CORVARIS RESIDENCE SRL

Cauta alta firma:
CORVARIS RESIDENCE SRL
CUI: 36953547RegCom: J2017000212234EUID: ROONRC.J2017000212234CAEN: 6820Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. SF. GHEORGHE, NR.1, PARTER, AP.31

Denumire CORVARIS RESIDENCE SRL
CUI 36953547
Nr. Reg. Com. J2017000212234
EUID ROONRC.J2017000212234
CAEN 6820
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2017-01-27 (9 ani)

Adresa JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. SF. GHEORGHE, NR.1, PARTER, AP.31
Telefon 0213614936
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BAICU GIORGICĂ-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 2 627 258 1 013 549 6 442 144 1
2024 2 868 680 1 809 522 10 589 528 1
2023 2 564 676 1 248 958 10 176 060 1
2022 2 405 452 1 273 603 11 262 067 1
2021 2 082 870 866 969 10 298 561 1
2020 1 977 210 748 530 10 537 487 1
2019 1 918 069 787 567 10 416 573 2
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
2 627 258 lei
-8%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CORVARIS RESIDENCE SRL”
Cod CAEN preponderent 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3)
Obiect Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Cod CAEN principal 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere activitate (principal) Tranzacții imobiliare
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. SF. GHEORGHE, NR.1, PARTER, AP.31
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția CORVARIS RESIDENCE SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 2489 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Locul 198 în Ilfov pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.809.522 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „CORVARIS RESIDENCE SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „CORVARIS RESIDENCE SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „CORVARIS RESIDENCE SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CORVARIS RESIDENCE SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „CORVARIS RESIDENCE SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „CORVARIS RESIDENCE SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „CORVARIS RESIDENCE SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CORVARIS RESIDENCE SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
8 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 16.496.107
Active circulante 2.476.816
Creante 265.882
Disponibilitati 2.210.934
Cheltuieli in avans 36.290
Datorii 10.589.528
Venituri in avans 2.941
Capitaluri proprii 8.416.744
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.868.680
Venituri totale 4.811.729
Cheltuieli totale 2.649.455
Profit brut 2.162.274
Pierdere bruta 0
Profit net 1.809.522
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 15.819.807
Active circulante 930.126
Creante 272.195
Disponibilitati 657.931
Cheltuieli in avans 36.290
Datorii 10.176.060
Venituri in avans 2.941
Capitaluri proprii 6.607.222
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.564.676
Venituri totale 2.564.676
Cheltuieli totale 1.262.247
Profit brut 1.302.429
Pierdere bruta 0
Profit net 1.248.958
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 16.106.281
Active circulante 477.760
Creante 244.570
Disponibilitati 233.190
Cheltuieli in avans 36.290
Datorii 11.262.067
Capitaluri proprii 5.358.264
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.405.452
Venituri totale 3.913.067
Cheltuieli totale 2.600.333
Profit brut 1.312.734
Pierdere bruta 0
Profit net 1.273.603
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 13.875.237
Active circulante 484.147
Creante 237.727
Disponibilitati 246.420
Cheltuieli in avans 23.838
Datorii 10.298.561
Capitaluri proprii 4.084.661
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.082.870
Venituri totale 2.084.174
Cheltuieli totale 1.196.363
Profit brut 887.811
Pierdere bruta 0
Profit net 866.969
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 13.139.640
Active circulante 607.743
Creante 238.534
Disponibilitati 369.209
Cheltuieli in avans 11.273
Datorii 10.537.487
Venituri in avans 3.478
Capitaluri proprii 3.217.691
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.977.210
Venituri totale 2.043.791
Cheltuieli totale 1.276.301
Profit brut 767.490
Pierdere bruta 0
Profit net 748.530
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 12.483.216
Active circulante 394.723
Creante 239.417
Disponibilitati 155.306
Cheltuieli in avans 11.273
Datorii 10.416.573
Venituri in avans 3.478
Capitaluri proprii 2.469.161
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.918.069
Venituri totale 2.735.539
Cheltuieli totale 1.920.616
Profit brut 814.923
Pierdere bruta 0
Profit net 787.567
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 13.496.989
Active circulante 6.080.410
Creante 263.760
Disponibilitati 5.816.650
Cheltuieli in avans 3.070
Datorii 17.895.397
Venituri in avans 3.478
Capitaluri proprii 1.681.594
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.684.947
Venituri totale 1.691.057
Cheltuieli totale 675.315
Profit brut 1.015.742
Pierdere bruta 0
Profit net 998.831
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 9.137.510
Active circulante 328.452
Creante 187.545
Disponibilitati 140.907
Cheltuieli in avans 790
Datorii 8.680.511
Venituri in avans 3.478
Capitaluri proprii 782.763
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.003.335
Venituri totale 1.100.520
Cheltuieli totale 306.338
Profit brut 794.182
Pierdere bruta 0
Profit net 782.563
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.