ELECTRIC PLUS SRL
| Denumire | ELECTRIC PLUS SRL |
| CUI | 7920473 |
| Nr. Reg. Com. | J1995001471045 |
| EUID | ROONRC.J1995001471045 |
| CAEN | 4740 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-11-22 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GÂRMACEA ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 71 827 889 | 3 686 135 | 30 303 935 | 53 053 610 | 17 167 205 | 40 230 120 | 136 |
| 2023 | 64 547 250 | 5 536 826 | 31 178 386 | 52 480 375 | 15 096 504 | 36 543 985 | 138 |
| 2022 | 61 728 261 | 6 923 665 | 29 872 560 | 50 155 223 | 14 536 299 | 34 952 756 | 135 |
| 2021 | 63 543 687 | 4 859 024 | 15 154 293 | 50 946 752 | 11 958 047 | 46 455 286 | 141 |
| 2020 | 60 611 535 | 6 246 570 | 19 389 373 | 52 747 392 | 11 427 377 | 42 914 401 | 148 |
| 2019 | 67 589 973 | 2 261 455 | 29 538 406 | 58 782 533 | 9 167 698 | 37 092 757 | 198 |
| 2018 | 126 245 897 | 5 900 033 | 41 448 866 | 50 681 395 | 26 889 953 | 34 831 302 | 535 |
| 2017 | 117 564 005 | 6 046 565 | 53 291 544 | 45 793 020 | 31 955 711 | 22 114 418 | 557 |
| 2016 | 103 859 930 | 4 354 620 | 29 771 383 | 33 750 330 | 15 632 549 | 16 067 853 | 575 |
Statistics
Commercial networks and enterprises71 827 889 lei
11%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ELECTRIC PLUS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4740 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 47 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bacău , domeniul 4740: Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ELECTRIC PLUS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ELECTRIC PLUS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ELECTRIC PLUS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 53.053.610 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.167.205 |
| Stocuri | 4.471.541 |
| Creante | 8.216.574 |
| Casa si conturi la banci | 4.479.090 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 315.308 |
| DATORII | 30.303.935 |
| VENITURI IN AVANS | 2.068 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.230.120 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 71.827.889 |
| VENITURI TOTALE | 73.182.142 |
| CHELTUIELI TOTALE | 68.994.516 |
| Profitul brut | 4.187.626 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.686.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 136 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.480.375 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.096.504 |
| Stocuri | 3.915.738 |
| Creante | 8.042.129 |
| Casa si conturi la banci | 3.138.637 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 164.092 |
| DATORII | 31.178.386 |
| VENITURI IN AVANS | 18.600 |
| CAPITALURI - TOTAL | 36.543.985 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 64.547.250 |
| VENITURI TOTALE | 67.201.157 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.229.774 |
| Profitul brut | 5.971.383 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.536.826 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 138 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.155.223 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.536.299 |
| Stocuri | 3.244.646 |
| Creante | 8.483.604 |
| Casa si conturi la banci | 2.808.049 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 168.850 |
| DATORII | 29.872.560 |
| VENITURI IN AVANS | 35.056 |
| CAPITALURI - TOTAL | 34.952.756 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 61.728.261 |
| VENITURI TOTALE | 65.158.704 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.262.594 |
| Profitul brut | 7.896.110 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.923.665 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 135 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.946.752 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.958.047 |
| Stocuri | 3.598.888 |
| Creante | 5.585.115 |
| Casa si conturi la banci | 2.774.044 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 153.869 |
| DATORII | 15.154.293 |
| VENITURI IN AVANS | 1.449.089 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.455.286 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 63.543.687 |
| VENITURI TOTALE | 64.346.175 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.841.958 |
| Profitul brut | 5.504.217 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.859.024 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 141 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.747.392 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.427.377 |
| Stocuri | 3.126.911 |
| Creante | 7.806.743 |
| Casa si conturi la banci | 493.723 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 181.712 |
| DATORII | 19.389.373 |
| VENITURI IN AVANS | 2.052.707 |
| CAPITALURI - TOTAL | 42.914.401 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 60.611.535 |
| VENITURI TOTALE | 67.011.100 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.913.193 |
| Profitul brut | 7.097.907 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.246.570 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 148 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 58.782.533 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.167.698 |
| Stocuri | 3.105.386 |
| Creante | 5.679.392 |
| Casa si conturi la banci | 382.920 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.053.731 |
| DATORII | 29.538.406 |
| VENITURI IN AVANS | 2.372.799 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.092.757 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 67.589.973 |
| VENITURI TOTALE | 68.894.579 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.303.625 |
| Profitul brut | 2.590.954 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.261.455 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 198 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.681.395 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.889.953 |
| Stocuri | 13.854.233 |
| Creante | 11.661.122 |
| Casa si conturi la banci | 1.366.826 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.467.990 |
| DATORII | 41.448.866 |
| VENITURI IN AVANS | 2.759.170 |
| CAPITALURI - TOTAL | 34.831.302 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 126.245.897 |
| VENITURI TOTALE | 129.018.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 122.565.852 |
| Profitul brut | 6.452.430 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.900.033 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 535 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 45.793.020 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.955.711 |
| Stocuri | 13.240.053 |
| Creante | 8.998.210 |
| Casa si conturi la banci | 1.778.688 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 853.632 |
| DATORII | 53.291.544 |
| VENITURI IN AVANS | 3.196.401 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.114.418 |
| Capital subscris varsat | 5.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 117.564.005 |
| VENITURI TOTALE | 119.074.324 |
| CHELTUIELI TOTALE | 112.816.396 |
| Profitul brut | 6.257.928 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.046.565 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 557 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.750.330 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.632.549 |
| Stocuri | 9.052.378 |
| Creante | 5.606.324 |
| Casa si conturi la banci | 973.847 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 89.990 |
| DATORII | 29.771.383 |
| VENITURI IN AVANS | 3.633.633 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.067.853 |
| Capital subscris varsat | 5.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 103.859.930 |
| VENITURI TOTALE | 108.047.279 |
| CHELTUIELI TOTALE | 103.222.558 |
| Profitul brut | 4.824.721 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.354.620 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 575 |