ELECTROSIGMA SRL
| Denumire | ELECTROSIGMA SRL |
| CUI | 201608 |
| Nr. Reg. Com. | J12/35/1991 |
| EUID | ROONRC.J1991000035125 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-01-25 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RUSU VLAD-FLORIN | - | România |
| LÁZÁR ISTVÁN | - | Ungaria |
| BENDEA ANDREA BETTY | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 8 462 918 | 3 384 691 | 21 748 097 | 38 190 926 | 3 062 330 | 19 280 794 | 27 |
| 2023 | 8 329 011 | 2 519 343 | 24 725 185 | 39 142 268 | 1 941 417 | 15 896 104 | 35 |
| 2022 | 10 715 011 | 233 392 | 27 943 390 | 39 416 000 | 2 480 573 | 13 376 760 | 40 |
| 2021 | 13 210 114 | 3 110 999 | 12 516 455 | 22 951 291 | 3 210 506 | 13 143 368 | 44 |
| 2020 | 13 615 146 | -13 407 610 | 15 889 671 | 24 032 369 | 2 668 985 | 10 032 369 | 46 |
| 2019 | 15 421 145 | 5 012 479 | 21 029 322 | 42 134 613 | 3 200 658 | 23 439 979 | 48 |
| 2018 | 15 073 933 | -12 214 335 | 25 905 470 | 41 783 264 | 3 410 947 | 18 427 500 | 48 |
| 2017 | 13 807 486 | -882 607 | 32 498 106 | 59 177 996 | 4 783 079 | 30 640 836 | 47 |
| 2016 | 14 004 629 | 3 840 834 | 31 375 495 | 56 398 113 | 7 361 839 | 31 523 045 | 53 |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 462 918 lei
2%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ELECTROSIGMA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ELECTROSIGMA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ELECTROSIGMA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ELECTROSIGMA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.190.926 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.062.330 |
| Creante | 908.640 |
| Casa si conturi la banci | 2.153.690 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.138 |
| DATORII | 21.748.097 |
| VENITURI IN AVANS | 245.503 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.280.794 |
| Capital subscris varsat | 2.800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.462.918 |
| VENITURI TOTALE | 13.001.913 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.445.111 |
| Profitul brut | 3.556.802 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.384.691 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.142.268 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.941.417 |
| Creante | 781.740 |
| Casa si conturi la banci | 1.159.677 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.661 |
| DATORII | 24.725.185 |
| VENITURI IN AVANS | 487.057 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.896.104 |
| Capital subscris varsat | 2.800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.329.011 |
| VENITURI TOTALE | 13.943.273 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.423.930 |
| Profitul brut | 2.519.343 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.519.343 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.416.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.480.573 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.025.564 |
| Casa si conturi la banci | 1.455.009 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.156 |
| DATORII | 27.943.390 |
| VENITURI IN AVANS | 610.579 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.376.760 |
| Capital subscris varsat | 2.800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.715.011 |
| VENITURI TOTALE | 11.649.962 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.416.570 |
| Profitul brut | 233.392 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 233.392 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.951.291 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.210.506 |
| Stocuri | 1.000 |
| Creante | 702.970 |
| Casa si conturi la banci | 2.506.536 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.433 |
| DATORII | 12.516.455 |
| VENITURI IN AVANS | 526.407 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.143.368 |
| Capital subscris varsat | 2.800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.210.114 |
| VENITURI TOTALE | 13.733.134 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.622.135 |
| Profitul brut | 3.110.999 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.110.999 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.032.369 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.668.985 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 886.210 |
| Casa si conturi la banci | 1.782.775 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.068 |
| DATORII | 15.889.671 |
| VENITURI IN AVANS | 800.382 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.032.369 |
| Capital subscris varsat | 6.858.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.615.146 |
| VENITURI TOTALE | 14.416.679 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.824.289 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.407.610 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 13.407.610 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.134.613 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.200.658 |
| Stocuri | 13.148 |
| Creante | 1.155.564 |
| Casa si conturi la banci | 2.031.946 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.992 |
| DATORII | 21.029.322 |
| VENITURI IN AVANS | 884.962 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.439.979 |
| Capital subscris varsat | 6.858.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.421.145 |
| VENITURI TOTALE | 16.770.789 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.758.310 |
| Profitul brut | 5.012.479 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.012.479 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.783.264 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.410.947 |
| Stocuri | 13.148 |
| Creante | 1.909.343 |
| Casa si conturi la banci | 1.488.456 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.412 |
| DATORII | 25.905.470 |
| VENITURI IN AVANS | 875.653 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.427.500 |
| Capital subscris varsat | 6.858.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.073.933 |
| VENITURI TOTALE | 17.579.285 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.793.620 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.214.335 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 12.214.335 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.177.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.783.079 |
| Stocuri | 12.039 |
| Creante | 2.558.007 |
| Casa si conturi la banci | 2.213.033 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.659 |
| DATORII | 32.498.106 |
| VENITURI IN AVANS | 836.792 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.640.836 |
| Capital subscris varsat | 6.857.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.807.486 |
| VENITURI TOTALE | 10.694.665 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.577.272 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 882.607 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 882.607 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 56.398.113 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.361.839 |
| Stocuri | 6.350 |
| Creante | 5.795.179 |
| Casa si conturi la banci | 1.560.310 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.408 |
| DATORII | 31.375.495 |
| VENITURI IN AVANS | 876.820 |
| CAPITALURI - TOTAL | 31.523.045 |
| Capital subscris varsat | 6.856.603 |
| Cifra de afaceri neta | 14.004.629 |
| VENITURI TOTALE | 17.638.517 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.017.844 |
| Profitul brut | 4.620.673 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.840.834 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |