GINZA INVEST SRL

Cauta alta firma:
GINZA INVEST SRL
CUI: 21380190RegCom: J2007005513401EUID: ROONRC.J2007005513401CAEN: 4649Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CALEA FLOREASCA, NR.87, ET.2, AP.3

Denumire GINZA INVEST SRL
CUI 21380190
Nr. Reg. Com. J2007005513401
EUID ROONRC.J2007005513401
CAEN 4649
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2007-03-16 (19 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CALEA FLOREASCA, NR.87, ET.2, AP.3
Telefon 0213100507
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 0 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025
2024 45 217 123 3 441 624 28 670 430 10 869 851 43 921 106 26 123 433 59
2023 33 896 572 5 087 878 21 446 604 11 368 615 32 736 318 22 681 810 50
2022 29 227 743 5 833 214 15 699 807 7 871 779 25 428 472 17 593 931 43
2021 18 624 301 2 808 038 15 103 840 4 776 759 22 473 675 12 240 718 41
2020 13 271 660 2 217 469 10 622 305 4 366 232 15 910 751 9 752 680 44
2019 14 941 085 1 850 280 9 114 703 3 483 762 13 137 311 7 535 211 47
2018 12 671 324 2 332 962 7 987 779 2 609 562 11 758 623 6 419 124 35
2017 9 451 533 2 029 869 6 227 501 1 351 725 8 942 701 4 086 163 24
2016 6 828 985 1 694 455 5 499 355 1 232 288 6 304 329 2 056 294 19
Statistics
Commercial networks and enterprises
45 217 123 lei
33%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GINZA INVEST SRL”
Cod CAEN preponderent 4649 Rev. 2 (echivalent: 4649 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
Descriere Activitate Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
Cod CAEN principal 46 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
Descriere activitate (principal) Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete
Număr asociați 0
Număr administratori 0
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mijlocie (estimare, 2024)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CALEA FLOREASCA, NR.87, ET.2, AP.3
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția GINZA INVEST SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 2788 în Top Profit România

Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4649: Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

Locul 891 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mijlocii
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
3.441.624 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „GINZA INVEST SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „GINZA INVEST SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „GINZA INVEST SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GINZA INVEST SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „GINZA INVEST SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „GINZA INVEST SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „GINZA INVEST SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GINZA INVEST SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4649
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 10.869.851
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 43.921.106
Stocuri 15.651.700
Creante 27.740.397
Casa si conturi la banci 529.009
CHELTUIELI IN AVANS 95.825
DATORII 28.670.430
VENITURI IN AVANS 92.919
CAPITALURI - TOTAL 26.123.433
Capital subscris varsat 16.000
Cifra de afaceri neta 45.217.123
VENITURI TOTALE 45.297.103
CHELTUIELI TOTALE 41.381.350
Profitul brut 3.915.753
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.441.624
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 59

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4649
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 11.368.615
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 32.736.318
Stocuri 12.618.952
Creante 19.784.684
Casa si conturi la banci 332.682
CHELTUIELI IN AVANS 102.529
DATORII 21.446.604
VENITURI IN AVANS 79.048
CAPITALURI - TOTAL 22.681.810
Capital subscris varsat 16.000
Cifra de afaceri neta 33.896.572
VENITURI TOTALE 34.300.774
CHELTUIELI TOTALE 28.420.207
Profitul brut 5.880.567
Pierdere bruta 0
Profitul net 5.087.878
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 50

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4649
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 7.871.779
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 25.428.472
Stocuri 9.244.647
Creante 16.077.262
Casa si conturi la banci 106.563
CHELTUIELI IN AVANS 97.172
DATORII 15.699.807
VENITURI IN AVANS 103.685
CAPITALURI - TOTAL 17.593.931
Capital subscris varsat 16.000
Cifra de afaceri neta 29.227.743
VENITURI TOTALE 29.987.556
CHELTUIELI TOTALE 23.265.474
Profitul brut 6.722.082
Pierdere bruta 0
Profitul net 5.833.214
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 43

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 4.776.759
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 22.473.675
Stocuri 6.487.351
Creante 15.530.577
Casa si conturi la banci 455.747
CHELTUIELI IN AVANS 99.771
DATORII 15.103.840
VENITURI IN AVANS 5.647
CAPITALURI - TOTAL 12.240.718
Capital subscris varsat 16.000
Cifra de afaceri neta 18.624.301
VENITURI TOTALE 18.687.670
CHELTUIELI TOTALE 15.438.726
Profitul brut 3.248.944
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.808.038
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 41

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 4.366.232
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 15.910.751
Stocuri 4.734.931
Creante 10.645.396
Casa si conturi la banci 530.424
CHELTUIELI IN AVANS 100.153
DATORII 10.622.305
VENITURI IN AVANS 2.151
CAPITALURI - TOTAL 9.752.680
Capital subscris varsat 16.000
Cifra de afaceri neta 13.271.660
VENITURI TOTALE 13.550.800
CHELTUIELI TOTALE 10.989.308
Profitul brut 2.561.492
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.217.469
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 44

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.483.762
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 13.137.311
Stocuri 5.192.754
Creante 7.860.548
Casa si conturi la banci 84.009
CHELTUIELI IN AVANS 28.841
DATORII 9.114.703
CAPITALURI - TOTAL 7.535.211
Capital subscris varsat 16.000
Cifra de afaceri neta 14.941.085
VENITURI TOTALE 14.958.278
CHELTUIELI TOTALE 12.812.949
Profitul brut 2.145.329
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.850.280
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 47

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.609.562
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 11.758.623
Stocuri 5.492.248
Creante 5.379.348
Casa si conturi la banci 887.027
CHELTUIELI IN AVANS 38.718
DATORII 7.987.779
CAPITALURI - TOTAL 6.419.124
Capital subscris varsat 16.000
Cifra de afaceri neta 12.671.324
VENITURI TOTALE 12.778.320
CHELTUIELI TOTALE 9.989.964
Profitul brut 2.788.356
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.332.962
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 35

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.351.725
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 8.942.701
Stocuri 3.675.137
Creante 4.741.082
Casa si conturi la banci 526.482
CHELTUIELI IN AVANS 19.238
DATORII 6.227.501
CAPITALURI - TOTAL 4.086.163
Capital subscris varsat 16.000
Cifra de afaceri neta 9.451.533
VENITURI TOTALE 9.463.168
CHELTUIELI TOTALE 7.075.486
Profitul brut 2.387.682
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.029.869
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 24

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.232.288
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.304.329
Stocuri 2.591.364
Creante 3.433.415
Casa si conturi la banci 279.550
CHELTUIELI IN AVANS 19.032
DATORII 5.499.355
CAPITALURI - TOTAL 2.056.294
Capital subscris varsat 16.000
Cifra de afaceri neta 6.828.985
VENITURI TOTALE 7.053.040
CHELTUIELI TOTALE 5.115.662
Profitul brut 1.937.378
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.694.455
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 19
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.