TINICHIGERIA SRL
| Denumire | TINICHIGERIA SRL |
| CUI | 7895639 |
| Nr. Reg. Com. | J1995000282314 |
| EUID | ROONRC.J1995000282314 |
| CAEN | 2511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-10-02 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BALLA ECATERINA | - | România |
| BALLA IOSIF | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 49 263 824 | 3 659 592 | 32 711 255 | 10 678 170 | 48 116 629 | 26 033 487 | 49 |
| 2023 | 58 549 923 | 4 991 960 | 27 509 763 | 11 913 386 | 38 182 044 | 22 373 896 | 45 |
| 2022 | 48 610 752 | 3 814 428 | 20 110 232 | 9 704 591 | 28 398 231 | 17 421 936 | 46 |
| 2021 | 39 852 077 | 3 757 496 | 17 529 124 | 8 942 703 | 25 955 189 | 16 320 140 | 45 |
| 2020 | 37 598 658 | 5 142 775 | 11 779 336 | 8 717 956 | 17 568 585 | 13 090 642 | 45 |
| 2019 | 30 747 227 | 3 874 083 | 10 368 554 | 8 143 063 | 14 021 940 | 9 977 869 | 48 |
| 2018 | 20 253 845 | 2 112 008 | 8 903 624 | 7 467 028 | 9 758 930 | 6 103 785 | 44 |
| 2017 | 17 089 373 | 1 511 902 | 9 621 144 | 6 666 758 | 8 293 389 | 3 191 778 | 37 |
| 2016 | 10 831 935 | 1 126 231 | 7 738 329 | 6 229 435 | 5 674 285 | 1 679 876 | 35 |
Statistics
Commercial networks and enterprises49 263 824 lei
-16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TINICHIGERIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Sălaj , domeniul 2511: Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TINICHIGERIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TINICHIGERIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TINICHIGERIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.678.170 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 48.116.629 |
| Stocuri | 31.912.733 |
| Creante | 12.814.074 |
| Casa si conturi la banci | 3.389.822 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 195.782 |
| DATORII | 32.711.255 |
| VENITURI IN AVANS | 191.471 |
| PROVIZIOANE | 54.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.033.487 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.263.824 |
| VENITURI TOTALE | 52.485.041 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.327.151 |
| Profitul brut | 4.157.890 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.659.592 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.913.386 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.182.044 |
| Stocuri | 22.376.672 |
| Creante | 11.417.641 |
| Casa si conturi la banci | 4.387.731 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 185.465 |
| DATORII | 27.509.763 |
| VENITURI IN AVANS | 342.868 |
| PROVIZIOANE | 54.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.373.896 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 58.549.923 |
| VENITURI TOTALE | 58.308.118 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.645.459 |
| Profitul brut | 5.662.659 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.991.960 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.704.591 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.398.231 |
| Stocuri | 16.781.035 |
| Creante | 10.220.632 |
| Casa si conturi la banci | 1.396.564 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 104.751 |
| DATORII | 20.110.232 |
| VENITURI IN AVANS | 621.037 |
| PROVIZIOANE | 54.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.421.936 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 48.610.752 |
| VENITURI TOTALE | 51.883.807 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.541.765 |
| Profitul brut | 4.342.042 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.814.428 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.942.703 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.955.189 |
| Stocuri | 14.949.319 |
| Creante | 6.895.683 |
| Casa si conturi la banci | 4.110.187 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 87.852 |
| DATORII | 17.529.124 |
| VENITURI IN AVANS | 1.082.112 |
| PROVIZIOANE | 54.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.320.140 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.852.077 |
| VENITURI TOTALE | 41.856.470 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.594.258 |
| Profitul brut | 4.262.212 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.757.496 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.717.956 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.568.585 |
| Stocuri | 7.201.919 |
| Creante | 4.473.324 |
| Casa si conturi la banci | 5.893.342 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.687 |
| DATORII | 11.779.336 |
| VENITURI IN AVANS | 1.420.882 |
| PROVIZIOANE | 54.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.090.642 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.598.658 |
| VENITURI TOTALE | 39.569.455 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.821.303 |
| Profitul brut | 5.748.152 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.142.775 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.143.063 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.021.940 |
| Stocuri | 8.139.567 |
| Creante | 2.529.919 |
| Casa si conturi la banci | 3.352.454 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.731 |
| DATORII | 10.368.554 |
| VENITURI IN AVANS | 1.820.943 |
| PROVIZIOANE | 54.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.977.869 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.747.227 |
| VENITURI TOTALE | 32.266.143 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.796.753 |
| Profitul brut | 4.469.390 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.874.083 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.467.028 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.758.930 |
| Stocuri | 7.433.735 |
| Creante | 1.564.209 |
| Casa si conturi la banci | 760.986 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.546 |
| DATORII | 8.903.624 |
| VENITURI IN AVANS | 2.220.727 |
| PROVIZIOANE | 54.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.103.785 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.253.845 |
| VENITURI TOTALE | 23.074.632 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.623.609 |
| Profitul brut | 2.451.023 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.112.008 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.666.758 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.293.389 |
| Stocuri | 5.926.262 |
| Creante | 1.719.895 |
| Casa si conturi la banci | 647.232 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 52.793 |
| DATORII | 9.621.144 |
| VENITURI IN AVANS | 2.145.650 |
| PROVIZIOANE | 54.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.191.778 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.089.373 |
| VENITURI TOTALE | 19.986.315 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.224.919 |
| Profitul brut | 1.761.396 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.511.902 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.229.435 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.674.285 |
| Stocuri | 4.733.191 |
| Creante | 917.713 |
| Casa si conturi la banci | 23.381 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.057 |
| DATORII | 7.738.329 |
| VENITURI IN AVANS | 2.495.572 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.679.876 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.831.935 |
| VENITURI TOTALE | 12.288.026 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.957.747 |
| Profitul brut | 1.330.279 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.126.231 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |