ELECMOND ELECTRIC SRL
| Denumire | ELECMOND ELECTRIC SRL |
| CUI | 9385890 |
| Nr. Reg. Com. | J16/422/1997 |
| EUID | ROONRC.J16/422/1997 |
| CAEN | 2711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-04-09 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IACOB MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 694 578 | 3 455 709 | 4 064 401 | — | — | — | 42 |
| 2024 | 11 994 608 | 3 280 924 | 1 415 757 | 3 267 151 | 5 942 578 | 7 420 369 | 43 |
| 2023 | 11 852 878 | 3 737 900 | 1 172 077 | 498 450 | 7 016 444 | 6 265 351 | 41 |
| 2022 | 10 134 550 | 2 254 498 | 1 137 975 | 383 768 | 4 675 377 | 3 584 969 | 40 |
| 2021 | 6 653 600 | 1 785 266 | 440 648 | 392 475 | 3 546 911 | 3 190 471 | 39 |
| 2020 | 4 719 259 | 817 761 | 324 386 | 363 551 | 3 401 148 | 3 238 205 | 35 |
| 2019 | 5 540 851 | 1 394 477 | 516 305 | 389 384 | 3 066 352 | 2 893 444 | 41 |
| 2018 | 4 541 633 | 1 005 140 | 351 965 | 390 864 | 2 210 017 | 2 209 967 | 38 |
| 2017 | 3 822 921 | 793 265 | 275 049 | 230 964 | 1 716 006 | 1 654 827 | 35 |
| 2016 | 3 656 686 | 732 665 | 358 512 | 147 823 | 1 481 081 | 1 236 561 | 32 |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 694 578 lei
6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ELECMOND ELECTRIC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2711 Rev. 2 (echivalent: 2711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice |
| Descriere Activitate | Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice |
| Cod CAEN principal | 27 Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea echipamentelor electrice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Dolj , domeniul 2711: Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ELECMOND ELECTRIC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ELECMOND ELECTRIC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ELECMOND ELECTRIC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.267.151 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.942.578 |
| Stocuri | 579.028 |
| Creante | 820.584 |
| Casa si conturi la banci | 4.542.966 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.621 |
| DATORII | 1.415.757 |
| VENITURI IN AVANS | 390.224 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.420.369 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.994.608 |
| VENITURI TOTALE | 12.101.882 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.228.984 |
| Profitul brut | 3.872.898 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.280.924 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 498.450 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.016.444 |
| Stocuri | 400.732 |
| Creante | 1.530.744 |
| Casa si conturi la banci | 5.084.968 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.202 |
| DATORII | 1.172.077 |
| VENITURI IN AVANS | 81.668 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.265.351 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.852.878 |
| VENITURI TOTALE | 11.923.488 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.458.578 |
| Profitul brut | 4.464.910 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.737.900 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 383.768 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.675.377 |
| Stocuri | 709.987 |
| Creante | 1.046.162 |
| Casa si conturi la banci | 2.919.228 |
| DATORII | 1.137.975 |
| VENITURI IN AVANS | 336.201 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.584.969 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.134.550 |
| VENITURI TOTALE | 10.148.756 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.464.234 |
| Profitul brut | 2.684.522 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.254.498 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 392.475 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.546.911 |
| Stocuri | 1.041.029 |
| Creante | 451.755 |
| Casa si conturi la banci | 2.054.127 |
| DATORII | 440.648 |
| VENITURI IN AVANS | 308.267 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.190.471 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.653.600 |
| VENITURI TOTALE | 6.654.213 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.807.177 |
| Profitul brut | 1.847.036 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.785.266 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 363.551 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.401.148 |
| Stocuri | 889.306 |
| Creante | 404.870 |
| Casa si conturi la banci | 2.106.972 |
| DATORII | 324.386 |
| VENITURI IN AVANS | 202.108 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.238.205 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.719.259 |
| VENITURI TOTALE | 4.726.844 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.753.318 |
| Profitul brut | 973.526 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 817.761 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 389.384 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.066.352 |
| Stocuri | 633.093 |
| Creante | 356.492 |
| Casa si conturi la banci | 2.076.767 |
| DATORII | 516.305 |
| VENITURI IN AVANS | 45.987 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.893.444 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.540.851 |
| VENITURI TOTALE | 5.540.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.082.091 |
| Profitul brut | 1.458.760 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.394.477 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 390.864 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.210.017 |
| Stocuri | 653.256 |
| Creante | 358.393 |
| Casa si conturi la banci | 1.198.368 |
| DATORII | 351.965 |
| VENITURI IN AVANS | 38.949 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.209.967 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.541.633 |
| VENITURI TOTALE | 4.542.876 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.492.306 |
| Profitul brut | 1.050.570 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.005.140 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 230.964 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.716.006 |
| Stocuri | 550.703 |
| Creante | 287.886 |
| Casa si conturi la banci | 877.417 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 964 |
| DATORII | 275.049 |
| VENITURI IN AVANS | 18.058 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.654.827 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.822.921 |
| VENITURI TOTALE | 3.889.140 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.938.745 |
| Profitul brut | 950.395 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 793.265 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 147.823 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.481.081 |
| Stocuri | 420.481 |
| Creante | 545.330 |
| Casa si conturi la banci | 515.270 |
| DATORII | 358.512 |
| VENITURI IN AVANS | 33.831 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.236.561 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.656.686 |
| VENITURI TOTALE | 3.658.010 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.785.891 |
| Profitul brut | 872.119 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 732.665 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |