SWARCO TRAFFIC ROMANIA SRL
| Denumire | SWARCO TRAFFIC ROMANIA SRL |
| CUI | 8018950 |
| Nr. Reg. Com. | J40/11174/1995 |
| EUID | ROONRC.J40/11174/1995 |
| CAEN | 7112 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-12-20 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STĂNILOIU LIVIU | - | România |
| HARALD MOSBÖCK | - | Austria |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 38 642 810 | 3 612 937 | 22 355 210 | 797 059 | 41 721 586 | 19 415 305 | 30 |
| 2023 | 85 639 356 | 16 668 162 | 38 696 277 | 626 330 | 63 284 184 | 24 576 932 | 28 |
| 2022 | 32 998 335 | 4 754 158 | 14 510 065 | 509 241 | 22 217 618 | 7 908 770 | 27 |
| 2021 | 16 224 199 | 2 067 334 | 12 920 229 | 490 701 | 15 604 182 | 3 154 613 | 27 |
| 2020 | 13 766 003 | -779 733 | 6 696 434 | 117 051 | 7 661 410 | 1 087 278 | 25 |
| 2019 | 17 845 852 | 1 756 873 | 7 399 570 | 167 907 | 9 092 984 | 1 867 011 | 25 |
| 2018 | 7 184 822 | -1 025 178 | 4 037 055 | 71 221 | 4 054 671 | 110 138 | 24 |
| 2017 | 3 784 503 | -2 207 778 | 2 682 558 | 128 070 | 3 669 246 | 1 135 316 | 19 |
| 2016 | 8 652 559 | -2 580 792 | 1 962 779 | 155 812 | 5 093 212 | 3 343 094 | 21 |
Statistics
Commercial networks and enterprises38 642 810 lei
-55%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SWARCO TRAFFIC ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7112 Rev. 2 (echivalent: 7112 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SWARCO TRAFFIC ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SWARCO TRAFFIC ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SWARCO TRAFFIC ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 797.059 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.721.586 |
| Stocuri | 2.904.557 |
| Creante | 29.046.734 |
| Casa si conturi la banci | 5.929.551 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.434 |
| DATORII | 22.355.210 |
| PROVIZIOANE | 779.564 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.415.305 |
| Capital subscris varsat | 13.327.950 |
| Cifra de afaceri neta | 38.642.810 |
| VENITURI TOTALE | 39.232.728 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.144.057 |
| Profitul brut | 4.088.671 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.612.937 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 626.330 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 63.284.184 |
| Stocuri | 4.474.647 |
| Creante | 28.846.594 |
| Casa si conturi la banci | 29.682.269 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.333 |
| DATORII | 38.696.277 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 664.638 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.576.932 |
| Capital subscris varsat | 13.327.950 |
| Cifra de afaceri neta | 85.639.356 |
| VENITURI TOTALE | 85.197.713 |
| CHELTUIELI TOTALE | 65.615.370 |
| Profitul brut | 19.582.343 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.668.162 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 509.241 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.217.618 |
| Stocuri | 3.095.174 |
| Creante | 12.955.557 |
| Casa si conturi la banci | 6.166.887 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.760 |
| DATORII | 14.510.065 |
| VENITURI IN AVANS | 22.620 |
| PROVIZIOANE | 314.164 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.908.770 |
| Capital subscris varsat | 13.327.950 |
| Cifra de afaceri neta | 32.998.335 |
| VENITURI TOTALE | 34.006.354 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.106.425 |
| Profitul brut | 4.899.929 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.754.158 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 490.701 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.604.182 |
| Stocuri | 646.534 |
| Creante | 10.978.751 |
| Casa si conturi la banci | 3.958.871 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.946 |
| DATORII | 12.920.229 |
| PROVIZIOANE | 32.987 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.154.613 |
| Capital subscris varsat | 13.327.950 |
| Cifra de afaceri neta | 16.224.199 |
| VENITURI TOTALE | 16.928.449 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.861.115 |
| Profitul brut | 2.067.334 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.067.334 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 117.051 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.661.410 |
| Stocuri | 209.676 |
| Creante | 5.869.392 |
| Casa si conturi la banci | 1.582.342 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.251 |
| DATORII | 6.696.434 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.087.278 |
| Capital subscris varsat | 13.327.950 |
| Cifra de afaceri neta | 13.766.003 |
| VENITURI TOTALE | 13.848.014 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.627.747 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 779.733 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 779.733 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 167.907 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.092.984 |
| Stocuri | 484.702 |
| Creante | 6.425.636 |
| Casa si conturi la banci | 2.182.646 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.690 |
| DATORII | 7.399.570 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.867.011 |
| Capital subscris varsat | 13.327.950 |
| Cifra de afaceri neta | 17.845.852 |
| VENITURI TOTALE | 17.961.743 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.204.870 |
| Profitul brut | 1.756.873 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.756.873 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 71.221 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.054.671 |
| Stocuri | 757.371 |
| Creante | 2.495.255 |
| Casa si conturi la banci | 802.045 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.301 |
| DATORII | 4.037.055 |
| CAPITALURI - TOTAL | 110.138 |
| Capital subscris varsat | 13.327.950 |
| Cifra de afaceri neta | 7.184.822 |
| VENITURI TOTALE | 7.242.275 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.257.803 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.015.528 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.025.178 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 128.070 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.669.246 |
| Stocuri | 692.380 |
| Creante | 1.766.218 |
| Casa si conturi la banci | 1.210.648 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.558 |
| DATORII | 2.682.558 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.135.316 |
| Capital subscris varsat | 13.327.950 |
| Cifra de afaceri neta | 3.784.503 |
| VENITURI TOTALE | 3.831.119 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.038.897 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.207.778 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.207.778 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 155.812 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.093.212 |
| Stocuri | 768.617 |
| Creante | 3.150.847 |
| Casa si conturi la banci | 1.173.748 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.849 |
| DATORII | 1.962.779 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.343.094 |
| Capital subscris varsat | 13.327.950 |
| Cifra de afaceri neta | 8.652.559 |
| VENITURI TOTALE | 9.097.745 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.678.537 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.580.792 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.580.792 |
| Numar mediu de salariati | 21 |