CORAMET IMPORT EXPORT SRL
| Denumire | CORAMET IMPORT EXPORT SRL |
| CUI | 226874 |
| Nr. Reg. Com. | J1991003410125 |
| EUID | ROONRC.J1991003410125 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-10-28 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 49 809 121 | 3 378 392 | 2 154 548 | 20 557 868 | 21 857 274 | 40 358 057 | 119 |
| 2023 | 49 965 187 | 3 476 096 | 1 686 663 | 20 611 934 | 23 008 149 | 42 001 942 | 125 |
| 2022 | 47 132 289 | 3 937 772 | 1 790 529 | 19 725 821 | 21 001 344 | 39 032 696 | 123 |
| 2021 | 42 806 764 | 2 591 903 | 1 654 938 | 21 233 256 | 17 628 118 | 37 259 028 | 128 |
| 2020 | 42 429 071 | 2 219 371 | 1 449 773 | 21 519 240 | 15 059 024 | 35 139 493 | 125 |
| 2019 | 41 965 963 | 1 877 721 | 1 796 846 | 17 977 368 | 17 491 071 | 33 640 542 | 130 |
| 2018 | 39 189 720 | 2 445 270 | 1 327 759 | 16 989 430 | 16 984 377 | 32 614 362 | — |
| 2017 | 40 071 027 | 2 532 411 | 1 888 536 | 13 433 607 | 18 941 796 | 30 459 619 | 134 |
| 2016 | 38 374 562 | 1 367 948 | 1 270 375 | 13 122 414 | 16 342 641 | 28 178 335 | 144 |
Statistics
Commercial networks and enterprises49 809 121 lei
0%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CORAMET IMPORT EXPORT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CORAMET IMPORT EXPORT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CORAMET IMPORT EXPORT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CORAMET IMPORT EXPORT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.557.868 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.857.274 |
| Stocuri | 11.722.860 |
| Creante | 2.814.055 |
| Casa si conturi la banci | 7.320.359 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 97.463 |
| DATORII | 2.154.548 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.358.057 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.809.121 |
| VENITURI TOTALE | 50.375.421 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.445.528 |
| Profitul brut | 3.929.893 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.378.392 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 119 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.611.934 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.008.149 |
| Stocuri | 10.125.846 |
| Creante | 2.936.205 |
| Casa si conturi la banci | 9.946.098 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 68.522 |
| DATORII | 1.686.663 |
| CAPITALURI - TOTAL | 42.001.942 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.965.187 |
| VENITURI TOTALE | 50.884.035 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.859.612 |
| Profitul brut | 4.024.423 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.476.096 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 125 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.725.821 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.001.344 |
| Stocuri | 9.229.252 |
| Creante | 3.249.876 |
| Casa si conturi la banci | 8.522.216 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 96.060 |
| DATORII | 1.790.529 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.032.696 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 47.132.289 |
| VENITURI TOTALE | 48.554.278 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.992.067 |
| Profitul brut | 4.562.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.937.772 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 123 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.233.256 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.628.118 |
| Stocuri | 9.278.821 |
| Creante | 2.611.125 |
| Casa si conturi la banci | 5.738.172 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.172 |
| DATORII | 1.654.938 |
| VENITURI IN AVANS | 5.580 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.259.028 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 42.806.764 |
| VENITURI TOTALE | 44.378.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.356.011 |
| Profitul brut | 3.021.989 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.591.903 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 128 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.519.240 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.059.024 |
| Stocuri | 7.473.188 |
| Creante | 2.673.325 |
| Casa si conturi la banci | 4.912.511 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.625 |
| DATORII | 1.449.773 |
| VENITURI IN AVANS | 25.623 |
| CAPITALURI - TOTAL | 35.139.493 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 42.429.071 |
| VENITURI TOTALE | 43.197.692 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.711.088 |
| Profitul brut | 2.486.604 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.219.371 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 125 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.977.368 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.491.071 |
| Stocuri | 8.098.452 |
| Creante | 3.380.960 |
| Casa si conturi la banci | 6.011.659 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.614 |
| DATORII | 1.796.846 |
| VENITURI IN AVANS | 45.665 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.640.542 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.965.963 |
| VENITURI TOTALE | 42.452.725 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.266.640 |
| Profitul brut | 2.186.085 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.877.721 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 130 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.989.430 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.984.377 |
| Stocuri | 6.430.527 |
| Creante | 3.329.595 |
| Casa si conturi la banci | 7.224.255 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.845 |
| DATORII | 1.327.759 |
| VENITURI IN AVANS | 45.531 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.614.362 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.189.720 |
| VENITURI TOTALE | 40.035.387 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.196.192 |
| Profitul brut | 2.839.195 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.445.270 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.433.607 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.941.796 |
| Stocuri | 6.579.592 |
| Creante | 3.538.843 |
| Casa si conturi la banci | 8.823.361 |
| DATORII | 1.888.536 |
| VENITURI IN AVANS | 27.248 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.459.619 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.071.027 |
| VENITURI TOTALE | 40.669.473 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.718.790 |
| Profitul brut | 2.950.683 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.532.411 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 134 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.122.414 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.342.641 |
| Stocuri | 5.716.540 |
| Creante | 3.992.113 |
| Casa si conturi la banci | 6.633.988 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.146 |
| DATORII | 1.270.375 |
| VENITURI IN AVANS | 29.491 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.178.335 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.374.562 |
| VENITURI TOTALE | 38.876.757 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.201.451 |
| Profitul brut | 1.675.306 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.367.948 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 144 |