AEROTRAVEL SRL

Cauta alta firma:
AEROTRAVEL SRL
CUI: 9919750RegCom: J1997008755409EUID: ROONRC.J1997008755409CAEN: 7911Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. TIMISULUI, NR.67, ET.P

Denumire AEROTRAVEL SRL
CUI 9919750
Nr. Reg. Com. J1997008755409
EUID ROONRC.J1997008755409
CAEN 7911
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1997-11-05 (28 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. TIMISULUI, NR.67, ET.P
Telefon 0213167307
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
NIȚU GEORGEL ANTONIO-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 19 941 880 3 109 355 21 837 757 67
2024 18 076 325 2 024 907 19 256 149 11 393 199 24 737 016 17 328 062 68
2023 19 576 430 2 719 537 19 905 288 8 032 640 27 060 713 15 623 154 73
2022 15 905 628 3 443 060 18 416 650 4 294 583 26 907 363 12 903 618 62
2021 8 417 770 5 115 613 12 630 960 2 517 556 21 388 920 11 355 295 56
2020 4 933 083 -3 985 007 12 589 655 3 007 216 15 800 818 6 239 682 59
2019 18 345 313 1 746 473 21 597 709 3 748 126 27 943 651 10 224 689 99
2018 32 475 889 2 147 156 16 150 905 3 208 780 21 511 676 8 478 216 90
2017 32 060 357 1 247 121 17 626 927 3 072 209 21 719 356 6 971 060 88
2016 28 517 500 1 088 677 17 395 491 3 163 345 20 339 327 5 856 463 110
Statistics
Commercial networks and enterprises
19 941 880 lei
10%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AEROTRAVEL SRL”
Cod CAEN preponderent 7911 Rev. 2 (echivalent: 7911 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități ale agențiilor turistice
Descriere Activitate Activități ale agențiilor turistice
Cod CAEN principal 79 Activități ale agențiilor turistice
Descriere activitate (principal) Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mijlocie (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. TIMISULUI, NR.67, ET.P
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția AEROTRAVEL SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 4020 în Top Profit România

Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 7911: Activități ale agențiilor turistice

Locul 1200 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mijlocii
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
2.024.907 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „AEROTRAVEL SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „AEROTRAVEL SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „AEROTRAVEL SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AEROTRAVEL SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „AEROTRAVEL SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „AEROTRAVEL SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „AEROTRAVEL SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AEROTRAVEL SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7911
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 11.393.199
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 24.737.016
Creante 18.456.919
Casa si conturi la banci 793.047
CHELTUIELI IN AVANS 453.996
DATORII 19.256.149
VENITURI IN AVANS 0
CAPITALURI - TOTAL 17.328.062
Capital subscris varsat 776.100
Cifra de afaceri neta 18.076.325
VENITURI TOTALE 18.875.999
CHELTUIELI TOTALE 16.429.733
Profitul brut 2.446.266
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.024.907
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 68

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7911
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 8.032.640
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 27.060.713
Creante 19.098.457
Casa si conturi la banci 624.829
CHELTUIELI IN AVANS 443.180
DATORII 19.905.288
VENITURI IN AVANS 8.091
CAPITALURI - TOTAL 15.623.154
Capital subscris varsat 776.100
Cifra de afaceri neta 19.576.430
VENITURI TOTALE 20.807.732
CHELTUIELI TOTALE 17.642.663
Profitul brut 3.165.069
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.719.537
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 73

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7911
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 4.294.583
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 26.907.363
Creante 17.667.739
Casa si conturi la banci 9.239.624
CHELTUIELI IN AVANS 167.844
DATORII 18.416.650
VENITURI IN AVANS 49.522
CAPITALURI - TOTAL 12.903.618
Capital subscris varsat 776.100
Cifra de afaceri neta 15.905.628
VENITURI TOTALE 17.671.595
CHELTUIELI TOTALE 13.605.577
Profitul brut 4.066.018
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.443.060
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 62

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7911
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.517.556
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 21.388.920
Creante 14.493.468
Casa si conturi la banci 6.895.452
CHELTUIELI IN AVANS 174.500
DATORII 12.630.960
VENITURI IN AVANS 94.721
CAPITALURI - TOTAL 11.355.295
Capital subscris varsat 776.100
Cifra de afaceri neta 8.417.770
VENITURI TOTALE 13.554.732
CHELTUIELI TOTALE 8.162.768
Profitul brut 5.391.964
Pierdere bruta 0
Profitul net 5.115.613
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 56

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7911
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.007.216
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 15.800.818
Creante 10.265.630
Casa si conturi la banci 5.535.188
CHELTUIELI IN AVANS 161.222
DATORII 12.589.655
VENITURI IN AVANS 139.919
CAPITALURI - TOTAL 6.239.682
Capital subscris varsat 776.100
Cifra de afaceri neta 4.933.083
VENITURI TOTALE 6.968.703
CHELTUIELI TOTALE 10.953.710
Profitul brut 0
Pierdere bruta 3.985.007
Profitul net 0
Pierdere neta 3.985.007
Numar mediu de salariati 59

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7911
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.748.126
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 27.943.651
Creante 21.809.601
Casa si conturi la banci 6.134.050
CHELTUIELI IN AVANS 315.738
DATORII 21.597.709
VENITURI IN AVANS 185.117
CAPITALURI - TOTAL 10.224.689
Capital subscris varsat 776.100
Cifra de afaceri neta 18.345.313
VENITURI TOTALE 19.182.829
CHELTUIELI TOTALE 17.030.962
Profitul brut 2.151.867
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.746.473
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 99

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7911
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.208.780
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 21.511.676
Creante 18.292.132
Casa si conturi la banci 3.219.544
CHELTUIELI IN AVANS 138.980
DATORII 16.150.905
VENITURI IN AVANS 230.315
CAPITALURI - TOTAL 8.478.216
Capital subscris varsat 776.100
Cifra de afaceri neta 32.475.889
VENITURI TOTALE 33.247.010
CHELTUIELI TOTALE 30.755.406
Profitul brut 2.491.604
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.147.156
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 90

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7911
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.072.209
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 21.719.356
Creante 19.202.618
Casa si conturi la banci 2.516.738
CHELTUIELI IN AVANS 81.935
DATORII 17.626.927
VENITURI IN AVANS 275.513
CAPITALURI - TOTAL 6.971.060
Capital subscris varsat 776.100
Cifra de afaceri neta 32.060.357
VENITURI TOTALE 33.125.708
CHELTUIELI TOTALE 31.586.729
Profitul brut 1.538.979
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.247.121
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 88

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7911
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.163.345
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 20.339.327
Stocuri 0
Creante 18.325.258
Casa si conturi la banci 2.014.069
CHELTUIELI IN AVANS 69.994
DATORII 17.395.491
VENITURI IN AVANS 320.712
CAPITALURI - TOTAL 5.856.463
Capital subscris varsat 776.100
Cifra de afaceri neta 28.517.500
VENITURI TOTALE 30.395.017
CHELTUIELI TOTALE 29.042.919
Profitul brut 1.352.098
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.088.677
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 110
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.