TEHNOINSTRUMENT IMPEX SRL
| Denumire | TEHNOINSTRUMENT IMPEX SRL |
| CUI | 9430125 |
| Nr. Reg. Com. | J29/525/1997 |
| EUID | ROONRC.J29/525/1997 |
| CAEN | 3320 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-05-14 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CARAVIA MOROIANU ROBERTINO LUCIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 20 252 006 | 3 469 509 | 9 744 961 | 2 557 592 | 13 226 535 | 5 488 056 | 38 |
| 2023 | 24 556 670 | 5 026 280 | 2 576 402 | 2 956 501 | 11 325 237 | 11 080 663 | 39 |
| 2022 | 20 053 374 | 4 035 837 | 6 750 012 | 2 470 117 | 10 812 661 | 6 054 384 | 36 |
| 2021 | 16 646 347 | 3 089 814 | 2 618 951 | 2 729 826 | 7 712 622 | 7 409 759 | 36 |
| 2020 | 24 938 573 | 7 005 285 | 3 492 373 | 2 797 786 | 12 430 643 | 11 267 315 | 39 |
| 2019 | 18 522 294 | 3 434 736 | 6 223 956 | 3 064 226 | 11 076 033 | 7 419 929 | 40 |
| 2018 | 14 667 887 | 2 825 146 | 2 565 225 | 3 133 788 | 6 781 958 | 6 856 780 | 37 |
| 2017 | 12 882 567 | 2 285 540 | 2 038 100 | 2 590 213 | 5 541 133 | 5 610 581 | 35 |
| 2016 | 9 381 199 | 1 421 690 | 1 636 195 | 2 217 453 | 5 146 005 | 5 295 041 | 34 |
Statistics
Commercial networks and enterprises20 252 006 lei
-18%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TEHNOINSTRUMENT IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3320 Rev. 2 (echivalent: 3320 Rev. 1, 3320 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale |
| Descriere Activitate | Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale |
| Cod CAEN principal | 33 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale |
| Descriere activitate (principal) | Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Prahova , domeniul 3320: Producția de aparatură și instrumente de măsură, verificare și control (cu excepția echipamentelor de măsură, reglare și control pentru procesele industriale)
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TEHNOINSTRUMENT IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TEHNOINSTRUMENT IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TEHNOINSTRUMENT IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.557.592 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.226.535 |
| Stocuri | 5.619.437 |
| Creante | 5.590.882 |
| Casa si conturi la banci | 2.016.216 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 95.481 |
| DATORII | 9.744.961 |
| VENITURI IN AVANS | 9.909 |
| PROVIZIOANE | 636.682 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.488.056 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.252.006 |
| VENITURI TOTALE | 22.079.570 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.078.972 |
| Profitul brut | 4.000.598 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.469.509 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.956.501 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.325.237 |
| Stocuri | 2.325.694 |
| Creante | 3.589.291 |
| Casa si conturi la banci | 5.410.252 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 298.956 |
| DATORII | 2.576.402 |
| VENITURI IN AVANS | 14.194 |
| PROVIZIOANE | 909.435 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.080.663 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.556.670 |
| VENITURI TOTALE | 24.816.345 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.064.148 |
| Profitul brut | 5.752.197 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.026.280 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.470.117 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.812.661 |
| Stocuri | 2.627.170 |
| Creante | 4.661.053 |
| Casa si conturi la banci | 3.524.438 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.182 |
| DATORII | 6.750.012 |
| VENITURI IN AVANS | 3.135 |
| PROVIZIOANE | 548.429 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.054.384 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.053.374 |
| VENITURI TOTALE | 20.209.473 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.464.756 |
| Profitul brut | 4.744.717 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.035.837 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.729.826 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.712.622 |
| Stocuri | 1.133.736 |
| Creante | 2.660.114 |
| Casa si conturi la banci | 3.918.772 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.826 |
| DATORII | 2.618.951 |
| VENITURI IN AVANS | 41.120 |
| PROVIZIOANE | 439.444 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.409.759 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.646.347 |
| VENITURI TOTALE | 15.533.664 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.989.326 |
| Profitul brut | 3.544.338 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.089.814 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.797.786 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.430.643 |
| Stocuri | 2.535.302 |
| Creante | 5.058.308 |
| Casa si conturi la banci | 4.837.033 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 101.352 |
| DATORII | 3.492.373 |
| VENITURI IN AVANS | 82.240 |
| PROVIZIOANE | 487.853 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.267.315 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.938.573 |
| VENITURI TOTALE | 25.185.310 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.104.756 |
| Profitul brut | 8.080.554 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.005.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.064.226 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.076.033 |
| Stocuri | 2.390.579 |
| Creante | 5.702.554 |
| Casa si conturi la banci | 2.982.900 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.451 |
| DATORII | 6.223.956 |
| VENITURI IN AVANS | 126.146 |
| PROVIZIOANE | 428.679 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.419.929 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.522.294 |
| VENITURI TOTALE | 19.964.790 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.902.781 |
| Profitul brut | 4.062.009 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.434.736 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.133.788 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.781.958 |
| Stocuri | 1.254.209 |
| Creante | 3.510.932 |
| Casa si conturi la banci | 2.016.817 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.524 |
| DATORII | 2.565.225 |
| VENITURI IN AVANS | 161.875 |
| PROVIZIOANE | 385.390 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.856.780 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.667.887 |
| VENITURI TOTALE | 14.840.869 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.491.131 |
| Profitul brut | 3.349.738 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.825.146 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.590.213 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.541.133 |
| Stocuri | 1.036.092 |
| Creante | 2.326.301 |
| Casa si conturi la banci | 2.178.740 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.890 |
| DATORII | 2.038.100 |
| VENITURI IN AVANS | 237.856 |
| PROVIZIOANE | 293.699 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.610.581 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.882.567 |
| VENITURI TOTALE | 13.243.532 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.498.689 |
| Profitul brut | 2.744.843 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.285.540 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.217.453 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.146.005 |
| Stocuri | 1.015.866 |
| Creante | 1.306.368 |
| Casa si conturi la banci | 2.823.771 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.982 |
| DATORII | 1.636.195 |
| VENITURI IN AVANS | 351.762 |
| PROVIZIOANE | 100.442 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.295.041 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.381.199 |
| VENITURI TOTALE | 9.831.384 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.167.827 |
| Profitul brut | 1.663.557 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.421.690 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |