FAXUR TRADING PIAŢĂ AGROALIMENTARĂ-MERCUR S.R.L.
| Denumire | FAXUR TRADING PIAŢĂ AGROALIMENTARĂ-MERCUR S.R.L. |
| CUI | 6663843 |
| Nr. Reg. Com. | J08/3512/1994 |
| EUID | ROONRC.J08/3512/1994 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-15 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MÎRZAC IONEL | depline, separat CF. HOT. A.G.A. NR.1/01.07.2024. | România |
| ŞUTEU ŞTEFAN | depline, separat CF. HOT. A.G.A. NR.1/01.07.2024. | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 6 374 579 | 3 126 126 | 1 215 238 | 2 524 394 | 2 010 633 | 3 326 748 | 18 |
| 2023 | 6 593 194 | 3 385 656 | 198 376 | 1 401 131 | 2 369 129 | 3 586 278 | 17 |
| 2022 | 5 794 490 | 2 607 735 | 254 552 | 1 690 264 | 1 366 399 | 2 808 357 | 18 |
| 2021 | 6 048 067 | 3 030 580 | 163 176 | 1 895 794 | 1 495 886 | 3 231 202 | 19 |
| 2020 | 5 493 826 | 3 006 619 | 184 471 | 1 321 318 | 2 067 436 | 3 207 241 | 16 |
| 2019 | 4 841 498 | 2 445 451 | 149 307 | 1 230 768 | 1 552 886 | 2 646 073 | 17 |
| 2018 | 4 282 653 | 2 630 566 | 51 404 | 1 154 484 | 1 730 183 | 2 831 188 | 19 |
| 2017 | 4 110 748 | 1 845 158 | 106 429 | 1 236 884 | 918 875 | 2 045 780 | 20 |
| 2016 | 3 969 948 | 1 944 786 | 110 914 | 1 345 119 | 873 257 | 2 145 408 | 19 |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 374 579 lei
-3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FAXUR TRADING PIAŢĂ AGROALIMENTARĂ-MERCUR S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Braşov , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FAXUR TRADING PIAŢĂ AGROALIMENTARĂ-MERCUR S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FAXUR TRADING PIAŢĂ AGROALIMENTARĂ-MERCUR S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FAXUR TRADING PIAŢĂ AGROALIMENTARĂ-MERCUR S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.524.394 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.010.633 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 602.078 |
| Casa si conturi la banci | 5.760 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.959 |
| DATORII | 1.215.238 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.326.748 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.374.579 |
| VENITURI TOTALE | 6.413.554 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.752.625 |
| Profitul brut | 3.660.929 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.126.126 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.401.131 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.369.129 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 684.908 |
| Casa si conturi la banci | 1.684.221 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.394 |
| DATORII | 198.376 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.586.278 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.593.194 |
| VENITURI TOTALE | 6.984.077 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.009.015 |
| Profitul brut | 3.975.062 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.385.656 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.690.264 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.366.399 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 727.737 |
| Casa si conturi la banci | 638.662 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.246 |
| DATORII | 254.552 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.808.357 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.794.490 |
| VENITURI TOTALE | 6.270.654 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.154.976 |
| Profitul brut | 3.115.678 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.607.735 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.895.794 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.495.886 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 485.015 |
| Casa si conturi la banci | 1.010.871 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.698 |
| DATORII | 163.176 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.231.202 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.048.067 |
| VENITURI TOTALE | 6.355.588 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.751.569 |
| Profitul brut | 3.604.019 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.030.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.321.318 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.067.436 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 304.906 |
| Casa si conturi la banci | 1.762.530 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.879 |
| DATORII | 184.471 |
| VENITURI IN AVANS | 5.921 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.207.241 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.493.826 |
| VENITURI TOTALE | 5.760.799 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.195.799 |
| Profitul brut | 3.565.000 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.006.619 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.230.768 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.552.886 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 384.257 |
| Casa si conturi la banci | 1.168.629 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.726 |
| DATORII | 149.307 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.646.073 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.841.498 |
| VENITURI TOTALE | 5.111.115 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.528.230 |
| Profitul brut | 2.582.885 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.445.451 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.154.484 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.730.183 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 355.032 |
| Casa si conturi la banci | 1.375.151 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.968 |
| DATORII | 51.404 |
| VENITURI IN AVANS | 11.043 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.831.188 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.282.653 |
| VENITURI TOTALE | 4.535.231 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.859.264 |
| Profitul brut | 2.675.967 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.630.566 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.236.884 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 918.875 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 327.563 |
| Casa si conturi la banci | 591.312 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.878 |
| DATORII | 106.429 |
| VENITURI IN AVANS | 10.428 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.045.780 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.110.748 |
| VENITURI TOTALE | 4.341.582 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.141.211 |
| Profitul brut | 2.200.371 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.845.158 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.345.119 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 873.257 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 364.712 |
| Casa si conturi la banci | 508.545 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.178 |
| DATORII | 110.914 |
| VENITURI IN AVANS | 2.232 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.145.408 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.969.948 |
| VENITURI TOTALE | 4.257.414 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.935.756 |
| Profitul brut | 2.321.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.944.786 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |