ILIUŢĂ EXPEDITION SRL
| Denumire | ILIUŢĂ EXPEDITION SRL |
| CUI | 25891511 |
| Nr. Reg. Com. | J51/353/2009 |
| EUID | ROONRC.J51/353/2009 |
| CAEN | 4621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-08-14 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ILIUŢĂ CLAUDIU FLORIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 150 769 110 | 3 583 196 | 49 042 734 | 15 595 981 | 50 598 054 | 16 987 904 | 35 |
| 2023 | 214 319 982 | 2 462 811 | 32 541 020 | 16 273 001 | 32 035 516 | 15 557 049 | 43 |
| 2022 | 174 613 773 | 3 444 821 | 46 779 539 | 17 620 444 | 43 419 833 | 14 094 238 | 42 |
| 2021 | 105 769 301 | 5 838 234 | 31 218 596 | 15 305 264 | 30 555 620 | 14 642 288 | 40 |
| 2020 | 26 897 445 | 909 664 | 10 976 346 | 12 046 705 | 8 586 903 | 9 657 262 | 42 |
| 2019 | 42 826 071 | 2 014 595 | 7 911 194 | 12 045 030 | 5 162 158 | 9 297 598 | 34 |
| 2018 | 34 426 268 | 1 102 073 | 8 586 948 | 10 733 935 | 4 425 058 | 6 575 378 | 28 |
| 2017 | 9 310 809 | 559 990 | 4 442 401 | 4 640 819 | 713 656 | 922 328 | 12 |
| 2016 | 12 300 356 | -449 000 | 2 160 767 | 1 863 112 | 582 246 | 362 337 | 12 |
Statistics
Commercial networks and enterprises150 769 110 lei
-30%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ILIUŢĂ EXPEDITION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4621 Rev. 2 (echivalent: 4621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Călăraşi , domeniul 4621: Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ILIUŢĂ EXPEDITION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ILIUŢĂ EXPEDITION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ILIUŢĂ EXPEDITION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.595.981 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.598.054 |
| Stocuri | 33.140.488 |
| Creante | 26.834.208 |
| Casa si conturi la banci | -9.376.642 |
| DATORII | 49.042.734 |
| VENITURI IN AVANS | 163.397 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.987.904 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 150.769.110 |
| VENITURI TOTALE | 152.013.503 |
| CHELTUIELI TOTALE | 147.878.524 |
| Profitul brut | 4.134.979 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.583.196 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.273.001 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.035.516 |
| Stocuri | 22.579.530 |
| Creante | 16.716.823 |
| Casa si conturi la banci | -7.260.837 |
| DATORII | 32.541.020 |
| VENITURI IN AVANS | 210.448 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.557.049 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 214.319.982 |
| VENITURI TOTALE | 215.678.019 |
| CHELTUIELI TOTALE | 212.763.497 |
| Profitul brut | 2.914.522 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.462.811 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.620.444 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.419.833 |
| Stocuri | 38.432.794 |
| Creante | 11.768.710 |
| Casa si conturi la banci | -6.781.671 |
| DATORII | 46.779.539 |
| VENITURI IN AVANS | 166.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.094.238 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 174.613.773 |
| VENITURI TOTALE | 176.529.411 |
| CHELTUIELI TOTALE | 172.382.364 |
| Profitul brut | 4.147.047 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.444.821 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.305.264 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.555.620 |
| Stocuri | 19.137.544 |
| Creante | 11.079.075 |
| Casa si conturi la banci | 339.001 |
| DATORII | 31.218.596 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.642.288 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 105.769.301 |
| VENITURI TOTALE | 106.413.020 |
| CHELTUIELI TOTALE | 99.669.095 |
| Profitul brut | 6.743.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.838.234 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.046.705 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.586.903 |
| Stocuri | 3.853.671 |
| Creante | 4.260.077 |
| Casa si conturi la banci | 473.155 |
| DATORII | 10.976.346 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.657.262 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.897.445 |
| VENITURI TOTALE | 27.651.052 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.727.017 |
| Profitul brut | 924.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 909.664 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.045.030 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.162.158 |
| Stocuri | 1.504.961 |
| Creante | 2.187.106 |
| Casa si conturi la banci | 1.470.091 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.604 |
| DATORII | 7.911.194 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.297.598 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 42.826.071 |
| VENITURI TOTALE | 42.846.684 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.531.987 |
| Profitul brut | 2.314.697 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.014.595 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.733.935 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.425.058 |
| Stocuri | 1.103.409 |
| Creante | 2.093.568 |
| Casa si conturi la banci | 1.228.081 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.333 |
| DATORII | 8.586.948 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.575.378 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 34.426.268 |
| VENITURI TOTALE | 36.392.911 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.139.911 |
| Profitul brut | 1.253.000 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.102.073 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.640.819 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 713.656 |
| Stocuri | 19.097 |
| Creante | 594.400 |
| Casa si conturi la banci | 100.159 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.254 |
| DATORII | 4.442.401 |
| CAPITALURI - TOTAL | 922.328 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.310.809 |
| VENITURI TOTALE | 10.329.106 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.746.165 |
| Profitul brut | 582.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 559.990 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.863.112 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 582.246 |
| Stocuri | 84.248 |
| Creante | 473.509 |
| Casa si conturi la banci | 24.489 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 77.746 |
| DATORII | 2.160.767 |
| CAPITALURI - TOTAL | 362.337 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.300.356 |
| VENITURI TOTALE | 13.671.514 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.120.514 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 449.000 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 449.000 |
| Numar mediu de salariati | 12 |