SUPER IMPOSER SRL
| Denumire | SUPER IMPOSER SRL |
| CUI | 6554897 |
| Nr. Reg. Com. | J1994003324357 |
| EUID | ROONRC.J1994003324357 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-13 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRĂCIUNESCU ANTONICĂ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 19 777 909 | 3 176 765 | 17 183 838 | 26 478 154 | 10 990 915 | 20 575 415 | 82 |
| 2023 | 23 462 562 | 106 019 | 15 792 534 | 23 449 901 | 9 481 983 | 17 398 650 | 81 |
| 2022 | 24 662 013 | 4 513 512 | 20 766 766 | 23 323 737 | 14 823 644 | 17 700 664 | 80 |
| 2021 | 15 938 433 | 3 161 924 | 15 056 130 | 18 490 359 | 9 834 087 | 13 529 810 | 70 |
| 2020 | 13 993 978 | 3 345 688 | 14 491 874 | 17 251 337 | 7 342 014 | 10 362 519 | 82 |
| 2019 | 18 406 927 | 1 043 509 | 12 064 520 | 13 866 031 | 4 933 478 | 7 021 477 | 95 |
| 2018 | 16 198 391 | 532 665 | 11 520 964 | 12 158 623 | 5 826 966 | 6 708 972 | 100 |
| 2017 | 16 572 459 | 996 016 | 10 842 180 | 12 613 709 | 4 979 693 | 6 944 592 | 104 |
| 2016 | 12 189 505 | 748 470 | 9 727 052 | 9 036 810 | 5 664 442 | 4 587 508 | 94 |
Statistics
Commercial networks and enterprises19 777 909 lei
-16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SUPER IMPOSER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Timiş , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SUPER IMPOSER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SUPER IMPOSER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SUPER IMPOSER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.478.154 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.990.915 |
| Stocuri | 5.338.042 |
| Creante | 4.428.033 |
| Casa si conturi la banci | 1.224.840 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 292.697 |
| DATORII | 17.183.838 |
| VENITURI IN AVANS | 2.513 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.575.415 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 19.777.909 |
| VENITURI TOTALE | 26.722.399 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.997.457 |
| Profitul brut | 3.724.942 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.176.765 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 82 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.449.901 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.481.983 |
| Stocuri | 4.559.172 |
| Creante | 4.207.920 |
| Casa si conturi la banci | 714.891 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 259.300 |
| DATORII | 15.792.534 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.398.650 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 23.462.562 |
| VENITURI TOTALE | 22.749.224 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.611.632 |
| Profitul brut | 137.592 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 106.019 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.323.737 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.823.644 |
| Stocuri | 7.220.841 |
| Creante | 5.376.223 |
| Casa si conturi la banci | 2.226.580 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 320.049 |
| DATORII | 20.766.766 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.700.664 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.662.013 |
| VENITURI TOTALE | 29.351.359 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.183.722 |
| Profitul brut | 5.167.637 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.513.512 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.490.359 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.834.087 |
| Stocuri | 6.050.550 |
| Creante | 2.724.777 |
| Casa si conturi la banci | 1.058.760 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 261.494 |
| DATORII | 15.056.130 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.529.810 |
| Cifra de afaceri neta | 15.938.433 |
| VENITURI TOTALE | 18.352.337 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.810.725 |
| Profitul brut | 3.541.612 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.161.924 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.251.337 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.342.014 |
| Stocuri | 4.100.992 |
| Creante | 2.673.309 |
| Casa si conturi la banci | 567.713 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 269.158 |
| DATORII | 14.491.874 |
| VENITURI IN AVANS | 8.116 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.362.519 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.993.978 |
| VENITURI TOTALE | 17.049.615 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.316.705 |
| Profitul brut | 3.732.910 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.345.688 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 82 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.866.031 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.933.478 |
| Stocuri | 2.148.071 |
| Creante | 2.185.720 |
| Casa si conturi la banci | 599.687 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 286.488 |
| DATORII | 12.064.520 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.021.477 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.406.927 |
| VENITURI TOTALE | 18.429.962 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.208.366 |
| Profitul brut | 1.221.596 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.043.509 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.158.623 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.826.966 |
| Stocuri | 3.515.243 |
| Creante | 2.256.108 |
| Casa si conturi la banci | 55.615 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 255.984 |
| DATORII | 11.520.964 |
| VENITURI IN AVANS | 11.637 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.708.972 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 16.198.391 |
| VENITURI TOTALE | 18.450.632 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.837.029 |
| Profitul brut | 613.603 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 532.665 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.613.709 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.979.693 |
| Stocuri | 3.458.113 |
| Creante | 1.188.971 |
| Casa si conturi la banci | 332.609 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 307.175 |
| DATORII | 10.842.180 |
| VENITURI IN AVANS | 113.805 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.944.592 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 16.572.459 |
| VENITURI TOTALE | 17.304.968 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.171.757 |
| Profitul brut | 1.133.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 996.016 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.036.810 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.664.442 |
| Stocuri | 4.033.991 |
| Creante | 1.136.812 |
| Casa si conturi la banci | 493.639 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 151.463 |
| DATORII | 9.727.052 |
| VENITURI IN AVANS | 538.155 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.587.508 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.189.505 |
| VENITURI TOTALE | 15.695.114 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.818.505 |
| Profitul brut | 876.609 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 748.470 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |