FORTUNA RESIDENCE DEVELOPMENT S.R.L.

Cauta alta firma:
FORTUNA RESIDENCE DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 41922938RegCom: J2019015843401EUID: ROONRC.J2019015843401CAEN: 6820Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, INT BINELUI, NR.1A, C1-PAVILION ADMINISTRATIV CAMERELE 3 SI 4, ET.1

Denumire FORTUNA RESIDENCE DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 41922938
Nr. Reg. Com. J2019015843401
EUID ROONRC.J2019015843401
CAEN 6820
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2019-11-20 (6 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, INT BINELUI, NR.1A, C1-PAVILION ADMINISTRATIV CAMERELE 3 SI 4, ET.1
Cod Poștal 42159
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 0 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025
2024 7 920 355 3 253 801 29 965 419 45 059 290 1 016 578 14 919 786 4
2023 7 529 659 3 932 408 33 343 478 46 084 195 555 059 12 167 985 4
2022 7 250 624 4 107 018 38 604 091 46 205 959 1 961 475 8 235 578 5
2021 6 241 696 2 847 553 41 363 151 44 608 582 2 331 404 4 887 700 5
2020 4 632 217 2 066 977 39 250 714 40 448 355 1 566 651 2 120 147 4
2019 0 -6 830 14 722 012 0
Statistics
Commercial networks and enterprises
7 920 355 lei
5%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FORTUNA RESIDENCE DEVELOPMENT S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3)
Obiect Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Cod CAEN principal 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere activitate (principal) Tranzacții imobiliare
Număr asociați 0
Număr administratori 0
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2024)
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția FORTUNA RESIDENCE DEVELOPMENT S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 536 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Locul 209 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
3.253.801 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta

Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „FORTUNA RESIDENCE DEVELOPMENT S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „FORTUNA RESIDENCE DEVELOPMENT S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „FORTUNA RESIDENCE DEVELOPMENT S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica

Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FORTUNA RESIDENCE DEVELOPMENT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica

Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „FORTUNA RESIDENCE DEVELOPMENT S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență

Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „FORTUNA RESIDENCE DEVELOPMENT S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial

Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „FORTUNA RESIDENCE DEVELOPMENT S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica

Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FORTUNA RESIDENCE DEVELOPMENT S.R.L."

MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
6 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 45.059.290
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.016.578
Stocuri 64.843
Creante 849.899
Casa si conturi la banci 101.836
CHELTUIELI IN AVANS 16.634
DATORII 29.965.419
VENITURI IN AVANS 1.207.297
CAPITALURI - TOTAL 14.919.786
Capital subscris varsat 60.000
Cifra de afaceri neta 7.920.355
VENITURI TOTALE 9.491.386
CHELTUIELI TOTALE 5.627.012
Profitul brut 3.864.374
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.253.801
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 4

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4110
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 46.084.195
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 555.059
Stocuri 25.387
Creante 390.860
Casa si conturi la banci 138.812
CHELTUIELI IN AVANS 15.844
DATORII 33.343.478
VENITURI IN AVANS 1.143.635
CAPITALURI - TOTAL 12.167.985
Capital subscris varsat 60.000
Cifra de afaceri neta 7.529.659
VENITURI TOTALE 9.949.767
CHELTUIELI TOTALE 5.395.495
Profitul brut 4.554.272
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.932.408
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 4

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4110
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 46.205.959
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.961.475
Stocuri 24.200
Creante 1.695.721
Casa si conturi la banci 241.554
CHELTUIELI IN AVANS 14.323
DATORII 38.604.091
VENITURI IN AVANS 1.342.088
CAPITALURI - TOTAL 8.235.578
Capital subscris varsat 60.000
Cifra de afaceri neta 7.250.624
VENITURI TOTALE 9.820.202
CHELTUIELI TOTALE 5.062.845
Profitul brut 4.757.357
Pierdere bruta 0
Profitul net 4.107.018
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 5

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4110
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 44.608.582
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.331.404
Stocuri 11.672
Creante 2.061.199
Casa si conturi la banci 258.533
CHELTUIELI IN AVANS 11.931
DATORII 41.363.151
VENITURI IN AVANS 701.066
CAPITALURI - TOTAL 4.887.700
Capital subscris varsat 60.000
Cifra de afaceri neta 6.241.696
VENITURI TOTALE 7.138.931
CHELTUIELI TOTALE 3.820.351
Profitul brut 3.318.580
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.847.553
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 5

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4110
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 40.448.355
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.566.651
Stocuri 16.009
Creante 1.262.317
Casa si conturi la banci 288.325
CHELTUIELI IN AVANS 3.383
DATORII 39.250.714
VENITURI IN AVANS 647.528
CAPITALURI - TOTAL 2.120.147
Capital subscris varsat 60.000
Cifra de afaceri neta 4.632.217
VENITURI TOTALE 5.148.717
CHELTUIELI TOTALE 2.914.581
Profitul brut 2.234.136
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.066.977
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 4110
Active imobilizate 196.117
Active circulante 14.579.065
Creante 197.318
Disponibilitati 14.381.747
Datorii 14.722.012
Capitaluri proprii 53.170
Capital social 60.000
Venituri totale 3.024
Cheltuieli totale 9.854
Profit brut 0
Pierdere bruta 6.830
Profit net 0
Pierdere neta 6.830
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.