ECOROM STAR INVEST SRL
| Denumire | ECOROM STAR INVEST SRL |
| CUI | 33854875 |
| Nr. Reg. Com. | J2014001547031 |
| EUID | ROONRC.J2014001547031 |
| CAEN | 8299 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-11-28 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 27 726 731 | 3 083 887 | 1 852 570 | 5 421 932 | 2 495 932 | 3 854 687 | 23 |
| 2023 | 19 050 024 | 1 266 204 | 7 864 190 | 7 101 466 | 3 016 684 | 2 253 960 | 20 |
| 2022 | 2 348 382 | 248 107 | 2 297 997 | 2 679 162 | 1 079 181 | 1 460 346 | 13 |
| 2021 | 2 229 848 | 692 162 | 1 541 581 | 2 797 729 | 1 114 091 | 2 370 239 | 18 |
| 2020 | 2 457 650 | 740 475 | 2 147 775 | 2 772 726 | 1 053 126 | 1 678 077 | 18 |
| 2019 | 10 297 268 | 933 602 | 2 246 436 | 2 870 839 | 313 199 | 937 602 | 14 |
| 2018 | 10 395 259 | 1 079 540 | 4 107 486 | 2 919 674 | 2 871 618 | 1 683 806 | 15 |
| 2017 | 7 006 600 | 595 000 | 5 572 914 | 2 950 259 | 3 226 920 | 604 265 | 17 |
Statistics
Commercial networks and enterprises27 726 731 lei
46%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ECOROM STAR INVEST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8299 Rev. 2 (echivalent: 8299 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 82 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 8299: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ECOROM STAR INVEST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ECOROM STAR INVEST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ECOROM STAR INVEST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.421.932 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.495.932 |
| Stocuri | 39.165 |
| Creante | 2.391.052 |
| Casa si conturi la banci | 65.715 |
| DATORII | 1.852.570 |
| VENITURI IN AVANS | 2.210.607 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.854.687 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.726.731 |
| VENITURI TOTALE | 30.364.204 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.792.372 |
| Profitul brut | 3.571.832 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.083.887 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.101.466 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.016.684 |
| Stocuri | 9.879 |
| Creante | 2.328.739 |
| Casa si conturi la banci | 678.066 |
| DATORII | 7.864.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.253.960 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.050.024 |
| VENITURI TOTALE | 19.050.055 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.633.505 |
| Profitul brut | 1.416.550 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.266.204 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.679.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.079.181 |
| Stocuri | 4.707 |
| Creante | 772.354 |
| Casa si conturi la banci | 302.120 |
| DATORII | 2.297.997 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.460.346 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.348.382 |
| VENITURI TOTALE | 2.364.237 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.094.307 |
| Profitul brut | 269.930 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 248.107 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.797.729 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.114.091 |
| Creante | 437.542 |
| Casa si conturi la banci | 676.549 |
| DATORII | 1.541.581 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.370.239 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.229.848 |
| VENITURI TOTALE | 2.230.587 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.517.178 |
| Profitul brut | 713.409 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 692.162 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.772.726 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.053.126 |
| Creante | 462.948 |
| Casa si conturi la banci | 590.178 |
| DATORII | 2.147.775 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.678.077 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.457.650 |
| VENITURI TOTALE | 2.457.650 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.584.776 |
| Profitul brut | 872.874 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 740.475 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.870.839 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 313.199 |
| Creante | 57.126 |
| Casa si conturi la banci | 256.073 |
| DATORII | 2.246.436 |
| CAPITALURI - TOTAL | 937.602 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.297.268 |
| VENITURI TOTALE | 10.419.690 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.318.192 |
| Profitul brut | 1.101.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 933.602 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.919.674 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.871.618 |
| Stocuri | 570.064 |
| Creante | 1.597.275 |
| Casa si conturi la banci | 704.279 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.107.486 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.683.806 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.395.259 |
| VENITURI TOTALE | 10.314.473 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.039.402 |
| Profitul brut | 1.275.071 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.079.540 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.950.259 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.226.920 |
| Stocuri | 521.823 |
| Creante | 1.637.361 |
| Casa si conturi la banci | 1.067.736 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 5.572.914 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 604.265 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.006.600 |
| VENITURI TOTALE | 7.006.600 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.339.701 |
| Profitul brut | 666.899 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 595.000 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 31.116 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 25.000 |
| Disponibilitati | 6.116 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 22.851 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 8.265 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 30.000 |
| Venituri totale | 30.000 |
| Cheltuieli totale | 26.709 |
| Profit brut | 3.291 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |