CRISMIH SRL
| Denumire | CRISMIH SRL |
| CUI | 14768395 |
| Nr. Reg. Com. | J2002000215376 |
| EUID | ROONRC.J2002000215376 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-07-22 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 105 068 240 | 3 736 970 | 31 833 939 | 25 219 096 | 31 346 415 | 24 793 015 | 113 |
| 2023 | 100 135 336 | 3 855 138 | 24 505 884 | 22 391 739 | 26 496 489 | 24 460 380 | 112 |
| 2022 | 97 434 571 | 2 307 342 | 25 828 460 | 24 206 702 | 22 276 799 | 20 846 268 | 114 |
| 2021 | 91 050 204 | 4 649 785 | 29 207 514 | 26 481 994 | 21 424 749 | 19 112 610 | 120 |
| 2020 | 70 965 693 | 5 337 900 | 17 178 089 | 16 449 677 | 16 447 323 | 15 882 590 | 106 |
| 2019 | 59 331 089 | 2 968 177 | 13 745 851 | 12 878 588 | 11 176 211 | 10 564 235 | 100 |
| 2018 | 45 597 690 | 2 737 390 | 13 400 774 | 12 085 517 | 8 767 300 | 7 596 057 | 87 |
| 2017 | 41 801 553 | 2 357 273 | 8 792 667 | 7 598 347 | 6 516 376 | 5 358 667 | 83 |
| 2016 | 36 503 022 | 2 054 526 | 7 110 561 | 5 925 522 | 5 640 920 | 4 501 394 | 71 |
Statistics
Commercial networks and enterprises105 068 240 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CRISMIH SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Vaslui , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CRISMIH SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CRISMIH SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CRISMIH SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.219.096 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.346.415 |
| Stocuri | 24.355.078 |
| Creante | 6.209.497 |
| Casa si conturi la banci | 781.840 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.443 |
| DATORII | 31.833.939 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.793.015 |
| Capital subscris varsat | 1.450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 105.068.240 |
| VENITURI TOTALE | 105.985.660 |
| CHELTUIELI TOTALE | 102.113.580 |
| Profitul brut | 3.872.080 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.736.970 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.391.739 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.496.489 |
| Stocuri | 20.834.661 |
| Creante | 4.944.757 |
| Casa si conturi la banci | 717.071 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 78.036 |
| DATORII | 24.505.884 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.460.380 |
| Capital subscris varsat | 1.450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 100.135.336 |
| VENITURI TOTALE | 101.103.180 |
| CHELTUIELI TOTALE | 96.688.719 |
| Profitul brut | 4.414.461 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.855.138 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 112 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.206.702 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.276.799 |
| Stocuri | 17.664.247 |
| Creante | 3.516.423 |
| Casa si conturi la banci | 1.096.129 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 191.227 |
| DATORII | 25.828.460 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.846.268 |
| Capital subscris varsat | 1.450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 97.434.571 |
| VENITURI TOTALE | 98.570.785 |
| CHELTUIELI TOTALE | 95.912.717 |
| Profitul brut | 2.658.068 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.307.342 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 114 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.481.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.424.749 |
| Stocuri | 17.955.819 |
| Creante | 2.874.553 |
| Casa si conturi la banci | 594.377 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 413.381 |
| DATORII | 29.207.514 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.112.610 |
| Capital subscris varsat | 1.450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 91.050.204 |
| VENITURI TOTALE | 93.042.933 |
| CHELTUIELI TOTALE | 88.077.707 |
| Profitul brut | 4.965.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.649.785 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 120 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.449.677 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.447.323 |
| Stocuri | 13.291.678 |
| Creante | 2.018.350 |
| Casa si conturi la banci | 1.137.295 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 163.679 |
| DATORII | 17.178.089 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.882.590 |
| Capital subscris varsat | 1.450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 70.965.693 |
| VENITURI TOTALE | 71.574.359 |
| CHELTUIELI TOTALE | 65.978.871 |
| Profitul brut | 5.595.488 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.337.900 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.878.588 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.176.211 |
| Stocuri | 9.382.845 |
| Creante | 1.473.085 |
| Casa si conturi la banci | 320.281 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 255.287 |
| DATORII | 13.745.851 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.564.235 |
| Capital subscris varsat | 1.450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 59.331.089 |
| VENITURI TOTALE | 60.085.485 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.878.742 |
| Profitul brut | 3.206.743 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.968.177 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.085.517 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.767.300 |
| Stocuri | 6.577.477 |
| Creante | 2.054.843 |
| Casa si conturi la banci | 134.980 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 144.014 |
| DATORII | 13.400.774 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.596.057 |
| Capital subscris varsat | 1.450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.597.690 |
| VENITURI TOTALE | 48.199.502 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.253.974 |
| Profitul brut | 2.945.528 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.737.390 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.598.347 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.516.376 |
| Stocuri | 4.682.128 |
| Creante | 1.622.651 |
| Casa si conturi la banci | 211.597 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.611 |
| DATORII | 8.792.667 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.358.667 |
| Capital subscris varsat | 1.450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.801.553 |
| VENITURI TOTALE | 43.187.705 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.441.052 |
| Profitul brut | 2.746.653 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.357.273 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.925.522 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.640.920 |
| Stocuri | 4.314.273 |
| Creante | 1.061.950 |
| Casa si conturi la banci | 264.697 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.513 |
| DATORII | 7.110.561 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.501.394 |
| Capital subscris varsat | 1.450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.503.022 |
| VENITURI TOTALE | 37.010.264 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.627.611 |
| Profitul brut | 2.382.653 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.054.526 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |