HM PRODUCT SRL
| Denumire | HM PRODUCT SRL |
| CUI | 21953760 |
| Nr. Reg. Com. | J2007001118262 |
| EUID | ROONRC.J2007001118262 |
| CAEN | 4211 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-06-18 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SIMONFI SZABOLCS | - | România |
| SIMONFI LÁSZLÓ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 19 074 135 | 3 092 452 | 4 039 716 | 5 014 191 | 23 468 733 | 19 697 807 | 42 |
| 2023 | 11 164 804 | 1 306 482 | 2 506 898 | 4 761 440 | 19 164 538 | 17 024 965 | 38 |
| 2022 | 12 080 364 | 1 887 335 | 3 632 370 | 3 262 602 | 20 538 395 | 16 451 587 | 35 |
| 2021 | 19 614 451 | 4 819 555 | 3 081 618 | 2 881 485 | 18 501 801 | 14 907 429 | 39 |
| 2020 | 13 073 375 | 1 717 000 | 2 697 539 | 3 243 328 | 13 869 585 | 11 895 185 | 43 |
| 2019 | 13 806 806 | 2 661 240 | 3 164 259 | 3 976 934 | 11 521 911 | 10 600 419 | 42 |
| 2018 | 14 333 653 | 3 536 824 | 2 102 020 | 4 631 808 | 7 662 892 | 9 148 960 | 45 |
| 2017 | 6 753 835 | 144 009 | 2 416 652 | 3 897 002 | 5 404 402 | 5 854 241 | 44 |
| 2016 | 12 092 786 | 501 178 | 1 171 672 | 3 237 306 | 4 689 285 | 5 970 698 | 45 |
Statistics
Commercial networks and enterprises19 074 135 lei
71%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HM PRODUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4211 Rev. 2 (echivalent: 4211 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Mureş , domeniul 4211: Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HM PRODUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HM PRODUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HM PRODUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.014.191 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.468.733 |
| Stocuri | 8.859.361 |
| Creante | 7.314.006 |
| Casa si conturi la banci | 7.295.366 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 134.437 |
| DATORII | 4.039.716 |
| VENITURI IN AVANS | 8.938 |
| PROVIZIOANE | 4.870.900 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.697.807 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.074.135 |
| VENITURI TOTALE | 19.397.576 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.760.766 |
| Profitul brut | 3.636.810 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.092.452 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.761.440 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.164.538 |
| Stocuri | 8.110.922 |
| Creante | 5.973.784 |
| Casa si conturi la banci | 5.079.832 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 93.168 |
| DATORII | 2.506.898 |
| VENITURI IN AVANS | 12.188 |
| PROVIZIOANE | 4.475.095 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.024.965 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.164.804 |
| VENITURI TOTALE | 13.440.240 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.864.898 |
| Profitul brut | 1.575.342 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.306.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.262.602 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.538.395 |
| Stocuri | 6.289.465 |
| Creante | 4.500.269 |
| Casa si conturi la banci | 9.748.661 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 165.684 |
| DATORII | 3.632.370 |
| PROVIZIOANE | 3.882.724 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.451.587 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.080.364 |
| VENITURI TOTALE | 13.416.489 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.202.743 |
| Profitul brut | 2.213.746 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.887.335 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.881.485 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.501.801 |
| Stocuri | 5.453.409 |
| Creante | 2.429.209 |
| Casa si conturi la banci | 10.619.183 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 152.030 |
| DATORII | 3.081.618 |
| PROVIZIOANE | 3.546.269 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.907.429 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.614.451 |
| VENITURI TOTALE | 16.914.731 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.190.794 |
| Profitul brut | 5.723.937 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.819.555 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.243.328 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.869.585 |
| Stocuri | 7.929.011 |
| Creante | 2.978.697 |
| Casa si conturi la banci | 2.961.877 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 128.871 |
| DATORII | 2.697.539 |
| PROVIZIOANE | 2.649.060 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.895.185 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.073.375 |
| VENITURI TOTALE | 16.608.057 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.563.385 |
| Profitul brut | 2.044.672 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.717.000 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.976.934 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.521.911 |
| Stocuri | 4.896.602 |
| Creante | 3.757.438 |
| Casa si conturi la banci | 2.867.871 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 120.677 |
| DATORII | 3.164.259 |
| PROVIZIOANE | 1.854.844 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.600.419 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.806.806 |
| VENITURI TOTALE | 16.590.804 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.415.006 |
| Profitul brut | 3.175.798 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.661.240 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.631.808 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.662.892 |
| Stocuri | 2.067.916 |
| Creante | 1.672.183 |
| Casa si conturi la banci | 3.922.793 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 89.017 |
| DATORII | 2.102.020 |
| PROVIZIOANE | 1.132.737 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.148.960 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.333.653 |
| VENITURI TOTALE | 14.731.196 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.514.549 |
| Profitul brut | 4.216.647 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.536.824 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.897.002 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.404.402 |
| Stocuri | 1.841.926 |
| Creante | 2.443.389 |
| Casa si conturi la banci | 1.119.087 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 107.876 |
| DATORII | 2.416.652 |
| PROVIZIOANE | 1.138.387 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.854.241 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.753.835 |
| VENITURI TOTALE | 7.551.291 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.350.841 |
| Profitul brut | 200.450 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 144.009 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.237.306 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.689.285 |
| Stocuri | 1.017.598 |
| Creante | 1.319.296 |
| Casa si conturi la banci | 2.352.391 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 113.647 |
| DATORII | 1.171.672 |
| PROVIZIOANE | 897.868 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.970.698 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.092.786 |
| VENITURI TOTALE | 10.113.585 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.377.657 |
| Profitul brut | 735.928 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 501.178 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |