JUMBO COM S.R.L.
| Denumire | JUMBO COM S.R.L. |
| CUI | 6695713 |
| Nr. Reg. Com. | J11/1139/1994 |
| EUID | ROONRC.J11/1139/1994 |
| CAEN | 1013 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-27 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 41 180 918 | 3 552 369 | 10 218 272 | 12 167 280 | 23 823 384 | 23 708 156 | 107 |
| 2023 | 40 011 976 | 745 024 | 16 512 397 | 9 056 179 | 30 345 487 | 20 727 497 | 112 |
| 2022 | 41 460 491 | 2 038 128 | 13 986 795 | 18 455 522 | 17 629 572 | 19 868 384 | 93 |
| 2021 | 31 072 308 | 1 048 331 | 12 149 804 | 20 434 686 | 12 431 987 | 17 816 472 | 89 |
| 2020 | 32 111 344 | 691 856 | 4 329 413 | 14 079 958 | 10 175 909 | 16 768 140 | 95 |
| 2019 | 31 260 511 | 1 666 507 | 8 087 788 | 12 065 933 | 16 088 060 | 16 649 974 | 98 |
| 2018 | 30 961 680 | 1 168 097 | 4 445 188 | 13 061 498 | 12 895 736 | 17 833 466 | 99 |
| 2017 | 31 708 282 | 1 542 427 | 5 098 415 | 11 215 053 | 14 653 444 | 16 752 133 | 92 |
| 2016 | 35 135 387 | 747 481 | 6 908 024 | 14 465 139 | 13 637 728 | 16 605 536 | 120 |
Statistics
Commercial networks and enterprises41 180 918 lei
3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “JUMBO COM S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1013 Rev. 2 (echivalent: 1013 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Descriere Activitate | Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Caraş-Severin , domeniul 1013: Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „JUMBO COM S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „JUMBO COM S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „JUMBO COM S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.167.280 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.823.384 |
| Stocuri | 12.146.199 |
| Creante | 9.045.288 |
| Casa si conturi la banci | 2.631.897 |
| DATORII | 10.218.272 |
| VENITURI IN AVANS | 2.064.236 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.708.156 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.180.918 |
| VENITURI TOTALE | 46.195.776 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.489.564 |
| Profitul brut | 3.706.212 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.552.369 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.056.179 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.345.487 |
| Stocuri | 17.012.180 |
| Creante | 10.240.036 |
| Casa si conturi la banci | 3.093.271 |
| DATORII | 16.512.397 |
| VENITURI IN AVANS | 2.161.772 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.727.497 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.011.976 |
| VENITURI TOTALE | 45.667.693 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.768.826 |
| Profitul brut | 898.867 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 745.024 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 112 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.455.522 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.629.572 |
| Stocuri | 10.056.652 |
| Creante | 5.039.275 |
| Casa si conturi la banci | 2.533.645 |
| DATORII | 13.986.795 |
| VENITURI IN AVANS | 2.229.915 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.868.384 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.460.491 |
| VENITURI TOTALE | 43.503.921 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.374.241 |
| Profitul brut | 2.129.680 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.038.128 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 93 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.434.686 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.431.987 |
| Stocuri | 4.544.915 |
| Creante | 6.004.092 |
| Casa si conturi la banci | 1.882.980 |
| DATORII | 12.149.804 |
| VENITURI IN AVANS | 2.900.397 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.816.472 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.072.308 |
| VENITURI TOTALE | 32.043.034 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.797.792 |
| Profitul brut | 1.245.242 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.048.331 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 89 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.079.958 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.175.909 |
| Stocuri | 4.821.895 |
| Creante | 5.118.904 |
| Casa si conturi la banci | 235.110 |
| DATORII | 4.329.413 |
| VENITURI IN AVANS | 3.158.314 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.768.140 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.111.344 |
| VENITURI TOTALE | 34.454.137 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.618.014 |
| Profitul brut | 836.123 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 691.856 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.065.933 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.088.060 |
| Stocuri | 4.812.805 |
| Creante | 9.175.019 |
| Casa si conturi la banci | 2.100.236 |
| DATORII | 8.087.788 |
| VENITURI IN AVANS | 3.416.231 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.649.974 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.260.511 |
| VENITURI TOTALE | 32.560.885 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.630.217 |
| Profitul brut | 1.930.668 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.666.507 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.061.498 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.895.736 |
| Stocuri | 3.069.321 |
| Creante | 7.586.180 |
| Casa si conturi la banci | 2.240.235 |
| DATORII | 4.445.188 |
| VENITURI IN AVANS | 3.678.580 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.833.466 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.961.680 |
| VENITURI TOTALE | 32.989.608 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.680.449 |
| Profitul brut | 1.309.159 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.168.097 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 99 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.215.053 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.653.444 |
| Stocuri | 6.102.191 |
| Creante | 8.375.709 |
| Casa si conturi la banci | 175.544 |
| DATORII | 5.098.415 |
| VENITURI IN AVANS | 4.017.949 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.752.133 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.708.282 |
| VENITURI TOTALE | 35.758.119 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.948.700 |
| Profitul brut | 1.809.419 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.542.427 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.465.139 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.637.728 |
| Stocuri | 2.588.653 |
| Creante | 10.905.414 |
| Casa si conturi la banci | 143.661 |
| DATORII | 6.908.024 |
| VENITURI IN AVANS | 4.589.307 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.605.536 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.135.387 |
| VENITURI TOTALE | 40.228.290 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.362.431 |
| Profitul brut | 865.859 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 747.481 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 120 |