GETICA OOH SRL
| Denumire | GETICA OOH SRL |
| CUI | 9783569 |
| Nr. Reg. Com. | J1997007307401 |
| EUID | ROONRC.J1997007307401 |
| CAEN | 7311 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-09-23 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RADULESCU JEAN - COSTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 22 759 205 | 3 474 073 | 3 102 706 | 8 047 539 | 8 050 426 | 12 577 875 | 37 |
| 2023 | 19 642 479 | 2 188 323 | 3 660 654 | 6 691 814 | 8 396 631 | 11 113 043 | 38 |
| 2022 | 21 671 178 | 4 060 200 | 2 734 155 | 5 410 042 | 7 806 793 | 10 268 687 | 40 |
| 2021 | 17 042 751 | 1 960 048 | 4 685 455 | 4 836 064 | 7 966 381 | 7 734 357 | 43 |
| 2020 | 12 623 526 | 1 200 219 | 3 756 749 | 3 880 326 | 7 178 851 | 6 871 467 | 43 |
| 2019 | 16 119 854 | 2 124 341 | 3 187 071 | 3 277 621 | 6 950 070 | 6 733 417 | 46 |
| 2018 | 15 426 046 | 2 525 870 | 2 930 871 | 2 886 917 | 7 286 582 | 6 910 223 | 49 |
| 2017 | 15 658 244 | 2 301 146 | 4 984 544 | 2 789 459 | 7 516 963 | 5 385 685 | — |
| 2016 | 14 558 467 | 1 672 788 | 5 354 887 | 2 029 658 | 8 028 834 | 4 653 611 | 46 |
Statistics
Commercial networks and enterprises22 759 205 lei
16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GETICA OOH SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7311 Rev. 2 (echivalent: 7311 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Cod CAEN principal | 73 Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere activitate (principal) | Publicitate și activități de studiere a pieței |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7311: Activități ale agențiilor de publicitate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GETICA OOH SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GETICA OOH SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GETICA OOH SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.047.539 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.050.426 |
| Stocuri | 836.236 |
| Creante | 5.404.477 |
| Casa si conturi la banci | 1.809.713 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 293.415 |
| DATORII | 3.102.706 |
| VENITURI IN AVANS | 125.612 |
| PROVIZIOANE | 585.187 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.577.875 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.759.205 |
| VENITURI TOTALE | 23.016.304 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.993.216 |
| Profitul brut | 4.023.088 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.474.073 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.691.814 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.396.631 |
| Stocuri | 791.129 |
| Creante | 5.632.029 |
| Casa si conturi la banci | 1.973.473 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 302.839 |
| DATORII | 3.660.654 |
| VENITURI IN AVANS | 128.514 |
| PROVIZIOANE | 489.073 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.113.043 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.642.479 |
| VENITURI TOTALE | 19.789.038 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.298.534 |
| Profitul brut | 2.490.504 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.188.323 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.410.042 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.806.793 |
| Stocuri | 850.644 |
| Creante | 5.006.930 |
| Casa si conturi la banci | 1.949.219 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 368.695 |
| DATORII | 2.734.155 |
| VENITURI IN AVANS | 101.626 |
| PROVIZIOANE | 481.062 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.268.687 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.671.178 |
| VENITURI TOTALE | 21.955.751 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.327.729 |
| Profitul brut | 4.628.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.060.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.836.064 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.966.381 |
| Stocuri | 608.123 |
| Creante | 5.884.818 |
| Casa si conturi la banci | 1.473.440 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 233.201 |
| DATORII | 4.685.455 |
| VENITURI IN AVANS | 117.988 |
| PROVIZIOANE | 497.846 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.734.357 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.042.751 |
| VENITURI TOTALE | 18.330.635 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.981.321 |
| Profitul brut | 2.349.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.960.048 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.880.326 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.178.851 |
| Stocuri | 542.930 |
| Creante | 5.202.612 |
| Casa si conturi la banci | 1.433.309 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 224.530 |
| DATORII | 3.756.749 |
| VENITURI IN AVANS | 175.207 |
| PROVIZIOANE | 480.284 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.871.467 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.623.526 |
| VENITURI TOTALE | 13.032.019 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.596.606 |
| Profitul brut | 1.435.413 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.200.219 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.277.621 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.950.070 |
| Stocuri | 409.320 |
| Creante | 5.565.404 |
| Casa si conturi la banci | 975.346 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 147.772 |
| DATORII | 3.187.071 |
| VENITURI IN AVANS | 35.002 |
| PROVIZIOANE | 419.973 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.733.417 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.119.854 |
| VENITURI TOTALE | 16.546.144 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.421.803 |
| Profitul brut | 2.124.341 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.124.341 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.886.917 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.286.582 |
| Stocuri | 328.907 |
| Creante | 5.867.714 |
| Casa si conturi la banci | 1.089.961 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 116.416 |
| DATORII | 2.930.871 |
| VENITURI IN AVANS | 78.127 |
| PROVIZIOANE | 370.694 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.910.223 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.426.046 |
| VENITURI TOTALE | 16.288.568 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.762.698 |
| Profitul brut | 2.525.870 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.525.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.789.459 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.516.963 |
| Stocuri | 338.613 |
| Creante | 6.112.547 |
| Casa si conturi la banci | 1.065.803 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 153.441 |
| DATORII | 4.984.544 |
| VENITURI IN AVANS | 89.634 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.385.685 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.658.244 |
| VENITURI TOTALE | 15.739.991 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.438.845 |
| Profitul brut | 2.301.146 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.301.146 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.029.658 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.028.834 |
| Stocuri | 339.264 |
| Creante | 6.855.053 |
| Casa si conturi la banci | 834.517 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 92.309 |
| DATORII | 5.354.887 |
| VENITURI IN AVANS | 142.303 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.653.611 |
| Capital subscris varsat | 43.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.558.467 |
| VENITURI TOTALE | 14.932.980 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.260.192 |
| Profitul brut | 1.672.788 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.672.788 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |