KLG INVEST EUROPE SRL
| Denumire | KLG INVEST EUROPE SRL |
| CUI | 30647425 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000585524 |
| EUID | ROONRC.J2012000585524 |
| CAEN | 5226 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-09-11 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NEŞTIANU CONSTANTIN CĂTĂLIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 21 577 688 | 3 755 152 | 20 980 863 | 80 817 864 | 7 140 183 | 67 774 309 | 1 |
| 2023 | 20 196 479 | 17 457 705 | 21 126 198 | 73 611 154 | 10 670 081 | 64 019 158 | 1 |
| 2022 | 18 062 992 | 5 093 587 | 16 978 405 | 60 758 066 | 1 510 728 | 46 561 453 | 1 |
| 2021 | 14 368 118 | 14 555 012 | 17 105 199 | 51 109 664 | 6 517 019 | 41 467 867 | 1 |
| 2020 | 11 959 835 | 3 728 085 | 16 749 667 | 38 769 719 | 4 415 050 | 26 912 855 | 1 |
| 2019 | 10 803 847 | 3 484 658 | 18 910 921 | 38 384 294 | 3 174 212 | 23 184 770 | 1 |
| 2018 | 8 885 111 | 8 732 911 | 15 278 841 | 26 109 396 | 8 225 213 | 19 700 112 | 1 |
| 2017 | 6 483 701 | 688 395 | 21 571 317 | 21 829 880 | 2 564 404 | 3 522 970 | 1 |
| 2016 | 5 155 237 | 1 535 905 | 16 289 177 | 15 836 111 | 2 471 245 | 2 834 250 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises21 577 688 lei
7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KLG INVEST EUROPE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5226 Rev. 0 (echivalent: 5226 Rev. 1, 5226 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor din tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor din tutun |
| Cod CAEN principal | 52 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Giurgiu , domeniul 5226: Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KLG INVEST EUROPE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KLG INVEST EUROPE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KLG INVEST EUROPE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 80.817.864 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.140.183 |
| Creante | 15.000 |
| Casa si conturi la banci | 7.125.183 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 797.125 |
| DATORII | 20.980.863 |
| CAPITALURI - TOTAL | 67.774.309 |
| Capital subscris varsat | 7.436.950 |
| Cifra de afaceri neta | 21.577.688 |
| VENITURI TOTALE | 34.999.068 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.742.528 |
| Profitul brut | 4.256.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.755.152 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 73.611.154 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.670.081 |
| Creante | 2.067.698 |
| Casa si conturi la banci | 8.602.383 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 864.121 |
| DATORII | 21.126.198 |
| CAPITALURI - TOTAL | 64.019.158 |
| Capital subscris varsat | 7.436.950 |
| Cifra de afaceri neta | 20.196.479 |
| VENITURI TOTALE | 40.496.770 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.531.862 |
| Profitul brut | 17.964.908 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.457.705 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 60.758.066 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.510.728 |
| Creante | 1.229.969 |
| Casa si conturi la banci | 280.759 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.271.064 |
| DATORII | 16.978.405 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.561.453 |
| Capital subscris varsat | 7.436.950 |
| Cifra de afaceri neta | 18.062.992 |
| VENITURI TOTALE | 21.946.338 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.152.341 |
| Profitul brut | 5.793.997 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.093.587 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 51.109.664 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.517.019 |
| Creante | 2.508.902 |
| Casa si conturi la banci | 4.008.117 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 946.383 |
| DATORII | 17.105.199 |
| CAPITALURI - TOTAL | 41.467.867 |
| Capital subscris varsat | 7.436.950 |
| Cifra de afaceri neta | 14.368.118 |
| VENITURI TOTALE | 27.583.786 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.409.021 |
| Profitul brut | 15.174.765 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.555.012 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.769.719 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.415.050 |
| Creante | 3.243.703 |
| Casa si conturi la banci | 1.171.347 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 477.753 |
| DATORII | 16.749.667 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.912.855 |
| Capital subscris varsat | 7.436.950 |
| Cifra de afaceri neta | 11.959.835 |
| VENITURI TOTALE | 16.473.003 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.223.653 |
| Profitul brut | 4.249.350 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.728.085 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.384.294 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.174.212 |
| Creante | 270.512 |
| Casa si conturi la banci | 2.903.700 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 537.185 |
| DATORII | 18.910.921 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.184.770 |
| Capital subscris varsat | 7.436.950 |
| Cifra de afaceri neta | 10.803.847 |
| VENITURI TOTALE | 20.051.029 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.127.582 |
| Profitul brut | 3.923.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.484.658 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.109.396 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.225.213 |
| Creante | 8.138.385 |
| Casa si conturi la banci | 86.828 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 644.344 |
| DATORII | 15.278.841 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.700.112 |
| Capital subscris varsat | 7.436.950 |
| Cifra de afaceri neta | 8.885.111 |
| VENITURI TOTALE | 18.678.847 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.828.651 |
| Profitul brut | 8.850.196 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.732.911 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.829.880 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.564.404 |
| Creante | 2.222.364 |
| Casa si conturi la banci | 342.040 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 700.003 |
| DATORII | 21.571.317 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.522.970 |
| Capital subscris varsat | 445.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.483.701 |
| VENITURI TOTALE | 6.892.573 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.973.615 |
| Profitul brut | 918.958 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 688.395 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.836.111 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.471.245 |
| Creante | 1.703.224 |
| Casa si conturi la banci | 768.021 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 816.071 |
| DATORII | 16.289.177 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.834.250 |
| Capital subscris varsat | 445.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.155.237 |
| VENITURI TOTALE | 10.334.484 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.420.017 |
| Profitul brut | 1.914.467 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.535.905 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |