ELENOR SRL
| Denumire | ELENOR SRL |
| CUI | 20659279 |
| Nr. Reg. Com. | J2007000079177 |
| EUID | ROONRC.J2007000079177 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-01-18 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DUDA DANIEL-CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 125 452 368 | 7 118 085 | 76 980 811 | — | — | — | 106 |
| 2024 | 31 419 900 | 3 747 943 | 73 989 361 | 49 682 516 | 57 107 160 | 19 600 005 | 86 |
| 2023 | 33 779 860 | 1 599 144 | 18 321 808 | 25 729 733 | 8 947 171 | 16 545 493 | 83 |
| 2022 | 31 468 224 | 4 777 358 | 17 792 984 | 21 274 038 | 11 815 653 | 15 446 349 | 71 |
| 2021 | 19 882 496 | 1 107 922 | 14 506 645 | 17 114 592 | 9 935 833 | 12 684 555 | 45 |
| 2020 | 33 574 424 | 9 356 481 | 9 206 263 | 13 220 503 | 7 541 824 | 11 628 662 | 44 |
| 2019 | 17 106 655 | 1 705 501 | 6 637 159 | 6 893 664 | 3 454 518 | 3 754 602 | 37 |
| 2018 | 5 507 539 | 274 356 | 5 182 148 | 3 773 512 | 3 444 374 | 2 049 100 | 28 |
| 2017 | 6 924 210 | 249 739 | 5 985 504 | 3 646 100 | 3 305 615 | 971 198 | 25 |
| 2016 | 15 374 906 | 524 661 | 6 182 358 | 3 549 312 | 4 199 008 | 1 600 299 | 30 |
Statistics
Commercial networks and enterprises125 452 368 lei
299%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ELENOR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Galaţi , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ELENOR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ELENOR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ELENOR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 49.682.516 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 57.107.160 |
| Stocuri | 19.389.855 |
| Creante | 30.125.570 |
| Casa si conturi la banci | 7.591.735 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 449.378 |
| DATORII | 73.989.361 |
| VENITURI IN AVANS | 13.649.688 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.600.005 |
| Capital subscris varsat | 1.159.780 |
| Cifra de afaceri neta | 31.419.900 |
| VENITURI TOTALE | 49.200.874 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.423.485 |
| Profitul brut | 3.777.389 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.747.943 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.729.733 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.947.171 |
| Stocuri | 3.363.308 |
| Creante | 4.933.398 |
| Casa si conturi la banci | 650.465 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 193.614 |
| DATORII | 18.321.808 |
| VENITURI IN AVANS | 3.217 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.545.493 |
| Capital subscris varsat | 1.159.780 |
| Cifra de afaceri neta | 33.779.860 |
| VENITURI TOTALE | 38.835.371 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.182.870 |
| Profitul brut | 1.652.501 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.599.144 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.274.038 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.815.653 |
| Stocuri | 4.389.041 |
| Creante | 7.070.976 |
| Casa si conturi la banci | 355.636 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 154.789 |
| DATORII | 17.792.984 |
| VENITURI IN AVANS | 5.147 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.446.349 |
| Capital subscris varsat | 1.159.780 |
| Cifra de afaceri neta | 31.468.224 |
| VENITURI TOTALE | 33.770.454 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.713.460 |
| Profitul brut | 5.056.994 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.777.358 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.114.592 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.935.833 |
| Stocuri | 4.092.887 |
| Creante | 4.654.121 |
| Casa si conturi la banci | 1.188.825 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 140.775 |
| DATORII | 14.506.645 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.684.555 |
| Capital subscris varsat | 1.159.780 |
| Cifra de afaceri neta | 19.882.496 |
| VENITURI TOTALE | 23.520.473 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.339.231 |
| Profitul brut | 1.181.242 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.107.922 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.220.503 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.541.824 |
| Stocuri | 2.715.287 |
| Creante | 2.663.850 |
| Casa si conturi la banci | 2.162.687 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.598 |
| DATORII | 9.206.263 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.628.662 |
| Capital subscris varsat | 1.159.780 |
| Cifra de afaceri neta | 33.574.424 |
| VENITURI TOTALE | 34.212.067 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.316.025 |
| Profitul brut | 9.896.042 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.356.481 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.893.664 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.454.518 |
| Stocuri | 2.889.246 |
| Creante | 1.781.737 |
| Casa si conturi la banci | -1.216.465 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.579 |
| DATORII | 6.637.159 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.754.602 |
| Capital subscris varsat | 1.159.780 |
| Cifra de afaceri neta | 17.106.655 |
| VENITURI TOTALE | 17.250.811 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.282.433 |
| Profitul brut | 1.968.378 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.705.501 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.773.512 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.444.374 |
| Stocuri | 2.961.993 |
| Creante | 792.313 |
| Casa si conturi la banci | -309.932 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.362 |
| DATORII | 5.182.148 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.049.100 |
| Capital subscris varsat | 1.159.780 |
| Cifra de afaceri neta | 5.507.539 |
| VENITURI TOTALE | 6.729.134 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.409.580 |
| Profitul brut | 319.554 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 274.356 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.646.100 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.305.615 |
| Stocuri | 2.555.543 |
| Creante | 697.771 |
| Casa si conturi la banci | 52.301 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.987 |
| DATORII | 5.985.504 |
| CAPITALURI - TOTAL | 971.198 |
| Capital subscris varsat | 159.780 |
| Cifra de afaceri neta | 6.924.210 |
| VENITURI TOTALE | 7.602.236 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.302.559 |
| Profitul brut | 299.677 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 249.739 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.549.312 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.199.008 |
| Stocuri | 2.719.344 |
| Creante | 1.864.660 |
| Casa si conturi la banci | -384.996 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.337 |
| DATORII | 6.182.358 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.600.299 |
| Capital subscris varsat | 159.780 |
| Cifra de afaceri neta | 15.374.906 |
| VENITURI TOTALE | 14.918.664 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.310.155 |
| Profitul brut | 608.509 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 524.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |