ICCO REAL ESTATE SRL
| Denumire | ICCO REAL ESTATE SRL |
| CUI | 28930364 |
| Nr. Reg. Com. | J2011001261086 |
| EUID | ROONRC.J2011001261086 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-07-28 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COSTAN CĂLIN FILIMON | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 10 997 172 | 3 068 147 | 24 112 505 | 40 092 801 | 4 578 986 | 20 477 553 | 9 |
| 2023 | 11 059 824 | 3 526 993 | 29 354 147 | 41 321 929 | 5 830 604 | 17 683 890 | 4 |
| 2022 | 11 209 426 | 2 984 860 | 32 774 908 | 42 768 484 | 4 533 886 | 14 486 278 | 6 |
| 2021 | 11 369 413 | 2 824 157 | 40 535 233 | 46 904 713 | 5 177 419 | 11 501 417 | 9 |
| 2020 | 9 694 478 | 2 540 497 | 33 345 521 | 37 803 586 | 4 632 930 | 8 677 260 | 10 |
| 2019 | 9 009 391 | 1 381 597 | 36 265 525 | 39 664 056 | 3 377 110 | 6 182 986 | 16 |
| 2018 | 6 915 269 | 1 025 981 | 35 837 331 | 38 552 988 | 5 026 630 | 6 198 402 | 17 |
| 2017 | 6 412 781 | 403 268 | 21 447 706 | 26 013 216 | 3 089 432 | 5 172 421 | 17 |
| 2016 | 6 723 045 | 725 314 | 22 236 867 | 26 449 398 | 4 108 353 | 4 769 153 | 20 |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 997 172 lei
-1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ICCO REAL ESTATE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Braşov , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ICCO REAL ESTATE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ICCO REAL ESTATE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ICCO REAL ESTATE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.092.801 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.578.986 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 3.456.248 |
| Casa si conturi la banci | 1.122.738 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.311 |
| DATORII | 24.112.505 |
| VENITURI IN AVANS | 93.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.477.553 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.997.172 |
| VENITURI TOTALE | 11.126.985 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.611.821 |
| Profitul brut | 3.515.164 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.068.147 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.321.929 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.830.604 |
| Stocuri | 17 |
| Creante | 4.408.016 |
| Casa si conturi la banci | 1.422.571 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 644 |
| DATORII | 29.354.147 |
| VENITURI IN AVANS | 115.140 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.683.890 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.059.824 |
| VENITURI TOTALE | 11.511.054 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.446.469 |
| Profitul brut | 4.064.585 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.526.993 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.768.484 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.533.886 |
| Stocuri | 88 |
| Creante | 3.813.027 |
| Casa si conturi la banci | 720.771 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.556 |
| DATORII | 32.774.908 |
| VENITURI IN AVANS | 43.740 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.486.278 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.209.426 |
| VENITURI TOTALE | 12.025.579 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.529.356 |
| Profitul brut | 3.496.223 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.984.860 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 46.904.713 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.177.419 |
| Creante | 4.147.963 |
| Casa si conturi la banci | 1.029.456 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.018 |
| DATORII | 40.535.233 |
| VENITURI IN AVANS | 52.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.501.417 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.369.413 |
| VENITURI TOTALE | 11.569.390 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.234.582 |
| Profitul brut | 3.334.808 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.824.157 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.803.586 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.632.930 |
| Creante | 3.193.722 |
| Casa si conturi la banci | 1.439.208 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.872 |
| DATORII | 33.345.521 |
| VENITURI IN AVANS | 418.607 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.677.260 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.694.478 |
| VENITURI TOTALE | 9.801.571 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.727.160 |
| Profitul brut | 3.074.411 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.540.497 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.664.056 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.377.110 |
| Creante | 2.643.228 |
| Casa si conturi la banci | 733.882 |
| DATORII | 36.265.525 |
| VENITURI IN AVANS | 592.655 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.182.986 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.009.391 |
| VENITURI TOTALE | 12.043.350 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.322.233 |
| Profitul brut | 1.721.117 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.381.597 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.552.988 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.026.630 |
| Creante | 4.216.635 |
| Casa si conturi la banci | 809.995 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.665 |
| DATORII | 35.837.331 |
| VENITURI IN AVANS | 1.548.550 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.198.402 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.915.269 |
| VENITURI TOTALE | 7.161.742 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.873.852 |
| Profitul brut | 1.287.890 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.025.981 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.013.216 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.089.432 |
| Creante | 3.051.055 |
| Casa si conturi la banci | 38.377 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.626 |
| DATORII | 21.447.706 |
| VENITURI IN AVANS | 2.487.147 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.172.421 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.412.781 |
| VENITURI TOTALE | 6.669.119 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.142.909 |
| Profitul brut | 526.210 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 403.268 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.449.398 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.108.353 |
| Creante | 3.886.538 |
| Casa si conturi la banci | 221.815 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.643 |
| DATORII | 22.236.867 |
| VENITURI IN AVANS | 3.557.374 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.769.153 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.723.045 |
| VENITURI TOTALE | 7.229.182 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.318.601 |
| Profitul brut | 910.581 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 725.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |