FERCA MEDICAL SRL
| Denumire | FERCA MEDICAL SRL |
| CUI | 18636605 |
| Nr. Reg. Com. | J2006007245404 |
| EUID | ROONRC.J2006007245404 |
| CAEN | 7430 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-05-04 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CAŞCAVAL ALINA ELENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 8 320 256 | 3 064 597 | 6 282 688 | 392 446 | 9 182 593 | 3 307 547 | 10 |
| 2023 | 8 741 224 | 3 244 324 | 3 072 447 | 458 285 | 6 093 694 | 3 487 274 | 11 |
| 2022 | 8 787 074 | 3 465 657 | 2 186 624 | 335 684 | 5 554 728 | 3 708 607 | 10 |
| 2021 | 7 127 142 | 2 899 858 | 7 099 091 | 402 012 | 9 825 945 | 3 142 808 | 9 |
| 2020 | 5 255 489 | 2 514 446 | 2 622 846 | 222 670 | 7 820 970 | 5 433 033 | 11 |
| 2019 | 6 269 873 | 2 675 637 | 2 959 090 | 216 003 | 5 640 141 | 2 918 587 | 13 |
| 2018 | 6 313 184 | 2 667 722 | 1 462 368 | 67 399 | 4 287 482 | 2 910 672 | 13 |
| 2017 | 5 373 834 | 1 862 364 | 1 573 329 | 58 696 | 3 586 241 | 2 105 314 | 11 |
| 2016 | 4 532 284 | 1 367 141 | 766 824 | 71 402 | 2 264 917 | 1 610 091 | 9 |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 320 256 lei
-5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FERCA MEDICAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7430 Rev. 2 (echivalent: 7430 Rev. 1, 7430 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) |
| Descriere Activitate | Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) |
| Cod CAEN principal | 74 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7430: Activități de testări și analize tehnice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FERCA MEDICAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FERCA MEDICAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FERCA MEDICAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 392.446 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.182.593 |
| Stocuri | 26.003 |
| Creante | 3.830.867 |
| Casa si conturi la banci | 5.325.723 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.196 |
| DATORII | 6.282.688 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.307.547 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.320.256 |
| VENITURI TOTALE | 8.399.174 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.732.545 |
| Profitul brut | 3.666.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.064.597 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 458.285 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.093.694 |
| Stocuri | 26.003 |
| Creante | 2.389.170 |
| Casa si conturi la banci | 3.678.521 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.742 |
| DATORII | 3.072.447 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.487.274 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.741.224 |
| VENITURI TOTALE | 8.757.100 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.899.483 |
| Profitul brut | 3.857.617 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.244.324 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 335.684 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.554.728 |
| Stocuri | 46.002 |
| Creante | 1.864.330 |
| Casa si conturi la banci | 3.644.396 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.819 |
| DATORII | 2.186.624 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.708.607 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.787.074 |
| VENITURI TOTALE | 8.869.114 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.744.745 |
| Profitul brut | 4.124.369 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.465.657 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 402.012 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.825.945 |
| Stocuri | 13.503 |
| Creante | 1.938.739 |
| Casa si conturi la banci | 7.873.703 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.942 |
| DATORII | 7.099.091 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.142.808 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.127.142 |
| VENITURI TOTALE | 7.174.835 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.727.571 |
| Profitul brut | 3.447.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.899.858 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 222.670 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.820.970 |
| Creante | 2.211.566 |
| Casa si conturi la banci | 5.609.404 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.239 |
| DATORII | 2.622.846 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.433.033 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.255.489 |
| VENITURI TOTALE | 5.267.006 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.284.538 |
| Profitul brut | 2.982.468 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.514.446 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 216.003 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.640.141 |
| Stocuri | 333 |
| Creante | 2.028.661 |
| Casa si conturi la banci | 3.611.147 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.533 |
| DATORII | 2.959.090 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.918.587 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.269.873 |
| VENITURI TOTALE | 6.275.495 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.077.734 |
| Profitul brut | 3.197.761 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.675.637 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 67.399 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.287.482 |
| Stocuri | 333 |
| Creante | 2.301.502 |
| Casa si conturi la banci | 1.985.647 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.159 |
| DATORII | 1.462.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.910.672 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.313.184 |
| VENITURI TOTALE | 6.314.492 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.124.300 |
| Profitul brut | 3.190.192 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.667.722 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 58.696 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.586.241 |
| Stocuri | 23.361 |
| Creante | 1.903.359 |
| Casa si conturi la banci | 1.659.521 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.706 |
| DATORII | 1.573.329 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.105.314 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.373.834 |
| VENITURI TOTALE | 5.374.627 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.136.776 |
| Profitul brut | 2.237.851 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.862.364 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 71.402 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.264.917 |
| Stocuri | 26.328 |
| Creante | 1.894.025 |
| Casa si conturi la banci | 344.564 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.596 |
| DATORII | 766.824 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.610.091 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.532.284 |
| VENITURI TOTALE | 4.534.007 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.903.178 |
| Profitul brut | 1.630.829 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.367.141 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |