319 627 | 214 670 064 | 276 093 697 | 115 719 792 | 174 761 035 | 2 867 |
| 2017 | 653 222 857 | 19 690 666 | 231 945 789 | 276 197 962 | 125 540 911 | 168 140 987 | 2 820 |
| 2016 | 651 264 423 | 19 283 066 | 255 795 912 | 286 100 372 | 118 860 848 | 148 499 826 | 2 807 |
Statistics
Commercial networks and enterprises438 751 305 lei
4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “UNICARM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1013 Rev. 2 (echivalent: 1013 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Descriere Activitate | Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere foarte mare (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi foarte mari , Satu Mare , domeniul 1013: Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „UNICARM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „UNICARM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „UNICARM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 266.243.026 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 150.689.433 |
| Stocuri | 56.776.540 |
| Creante | 91.810.094 |
| Casa si conturi la banci | 2.102.799 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.596.828 |
| DATORII | 169.166.769 |
| PROVIZIOANE | 1.199.485 |
| CAPITALURI - TOTAL | 248.163.033 |
| Capital subscris varsat | 6.013.090 |
| Cifra de afaceri neta | 438.751.305 |
| VENITURI TOTALE | 466.699.250 |
| CHELTUIELI TOTALE | 458.549.699 |
| Profitul brut | 8.149.551 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.750.913 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.091 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 271.433.302 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 142.973.333 |
| Stocuri | 52.858.265 |
| Creante | 85.898.832 |
| Casa si conturi la banci | 4.216.236 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.118.043 |
| DATORII | 169.940.929 |
| PROVIZIOANE | 1.171.629 |
| CAPITALURI - TOTAL | 244.412.120 |
| Capital subscris varsat | 6.013.090 |
| Cifra de afaceri neta | 422.640.191 |
| VENITURI TOTALE | 446.293.636 |
| CHELTUIELI TOTALE | 444.376.718 |
| Profitul brut | 1.916.918 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.637.918 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.068 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 281.978.852 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 257.456.643 |
| Stocuri | 62.773.547 |
| Creante | 189.508.447 |
| Casa si conturi la banci | 5.174.649 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.240.145 |
| DATORII | 289.435.559 |
| PROVIZIOANE | 1.584.927 |
| CAPITALURI - TOTAL | 250.655.154 |
| Capital subscris varsat | 6.013.090 |
| Cifra de afaceri neta | 965.280.503 |
| VENITURI TOTALE | 996.347.017 |
| CHELTUIELI TOTALE | 974.628.701 |
| Profitul brut | 21.718.316 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 19.057.764 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2.656 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 275.968.691 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 188.705.300 |
| Stocuri | 149.100.701 |
| Creante | 28.759.609 |
| Casa si conturi la banci | 10.844.990 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.960.049 |
| DATORII | 233.300.429 |
| PROVIZIOANE | 2.736.221 |
| CAPITALURI - TOTAL | 231.597.390 |
| Capital subscris varsat | 6.013.090 |
| Cifra de afaceri neta | 714.841.008 |
| VENITURI TOTALE | 732.126.432 |
| CHELTUIELI TOTALE | 721.832.399 |
| Profitul brut | 10.294.033 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.133.861 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3.087 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 272.903.868 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 170.745.776 |
| Stocuri | 117.200.591 |
| Creante | 38.694.116 |
| Casa si conturi la banci | 14.851.069 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 660.608 |
| DATORII | 217.407.327 |
| PROVIZIOANE | 3.775.948 |
| CAPITALURI - TOTAL | 223.126.977 |
| Capital subscris varsat | 6.013.090 |
| Cifra de afaceri neta | 671.337.819 |
| VENITURI TOTALE | 678.441.748 |
| CHELTUIELI TOTALE | 650.481.302 |
| Profitul brut | 27.960.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 25.503.619 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3.026 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 269.899.208 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 127.596.868 |
| Stocuri | 82.488.151 |
| Creante | 33.719.898 |
| Casa si conturi la banci | 11.388.819 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 630.073 |
| DATORII | 207.989.123 |
| PROVIZIOANE | 2.751.253 |
| CAPITALURI - TOTAL | 187.385.773 |
| Capital subscris varsat | 6.013.090 |
| Cifra de afaceri neta | 667.326.981 |
| VENITURI TOTALE | 675.531.768 |
| CHELTUIELI TOTALE | 661.073.212 |
| Profitul brut | 14.458.556 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.624.738 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2.900 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 276.093.697 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 115.719.792 |
| Stocuri | 70.446.364 |
| Creante | 35.402.702 |
| Casa si conturi la banci | 9.870.726 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 467.735 |
| DATORII | 214.670.064 |
| PROVIZIOANE | 2.850.125 |
| CAPITALURI - TOTAL | 174.761.035 |
| Capital subscris varsat | 6.013.090 |
| Cifra de afaceri neta | 664.502.887 |
| VENITURI TOTALE | 667.764.233 |
| CHELTUIELI TOTALE | 644.173.211 |
| Profitul brut | 23.591.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.319.627 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2.867 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 276.197.962 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 125.540.911 |
| Stocuri | 73.057.165 |
| Creante | 38.752.235 |
| Casa si conturi la banci | 13.731.511 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 432.567 |
| DATORII | 231.945.789 |
| PROVIZIOANE | 2.084.664 |
| CAPITALURI - TOTAL | 168.140.987 |
| Capital subscris varsat | 6.013.090 |
| Cifra de afaceri neta | 653.222.857 |
| VENITURI TOTALE | 663.138.378 |
| CHELTUIELI TOTALE | 640.038.651 |
| Profitul brut | 23.099.727 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 19.690.666 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2.820 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 286.100.372 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 118.860.848 |
| Stocuri | 65.893.579 |
| Creante | 40.522.147 |
| Casa si conturi la banci | 12.445.122 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 941.107 |
| DATORII | 255.795.912 |
| PROVIZIOANE | 1.606.589 |
| CAPITALURI - TOTAL | 148.499.826 |
| Capital subscris varsat | 6.013.090 |
| Cifra de afaceri neta | 651.264.423 |
| VENITURI TOTALE | 655.501.118 |
| CHELTUIELI TOTALE | 633.563.975 |
| Profitul brut | 21.937.143 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 19.283.066 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2.807 |