GREWE SRL
| Denumire | GREWE SRL |
| CUI | 9231165 |
| Nr. Reg. Com. | J1997000108324 |
| EUID | ROONRC.J1997000108324 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-03-05 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| URSUŢA CORNELIA MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 51 855 836 | 3 531 870 | 11 140 335 | 12 382 145 | 10 000 897 | 9 617 413 | 170 |
| 2023 | 51 068 073 | 5 631 340 | 12 671 490 | 13 677 212 | 11 783 356 | 10 873 924 | 166 |
| 2022 | 55 608 341 | 6 284 320 | 15 074 291 | 15 343 411 | 11 705 585 | 9 347 835 | 162 |
| 2021 | 34 697 508 | 1 838 096 | 11 573 883 | 14 255 981 | 5 851 442 | 5 459 988 | 172 |
| 2020 | 24 089 344 | 2 122 556 | 6 734 837 | 8 281 295 | 8 188 828 | 6 364 632 | 160 |
| 2019 | 21 060 834 | 1 412 986 | 4 467 352 | 7 140 204 | 4 599 566 | 4 722 834 | 149 |
| 2018 | 16 785 768 | 423 444 | 3 738 049 | 6 232 743 | 2 333 118 | 3 669 968 | 136 |
| 2017 | 14 598 817 | 593 535 | 3 122 251 | 5 781 761 | 1 664 784 | 2 891 314 | 128 |
| 2016 | 13 845 241 | 169 969 | 4 450 042 | 6 196 452 | 2 418 609 | 2 467 748 | 124 |
Statistics
Commercial networks and enterprises51 855 836 lei
2%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GREWE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Sibiu , domeniul 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GREWE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GREWE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GREWE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.382.145 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.000.897 |
| Stocuri | 1.765.290 |
| Creante | 6.128.432 |
| Casa si conturi la banci | 933.320 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.876 |
| DATORII | 11.140.335 |
| VENITURI IN AVANS | 1.659.170 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.617.413 |
| Capital subscris varsat | 32.535 |
| Cifra de afaceri neta | 51.855.836 |
| VENITURI TOTALE | 53.133.011 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.024.344 |
| Profitul brut | 4.108.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.531.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 170 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.677.212 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.783.356 |
| Stocuri | 1.238.972 |
| Creante | 4.678.829 |
| Casa si conturi la banci | 357.515 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 63.342 |
| DATORII | 12.671.490 |
| VENITURI IN AVANS | 1.978.496 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.873.924 |
| Capital subscris varsat | 32.535 |
| Cifra de afaceri neta | 51.068.073 |
| VENITURI TOTALE | 52.444.046 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.057.466 |
| Profitul brut | 6.386.580 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.631.340 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 166 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.343.411 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.705.585 |
| Stocuri | 1.340.368 |
| Creante | 7.986.134 |
| Casa si conturi la banci | 2.355.482 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 71.617 |
| DATORII | 15.074.291 |
| VENITURI IN AVANS | 2.698.487 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.347.835 |
| Capital subscris varsat | 32.535 |
| Cifra de afaceri neta | 55.608.341 |
| VENITURI TOTALE | 57.675.443 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.630.235 |
| Profitul brut | 7.045.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.284.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 162 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.255.981 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.851.442 |
| Stocuri | 3.575.370 |
| Creante | 2.631.153 |
| Casa si conturi la banci | 1.996.815 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.440 |
| DATORII | 11.573.883 |
| VENITURI IN AVANS | 3.113.992 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.459.988 |
| Capital subscris varsat | 32.535 |
| Cifra de afaceri neta | 34.697.508 |
| VENITURI TOTALE | 33.416.787 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.515.805 |
| Profitul brut | 1.900.982 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.838.096 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 172 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.281.295 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.188.828 |
| Stocuri | 948.805 |
| Creante | 4.380.444 |
| Casa si conturi la banci | 3.763.685 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.324 |
| DATORII | 6.734.837 |
| VENITURI IN AVANS | 3.423.978 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.364.632 |
| Capital subscris varsat | 32.535 |
| Cifra de afaceri neta | 24.089.344 |
| VENITURI TOTALE | 24.862.793 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.456.663 |
| Profitul brut | 2.406.130 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.122.556 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 160 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.140.204 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.599.566 |
| Stocuri | 952.128 |
| Creante | 4.123.518 |
| Casa si conturi la banci | 777.090 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.186 |
| DATORII | 4.467.352 |
| VENITURI IN AVANS | 2.599.770 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.722.834 |
| Capital subscris varsat | 32.535 |
| Cifra de afaceri neta | 21.060.834 |
| VENITURI TOTALE | 22.090.664 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.529.749 |
| Profitul brut | 1.560.915 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.412.986 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 149 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.232.743 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.333.118 |
| Stocuri | 920.241 |
| Creante | 2.419.365 |
| Casa si conturi la banci | 252.722 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.622 |
| DATORII | 3.738.049 |
| VENITURI IN AVANS | 1.192.466 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.669.968 |
| Capital subscris varsat | 32.535 |
| Cifra de afaceri neta | 16.785.768 |
| VENITURI TOTALE | 17.596.724 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.160.283 |
| Profitul brut | 436.441 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 423.444 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 136 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.781.761 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.664.784 |
| Stocuri | 495.969 |
| Creante | 2.169.068 |
| Casa si conturi la banci | 283.421 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.879 |
| DATORII | 3.122.251 |
| VENITURI IN AVANS | 1.459.859 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.891.314 |
| Capital subscris varsat | 32.535 |
| Cifra de afaceri neta | 14.598.817 |
| VENITURI TOTALE | 15.333.455 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.692.644 |
| Profitul brut | 640.811 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 593.535 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 128 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.196.452 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.418.609 |
| Stocuri | 761.669 |
| Creante | 2.212.957 |
| Casa si conturi la banci | 206.982 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.982 |
| DATORII | 4.450.042 |
| VENITURI IN AVANS | 1.727.253 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.467.748 |
| Capital subscris varsat | 32.535 |
| Cifra de afaceri neta | 13.845.241 |
| VENITURI TOTALE | 14.599.304 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.429.335 |
| Profitul brut | 169.969 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 169.969 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 124 |