ILETRANS SRL
| Denumire | ILETRANS SRL |
| CUI | 19029644 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000763389 |
| EUID | ROONRC.J2006000763389 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-09-19 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SCRIECIU ILIE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 36 229 568 | 3 254 232 | 29 729 253 | 26 985 587 | 13 959 880 | 11 216 214 | 56 |
| 2023 | 25 281 596 | 1 838 644 | 17 972 615 | 19 058 796 | 6 875 801 | 7 961 982 | 39 |
| 2022 | 24 577 747 | 2 828 223 | 13 503 068 | 11 675 962 | 8 336 604 | 6 523 338 | 37 |
| 2021 | 19 470 009 | 1 060 951 | 11 218 258 | 10 335 671 | 6 563 862 | 5 695 115 | 39 |
| 2020 | 15 983 646 | 1 667 045 | 9 749 202 | 9 055 549 | 5 606 757 | 4 934 164 | 29 |
| 2019 | 12 186 912 | 850 556 | 10 448 833 | 10 160 779 | 3 703 810 | 3 442 743 | 26 |
| 2018 | 7 037 465 | 620 433 | 6 906 752 | 6 758 166 | 2 207 511 | 2 092 187 | 19 |
| 2017 | 5 032 559 | 317 433 | 3 972 509 | 3 670 732 | 1 734 835 | 1 471 755 | 15 |
| 2016 | 3 714 847 | 377 929 | 3 540 984 | 3 248 700 | 1 501 941 | 1 254 322 | 10 |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 229 568 lei
43%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ILETRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Vâlcea , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ILETRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ILETRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ILETRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.985.587 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.959.880 |
| Stocuri | 2.884.527 |
| Creante | 5.927.282 |
| Casa si conturi la banci | 5.148.071 |
| DATORII | 29.729.253 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.216.214 |
| Capital subscris varsat | 700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.229.568 |
| VENITURI TOTALE | 38.249.704 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.500.644 |
| Profitul brut | 3.749.060 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.254.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.058.796 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.875.801 |
| Stocuri | 857.277 |
| Creante | 4.951.629 |
| Casa si conturi la banci | 1.066.895 |
| DATORII | 17.972.615 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.961.982 |
| Capital subscris varsat | 700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.281.596 |
| VENITURI TOTALE | 25.983.835 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.887.773 |
| Profitul brut | 2.096.062 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.838.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.675.962 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.336.604 |
| Stocuri | 229.401 |
| Creante | 4.778.015 |
| Casa si conturi la banci | 3.329.188 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.840 |
| DATORII | 13.503.068 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.523.338 |
| Capital subscris varsat | 700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.577.747 |
| VENITURI TOTALE | 27.019.321 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.735.943 |
| Profitul brut | 3.283.378 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.828.223 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.335.671 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.563.862 |
| Creante | 5.593.155 |
| Casa si conturi la banci | 970.707 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.840 |
| DATORII | 11.218.258 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.695.115 |
| Capital subscris varsat | 700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.470.009 |
| VENITURI TOTALE | 20.121.569 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.884.607 |
| Profitul brut | 1.236.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.060.951 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.055.549 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.606.757 |
| Stocuri | 98.376 |
| Creante | 4.088.084 |
| Casa si conturi la banci | 1.420.297 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.060 |
| DATORII | 9.749.202 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.934.164 |
| Capital subscris varsat | 700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.983.646 |
| VENITURI TOTALE | 16.300.822 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.317.138 |
| Profitul brut | 1.983.684 |
| Profitul net | 1.667.045 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.160.779 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.703.810 |
| Stocuri | 146.204 |
| Creante | 3.007.691 |
| Casa si conturi la banci | 549.915 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.987 |
| DATORII | 10.448.833 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.442.743 |
| Capital subscris varsat | 700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.186.912 |
| VENITURI TOTALE | 12.371.107 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.359.732 |
| Profitul brut | 1.011.375 |
| Profitul net | 850.556 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.758.166 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.207.511 |
| Stocuri | 69.878 |
| Creante | 1.972.245 |
| Casa si conturi la banci | 165.388 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.262 |
| DATORII | 6.906.752 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.092.187 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.037.465 |
| VENITURI TOTALE | 7.085.448 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.372.808 |
| Profitul brut | 712.640 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 620.433 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.670.732 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.734.835 |
| Stocuri | 1.344 |
| Creante | 1.703.257 |
| Casa si conturi la banci | 30.234 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.697 |
| DATORII | 3.972.509 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.471.755 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.032.559 |
| VENITURI TOTALE | 5.080.004 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.704.369 |
| Profitul brut | 375.635 |
| Profitul net | 317.433 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.248.700 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.501.941 |
| Stocuri | 28.916 |
| Creante | 1.419.926 |
| Casa si conturi la banci | 53.099 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.665 |
| DATORII | 3.540.984 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.254.322 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.714.847 |
| VENITURI TOTALE | 3.787.199 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.350.044 |
| Profitul brut | 437.155 |
| Profitul net | 377.929 |
| Numar mediu de salariati | 10 |