EUROALPIN SRL
| Denumire | EUROALPIN SRL |
| CUI | 15919771 |
| Nr. Reg. Com. | J2003001487054 |
| EUID | ROONRC.J2003001487054 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-11-19 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SELEŞ LEONTINA-AURICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 35 565 646 | 3 046 134 | 25 188 161 | 19 238 967 | 9 977 383 | 4 360 043 | 47 |
| 2023 | 36 226 588 | 2 808 598 | 24 165 910 | 19 987 278 | 7 155 600 | 3 093 490 | 47 |
| 2022 | 40 875 490 | 9 251 417 | 26 592 115 | 19 690 836 | 16 064 236 | 9 315 526 | 50 |
| 2021 | 34 041 121 | 5 227 165 | 19 585 607 | 19 868 607 | 6 358 657 | 6 736 604 | 54 |
| 2020 | 26 894 840 | 3 185 674 | 19 419 951 | 18 229 093 | 5 634 971 | 4 578 539 | 53 |
| 2019 | 27 876 960 | 3 721 620 | 9 887 955 | 11 411 502 | 4 678 738 | 6 562 577 | 56 |
| 2018 | 27 757 125 | 5 677 617 | 5 045 928 | 7 854 884 | 3 673 222 | 6 653 101 | 54 |
| 2017 | 21 404 456 | 4 122 382 | 6 591 617 | 8 099 943 | 4 037 457 | 5 693 215 | 47 |
| 2016 | 18 857 900 | 3 859 824 | 2 975 644 | 3 887 371 | 2 826 625 | 3 860 424 | 39 |
Statistics
Commercial networks and enterprises35 565 646 lei
-2%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EUROALPIN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EUROALPIN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EUROALPIN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EUROALPIN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.238.967 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.977.383 |
| Stocuri | 725.443 |
| Creante | 8.942.430 |
| Casa si conturi la banci | 309.510 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 331.854 |
| DATORII | 25.188.161 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.360.043 |
| Capital subscris varsat | 1.250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.565.646 |
| VENITURI TOTALE | 36.297.015 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.754.222 |
| Profitul brut | 3.542.793 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.046.134 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.987.278 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.155.600 |
| Stocuri | 452.563 |
| Creante | 6.280.627 |
| Casa si conturi la banci | 422.410 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 116.522 |
| DATORII | 24.165.910 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.093.490 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 36.226.588 |
| VENITURI TOTALE | 37.186.319 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.895.597 |
| Profitul brut | 3.290.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.808.598 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.690.836 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.064.236 |
| Stocuri | 1.815.093 |
| Creante | 13.846.060 |
| Casa si conturi la banci | 403.083 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 152.569 |
| DATORII | 26.592.115 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.315.526 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 40.875.490 |
| VENITURI TOTALE | 44.118.126 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.361.441 |
| Profitul brut | 10.756.685 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.251.417 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.868.607 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.358.657 |
| Stocuri | 642.934 |
| Creante | 6.865.101 |
| Casa si conturi la banci | -1.149.378 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 94.947 |
| DATORII | 19.585.607 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.736.604 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 34.041.121 |
| VENITURI TOTALE | 35.335.278 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.354.266 |
| Profitul brut | 5.981.012 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.227.165 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.229.093 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.634.971 |
| Stocuri | 292.513 |
| Creante | 6.333.371 |
| Casa si conturi la banci | -990.913 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 134.426 |
| DATORII | 19.419.951 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.578.539 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.894.840 |
| VENITURI TOTALE | 27.342.047 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.688.456 |
| Profitul brut | 3.653.591 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.185.674 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.411.502 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.678.738 |
| Stocuri | 252.312 |
| Creante | 6.695.842 |
| Casa si conturi la banci | -2.269.416 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 360.292 |
| DATORII | 9.887.955 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.562.577 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.876.960 |
| VENITURI TOTALE | 29.144.818 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.790.978 |
| Profitul brut | 4.353.840 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.721.620 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.854.884 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.673.222 |
| Stocuri | 281.651 |
| Creante | 4.622.711 |
| Casa si conturi la banci | -1.231.140 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 170.923 |
| DATORII | 5.045.928 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.653.101 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.757.125 |
| VENITURI TOTALE | 28.670.635 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.015.798 |
| Profitul brut | 6.654.837 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.677.617 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.099.943 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.037.457 |
| Stocuri | 205.242 |
| Creante | 3.828.071 |
| Casa si conturi la banci | 4.144 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 147.432 |
| DATORII | 6.591.617 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.693.215 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 21.404.456 |
| VENITURI TOTALE | 22.862.903 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.965.517 |
| Profitul brut | 4.897.386 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.122.382 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.887.371 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.826.625 |
| Stocuri | 197.927 |
| Creante | 2.514.231 |
| Casa si conturi la banci | 114.467 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 122.072 |
| DATORII | 2.975.644 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.860.424 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.857.900 |
| VENITURI TOTALE | 19.267.600 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.658.696 |
| Profitul brut | 4.608.904 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.859.824 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |