MAGDOLNA IMPEX SRL
| Denumire | MAGDOLNA IMPEX SRL |
| CUI | 7873185 |
| Nr. Reg. Com. | J1995000583194 |
| EUID | ROONRC.J1995000583194 |
| CAEN | 4684 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-10-31 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BÁLINT MARIA-MAGDOLNA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 92 243 055 | 3 598 401 | 10 266 614 | 8 880 981 | 77 311 603 | 75 930 902 | 78 |
| 2023 | 100 319 601 | 5 835 135 | 11 513 445 | 7 201 767 | 77 945 636 | 73 640 500 | 84 |
| 2022 | 123 943 285 | 14 253 661 | 7 266 783 | 7 194 443 | 68 884 627 | 68 895 365 | 81 |
| 2021 | 104 383 713 | 11 647 266 | 10 134 992 | 6 171 638 | 59 465 282 | 55 525 891 | 84 |
| 2020 | 82 192 627 | 6 284 542 | 9 284 298 | 11 088 496 | 42 058 163 | 43 878 625 | 83 |
| 2019 | 74 720 776 | 4 854 422 | 10 745 750 | 11 507 286 | 36 864 744 | 37 647 083 | 84 |
| 2018 | 67 492 741 | 4 113 302 | 10 328 282 | 11 166 238 | 32 050 920 | 32 918 972 | 78 |
| 2017 | 62 860 496 | 3 168 622 | 10 059 977 | 11 401 195 | 27 454 357 | 28 816 196 | 78 |
| 2016 | 61 425 973 | 2 891 051 | 11 402 651 | 11 344 145 | 25 676 360 | 25 647 575 | 78 |
Statistics
Commercial networks and enterprises92 243 055 lei
-8%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MAGDOLNA IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4684 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Harghita , domeniul 4684: Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MAGDOLNA IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MAGDOLNA IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MAGDOLNA IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.880.981 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 77.311.603 |
| Stocuri | 28.961.251 |
| Creante | 18.858.156 |
| Casa si conturi la banci | 29.492.196 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.932 |
| DATORII | 10.266.614 |
| CAPITALURI - TOTAL | 75.930.902 |
| Capital subscris varsat | 240.000 |
| Cifra de afaceri neta | 92.243.055 |
| VENITURI TOTALE | 93.505.640 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.407.681 |
| Profitul brut | 4.097.959 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.598.401 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.201.767 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 77.945.636 |
| Stocuri | 36.987.926 |
| Creante | 19.132.710 |
| Casa si conturi la banci | 21.825.000 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.542 |
| DATORII | 11.513.445 |
| CAPITALURI - TOTAL | 73.640.500 |
| Capital subscris varsat | 240.000 |
| Cifra de afaceri neta | 100.319.601 |
| VENITURI TOTALE | 101.436.372 |
| CHELTUIELI TOTALE | 94.841.266 |
| Profitul brut | 6.595.106 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.835.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.194.443 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 68.884.627 |
| Stocuri | 34.749.404 |
| Creante | 25.288.465 |
| Casa si conturi la banci | 8.846.758 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 83.078 |
| DATORII | 7.266.783 |
| CAPITALURI - TOTAL | 68.895.365 |
| Capital subscris varsat | 240.000 |
| Cifra de afaceri neta | 123.943.285 |
| VENITURI TOTALE | 124.615.148 |
| CHELTUIELI TOTALE | 108.537.832 |
| Profitul brut | 16.077.316 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.253.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.171.638 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 59.465.282 |
| Stocuri | 29.877.146 |
| Creante | 18.328.905 |
| Casa si conturi la banci | 11.259.231 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.963 |
| DATORII | 10.134.992 |
| CAPITALURI - TOTAL | 55.525.891 |
| Capital subscris varsat | 240.000 |
| Cifra de afaceri neta | 104.383.713 |
| VENITURI TOTALE | 109.936.616 |
| CHELTUIELI TOTALE | 96.691.232 |
| Profitul brut | 13.245.384 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.647.266 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.088.496 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.058.163 |
| Stocuri | 18.930.167 |
| Creante | 15.373.323 |
| Casa si conturi la banci | 7.754.673 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.264 |
| DATORII | 9.284.298 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.878.625 |
| Capital subscris varsat | 240.000 |
| Cifra de afaceri neta | 82.192.627 |
| VENITURI TOTALE | 83.090.169 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.900.168 |
| Profitul brut | 7.190.001 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.284.542 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.507.286 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.864.744 |
| Stocuri | 20.414.608 |
| Creante | 14.430.483 |
| Casa si conturi la banci | 2.019.653 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.803 |
| DATORII | 10.745.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.647.083 |
| Capital subscris varsat | 240.000 |
| Cifra de afaceri neta | 74.720.776 |
| VENITURI TOTALE | 75.027.901 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.417.714 |
| Profitul brut | 5.610.187 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.854.422 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.166.238 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.050.920 |
| Stocuri | 17.622.138 |
| Creante | 13.540.027 |
| Casa si conturi la banci | 888.755 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.096 |
| DATORII | 10.328.282 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.918.972 |
| Capital subscris varsat | 240.000 |
| Cifra de afaceri neta | 67.492.741 |
| VENITURI TOTALE | 68.206.682 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.448.117 |
| Profitul brut | 4.758.565 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.113.302 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.401.195 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.454.357 |
| Stocuri | 14.606.250 |
| Creante | 12.030.858 |
| Casa si conturi la banci | 817.249 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.621 |
| DATORII | 10.059.977 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.816.196 |
| Capital subscris varsat | 240.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.860.496 |
| VENITURI TOTALE | 63.214.681 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.514.739 |
| Profitul brut | 3.699.942 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.168.622 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.344.145 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.676.360 |
| Stocuri | 11.383.518 |
| Creante | 13.983.014 |
| Casa si conturi la banci | 309.828 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.721 |
| DATORII | 11.402.651 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.647.575 |
| Capital subscris varsat | 240.000 |
| Cifra de afaceri neta | 61.425.973 |
| VENITURI TOTALE | 61.768.763 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.366.815 |
| Profitul brut | 3.401.948 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.891.051 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |