FMA PORT LOGISTIC S.R.L.
| Denumire | FMA PORT LOGISTIC S.R.L. |
| CUI | 38447066 |
| Nr. Reg. Com. | J13/3634/2017 |
| EUID | ROONRC.J2017003634134 |
| CAEN | 5229 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-11-06 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 8 239 388 | 3 315 446 | 1 100 482 | 2 896 132 | 1 520 048 | 3 315 698 | 18 |
| 2023 | 4 358 446 | 1 932 037 | 2 698 683 | 3 863 109 | 767 863 | 1 932 289 | 25 |
| 2022 | 3 034 345 | 1 199 025 | 3 481 890 | 1 028 147 | 3 653 020 | 1 199 277 | 42 |
| 2021 | 4 589 099 | 2 134 541 | 139 498 | 1 370 863 | 4 749 816 | 5 981 181 | 34 |
| 2020 | 3 701 688 | 2 238 176 | 189 518 | 1 104 044 | 3 879 481 | 4 794 007 | 42 |
| 2019 | 3 183 307 | 2 080 761 | 261 128 | — | — | — | 43 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 239 388 lei
89%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FMA PORT LOGISTIC S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 5229 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități anexe transporturilor |
| Descriere Activitate | Alte activități anexe transporturilor |
| Cod CAEN principal | 52 Alte activități anexe transporturilor |
| Descriere activitate (principal) | Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 5229: Alte activități anexe transporturilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FMA PORT LOGISTIC S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FMA PORT LOGISTIC S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FMA PORT LOGISTIC S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.896.132 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.520.048 |
| Creante | 583.053 |
| Casa si conturi la banci | 936.995 |
| DATORII | 1.100.482 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.315.698 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 8.239.388 |
| VENITURI TOTALE | 8.239.388 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.292.429 |
| Profitul brut | 3.946.959 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.315.446 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.863.109 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 767.863 |
| Creante | 510.156 |
| Casa si conturi la banci | 257.707 |
| DATORII | 2.698.683 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.932.289 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 4.358.446 |
| VENITURI TOTALE | 4.362.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.277.428 |
| Profitul brut | 2.085.201 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.932.037 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.028.147 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.653.020 |
| Creante | 3.576.962 |
| Casa si conturi la banci | 76.058 |
| DATORII | 3.481.890 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.199.277 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 3.034.345 |
| VENITURI TOTALE | 3.034.345 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.804.977 |
| Profitul brut | 1.229.368 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.199.025 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.370.863 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.749.816 |
| Creante | 4.071.539 |
| Casa si conturi la banci | 678.277 |
| DATORII | 139.498 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.981.181 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 4.589.099 |
| VENITURI TOTALE | 4.846.139 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.663.137 |
| Profitul brut | 2.183.002 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.134.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.104.044 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.879.481 |
| Creante | 3.314.351 |
| Casa si conturi la banci | 565.130 |
| DATORII | 189.518 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.794.007 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 3.701.688 |
| VENITURI TOTALE | 3.701.688 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.429.431 |
| Profitul brut | 2.272.257 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.238.176 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| Active imobilizate | 508.271 |
| Active circulante | 2.308.688 |
| Creante | 2.126.967 |
| Disponibilitati | 181.721 |
| Datorii | 261.128 |
| Capitaluri proprii | 2.555.831 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 3.183.307 |
| Venituri totale | 3.259.051 |
| Cheltuieli totale | 1.145.700 |
| Profit brut | 2.113.351 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.080.761 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 43 |
| Active imobilizate | 89.173 |
| Active circulante | 583.002 |
| Creante | 384.898 |
| Disponibilitati | 198.104 |
| Datorii | 197.104 |
| Capitaluri proprii | 475.071 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.006.887 |
| Venituri totale | 1.006.887 |
| Cheltuieli totale | 520.738 |
| Profit brut | 486.149 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 476.080 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 37 |
| Active imobilizate | 553 |
| Active circulante | 210 |
| Disponibilitati | 210 |
| Cheltuieli in avans | 2.329 |
| Datorii | 4.101 |
| Capitaluri proprii | -1.009 |
| Capital social | 210 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.219 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.219 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.219 |
| Nr. salariati | 2 |