LORD ENERGY SRL
| Denumire | LORD ENERGY SRL |
| CUI | 24394425 |
| Nr. Reg. Com. | J2008014650404 |
| EUID | ROONRC.J40/14650/2008 |
| CAEN | 4681 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-08-28 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PAUL - RĂZVAN BOACĂ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 205 262 883 | 3 510 756 | 36 888 798 | 709 372 | 42 308 553 | 6 184 426 | 5 |
| 2023 | 211 616 583 | 1 893 576 | 23 845 522 | 606 086 | 125 687 680 | 102 527 981 | 6 |
| 2022 | 5 141 669 264 | 647 895 952 | 53 829 470 | — | — | — | 5 |
| 2021 | 17 637 002 | 1 775 835 | 5 274 572 | 1 595 741 | 8 189 673 | 4 514 288 | 3 |
| 2020 | 42 090 546 | 13 369 028 | 15 052 972 | 1 646 879 | 29 512 835 | 16 107 481 | 3 |
| 2019 | 120 325 948 | 16 312 096 | 50 032 326 | 1 899 280 | 67 165 766 | 19 050 548 | 3 |
| 2018 | 87 664 740 | 961 501 | 23 965 660 | 2 337 936 | 29 215 753 | 7 638 452 | 3 |
| 2017 | 94 875 180 | 3 288 546 | 41 867 009 | 14 112 323 | 34 398 097 | 6 676 951 | 3 |
| 2016 | 129 844 028 | 682 268 | 43 288 380 | 13 599 492 | 32 647 945 | 3 388 405 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises205 262 883 lei
-3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LORD ENERGY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4681 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4681: Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LORD ENERGY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LORD ENERGY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LORD ENERGY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 709.372 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.308.553 |
| Stocuri | 13.699.660 |
| Creante | 16.442.962 |
| Casa si conturi la banci | 120.722 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 55.299 |
| DATORII | 36.888.798 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.184.426 |
| Capital subscris varsat | 2.212.210 |
| Cifra de afaceri neta | 205.262.883 |
| VENITURI TOTALE | 213.625.326 |
| CHELTUIELI TOTALE | 209.546.364 |
| Profitul brut | 4.078.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.510.756 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 606.086 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 125.687.680 |
| Stocuri | 22.736 |
| Creante | 123.562.332 |
| Casa si conturi la banci | 76.450 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 79.737 |
| DATORII | 23.845.522 |
| CAPITALURI - TOTAL | 102.527.981 |
| Capital subscris varsat | 2.212.210 |
| Cifra de afaceri neta | 211.616.583 |
| VENITURI TOTALE | 220.769.458 |
| CHELTUIELI TOTALE | 218.581.743 |
| Profitul brut | 2.187.715 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.893.576 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.595.741 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.189.673 |
| Stocuri | 619.249 |
| Creante | 7.414.981 |
| Casa si conturi la banci | 105.443 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.446 |
| DATORII | 5.274.572 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.514.288 |
| Capital subscris varsat | 2.212.210 |
| Cifra de afaceri neta | 17.637.002 |
| VENITURI TOTALE | 47.245.638 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.380.924 |
| Profitul brut | 1.864.714 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.775.835 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.646.879 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.512.835 |
| Stocuri | 13.345 |
| Creante | 16.403.701 |
| Casa si conturi la banci | 12.831.064 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 739 |
| DATORII | 15.052.972 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.107.481 |
| Capital subscris varsat | 2.212.210 |
| Cifra de afaceri neta | 42.090.546 |
| VENITURI TOTALE | 77.904.492 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.535.464 |
| Profitul brut | 13.369.028 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.369.028 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.899.280 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 67.165.766 |
| Stocuri | 20.121.416 |
| Creante | 46.419.556 |
| Casa si conturi la banci | 69.472 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.828 |
| DATORII | 50.032.326 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.050.548 |
| Capital subscris varsat | 2.212.210 |
| Cifra de afaceri neta | 120.325.948 |
| VENITURI TOTALE | 179.342.541 |
| CHELTUIELI TOTALE | 163.030.445 |
| Profitul brut | 16.312.096 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.312.096 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.337.936 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.215.753 |
| Stocuri | 3.927 |
| Creante | 27.866.847 |
| Casa si conturi la banci | 199.211 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.423 |
| DATORII | 23.965.660 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.638.452 |
| Capital subscris varsat | 2.212.210 |
| Cifra de afaceri neta | 87.664.740 |
| VENITURI TOTALE | 149.132.306 |
| CHELTUIELI TOTALE | 148.170.805 |
| Profitul brut | 961.501 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 961.501 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.112.323 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.398.097 |
| Stocuri | 7.338 |
| Creante | 32.580.557 |
| Casa si conturi la banci | 93.297 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.540 |
| DATORII | 41.867.009 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.676.951 |
| Capital subscris varsat | 2.212.210 |
| Cifra de afaceri neta | 94.875.180 |
| VENITURI TOTALE | 357.914.240 |
| CHELTUIELI TOTALE | 354.625.694 |
| Profitul brut | 3.288.546 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.288.546 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.599.492 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.647.945 |
| Stocuri | 420 |
| Creante | 30.924.332 |
| Casa si conturi la banci | 79.243 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 483.170 |
| DATORII | 43.288.380 |
| VENITURI IN AVANS | 53.822 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.388.405 |
| Capital subscris varsat | 2.212.210 |
| Cifra de afaceri neta | 129.844.028 |
| VENITURI TOTALE | 237.197.849 |
| CHELTUIELI TOTALE | 236.407.554 |
| Profitul brut | 790.295 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 682.268 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |