LUCICOR PROD SRL
| Denumire | LUCICOR PROD SRL |
| CUI | 17708762 |
| Nr. Reg. Com. | J06/577/2005 |
| EUID | ROONRC.J2005000577066 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-06-21 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BUDUSAN LUCRETIA | Administratorii au puteri depline si pot lucra separat, cu conditia de a se informa reciproc asupra activitatilor intreprinse | România |
| BUDUSAN GHEORGHE LUCIAN | Administratorii au puteri depline si pot lucra separat, cu conditia de a se informa reciproc asupra activitatilor intreprinse | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57 512 826 | 8 784 636 | 11 033 339 | — | — | — | 47 |
| 2024 | 30 432 845 | 3 446 955 | 11 694 141 | 10 051 262 | 13 011 535 | 7 723 576 | 47 |
| 2023 | 24 242 843 | 2 384 661 | 6 969 481 | 7 531 980 | 6 638 889 | 5 203 676 | 45 |
| 2022 | 21 317 379 | 1 612 835 | 6 524 339 | 6 050 766 | 5 316 156 | 3 123 281 | 38 |
| 2021 | 15 802 801 | 327 598 | 4 956 559 | 5 369 332 | 2 848 320 | 2 090 446 | 36 |
| 2020 | 16 213 442 | 940 780 | 4 678 224 | 4 881 582 | 3 374 775 | 2 414 667 | 39 |
| 2019 | 14 282 292 | 1 693 488 | 3 748 523 | 3 699 865 | 3 701 062 | 2 473 887 | 33 |
| 2018 | 6 927 423 | 983 516 | 2 549 928 | 2 842 535 | 2 682 179 | 1 830 399 | 28 |
| 2017 | 6 781 762 | 313 752 | 2 508 339 | 2 755 199 | 1 958 634 | 1 146 883 | 23 |
| 2016 | 5 463 887 | 466 366 | 2 165 924 | 2 957 556 | 770 188 | 1 300 814 | 21 |
Statistics
Commercial networks and enterprises57 512 826 lei
89%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LUCICOR PROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bistriţa-Năsăud , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LUCICOR PROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LUCICOR PROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LUCICOR PROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.051.262 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.011.535 |
| Stocuri | 1.005.382 |
| Creante | 11.952.379 |
| Casa si conturi la banci | 53.774 |
| DATORII | 11.694.141 |
| VENITURI IN AVANS | 768.657 |
| PROVIZIOANE | 2.876.423 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.723.576 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.432.845 |
| VENITURI TOTALE | 31.283.505 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.314.417 |
| Profitul brut | 3.969.088 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.446.955 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.531.980 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.638.889 |
| Stocuri | 205.239 |
| Creante | 5.144.159 |
| Casa si conturi la banci | 1.289.491 |
| DATORII | 6.969.481 |
| VENITURI IN AVANS | 765.318 |
| PROVIZIOANE | 1.232.394 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.203.676 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.242.843 |
| VENITURI TOTALE | 24.526.493 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.812.751 |
| Profitul brut | 2.713.742 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.384.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.050.766 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.316.156 |
| Stocuri | 306.613 |
| Creante | 1.688.924 |
| Casa si conturi la banci | 3.320.619 |
| DATORII | 6.524.339 |
| VENITURI IN AVANS | 899.180 |
| PROVIZIOANE | 820.122 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.123.281 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.317.379 |
| VENITURI TOTALE | 21.525.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.618.858 |
| Profitul brut | 1.906.142 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.612.835 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.369.332 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.848.320 |
| Stocuri | 168.102 |
| Creante | 1.389.565 |
| Casa si conturi la banci | 1.290.653 |
| DATORII | 4.956.559 |
| VENITURI IN AVANS | 899.180 |
| PROVIZIOANE | 271.467 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.090.446 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.802.801 |
| VENITURI TOTALE | 16.142.528 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.739.844 |
| Profitul brut | 402.684 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 327.598 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.881.582 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.374.775 |
| Stocuri | 106.093 |
| Creante | 2.377.524 |
| Casa si conturi la banci | 891.158 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.181 |
| DATORII | 4.678.224 |
| VENITURI IN AVANS | 899.180 |
| PROVIZIOANE | 271.467 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.414.667 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.213.442 |
| VENITURI TOTALE | 16.231.050 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.113.206 |
| Profitul brut | 1.117.844 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 940.780 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.699.865 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.701.062 |
| Stocuri | 117.441 |
| Creante | 2.196.048 |
| Casa si conturi la banci | 1.387.573 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.181 |
| DATORII | 3.748.523 |
| VENITURI IN AVANS | 899.180 |
| PROVIZIOANE | 286.518 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.473.887 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.282.292 |
| VENITURI TOTALE | 14.470.811 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.456.445 |
| Profitul brut | 2.014.366 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.693.488 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.842.535 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.682.179 |
| Stocuri | 101.492 |
| Creante | 1.625.348 |
| Casa si conturi la banci | 955.339 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.181 |
| DATORII | 2.549.928 |
| VENITURI IN AVANS | 899.180 |
| PROVIZIOANE | 252.388 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.830.399 |
| Cifra de afaceri neta | 6.927.423 |
| VENITURI TOTALE | 6.927.645 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.781.734 |
| Profitul brut | 1.145.911 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 983.516 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.755.199 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.958.634 |
| Stocuri | 94.707 |
| Creante | 1.724.630 |
| Casa si conturi la banci | 139.297 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.181 |
| DATORII | 2.508.339 |
| VENITURI IN AVANS | 899.180 |
| PROVIZIOANE | 166.612 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.146.883 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.781.762 |
| VENITURI TOTALE | 6.906.335 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.528.196 |
| Profitul brut | 378.139 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 313.752 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.957.556 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 770.188 |
| Stocuri | 3.081 |
| Creante | 465.528 |
| Casa si conturi la banci | 301.579 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.181 |
| DATORII | 2.165.924 |
| PROVIZIOANE | 268.187 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.300.814 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.463.887 |
| VENITURI TOTALE | 5.465.653 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.907.532 |
| Profitul brut | 558.121 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 466.366 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |