M-G EXIM ROMITALIA SRL

Cauta alta firma:
M-G EXIM ROMITALIA SRL
CUI: 10363240RegCom: J1998002798401EUID: ROONRC.J1998002798401CAEN: 4646Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR VLAD JUDEŢUL, NR.52-54, ET.2, AP.203

Denumire M-G EXIM ROMITALIA SRL
CUI 10363240
Nr. Reg. Com. J1998002798401
EUID ROONRC.J1998002798401
CAEN 4646
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1998-03-23 (28 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR VLAD JUDEŢUL, NR.52-54, ET.2, AP.203
Telefon 0722355208
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 0 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 6 379 829 1 831 390 4 486 323 4
2024 6 212 490 1 733 856 4 894 323 228 260 6 406 584 1 743 106 4
2023 5 484 476 1 572 873 3 979 715 9 760 5 549 256 1 582 123 4
2022 4 657 410 1 133 887 2 769 136 13 326 3 995 549 1 242 057 3
2021 4 006 843 985 716 2 326 703 3
2020 3 840 756 769 799 543 209 4
2019 3 338 879 682 485 782 174 5
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
6 379 829 lei
3%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “M-G EXIM ROMITALIA SRL”
Cod CAEN preponderent 4646 Rev. 2 (echivalent: 4646 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Descriere Activitate Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Cod CAEN principal 46 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Descriere activitate (principal) Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete
Număr asociați 0
Număr administratori 0
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR VLAD JUDEŢUL, NR.52-54, ET.2, AP.203
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția M-G EXIM ROMITALIA SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 2750 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice

Locul 973 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.733.856 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „M-G EXIM ROMITALIA SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „M-G EXIM ROMITALIA SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „M-G EXIM ROMITALIA SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „M-G EXIM ROMITALIA SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „M-G EXIM ROMITALIA SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „M-G EXIM ROMITALIA SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „M-G EXIM ROMITALIA SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „M-G EXIM ROMITALIA SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4646
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 228.260
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.406.584
Stocuri 1.230.381
Creante 2.733.248
Casa si conturi la banci 654.666
CHELTUIELI IN AVANS 2.585
DATORII 4.894.323
CAPITALURI - TOTAL 1.743.106
Capital subscris varsat 5.000
Cifra de afaceri neta 6.212.490
VENITURI TOTALE 6.350.011
CHELTUIELI TOTALE 4.289.590
Profitul brut 2.060.421
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.733.856
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 4

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4646
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 9.760
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.549.256
Stocuri 1.322.402
Creante 2.351.271
Casa si conturi la banci 647.807
CHELTUIELI IN AVANS 2.822
DATORII 3.979.715
CAPITALURI - TOTAL 1.582.123
Capital subscris varsat 5.000
Cifra de afaceri neta 5.484.476
VENITURI TOTALE 5.536.159
CHELTUIELI TOTALE 3.761.041
Profitul brut 1.775.118
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.572.873
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 4

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4646
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 13.326
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.995.549
Stocuri 1.128.943
Creante 2.019.348
Casa si conturi la banci 447.258
CHELTUIELI IN AVANS 2.318
DATORII 2.769.136
CAPITALURI - TOTAL 1.242.057
Capital subscris varsat 5.000
Cifra de afaceri neta 4.657.410
VENITURI TOTALE 4.694.875
CHELTUIELI TOTALE 3.516.257
Profitul brut 1.178.618
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.133.887
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 33.294
Active circulante 3.543.977
Stocuri 982.847
Creante 1.164.321
Disponibilitati 1.396.809
Cheltuieli in avans 3.015
Datorii 2.326.703
Capitaluri proprii 1.253.583
Capital social 5.000
Cifra de afaceri 4.006.843
Venituri totale 4.054.678
Cheltuieli totale 3.032.150
Profit brut 1.022.528
Pierdere bruta 0
Profit net 985.716
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 74.049
Active circulante 3.357.269
Stocuri 1.135.416
Creante 1.147.865
Disponibilitati 1.073.988
Datorii 543.209
Capitaluri proprii 2.888.109
Capital social 5.000
Cifra de afaceri 3.840.756
Venituri totale 3.912.303
Cheltuieli totale 3.109.939
Profit brut 802.364
Pierdere bruta 0
Profit net 769.799
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 117.576
Active circulante 3.323.789
Stocuri 1.098.575
Creante 1.663.205
Disponibilitati 562.009
Datorii 782.174
Capitaluri proprii 2.659.191
Capital social 5.000
Cifra de afaceri 3.338.879
Venituri totale 3.374.640
Cheltuieli totale 2.665.122
Profit brut 709.518
Pierdere bruta 0
Profit net 682.485
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 170.157
Active circulante 2.420.246
Stocuri 986.150
Creante 998.130
Disponibilitati 435.966
Cheltuieli in avans 2.427
Datorii 541.846
Capitaluri proprii 2.050.984
Capital social 5.000
Cifra de afaceri 3.241.988
Venituri totale 3.284.153
Cheltuieli totale 2.582.482
Profit brut 701.671
Pierdere bruta 0
Profit net 671.405
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 38.219
Active circulante 2.578.452
Stocuri 1.152.572
Creante 1.284.630
Disponibilitati 141.250
Cheltuieli in avans 2.401
Datorii 916.494
Capitaluri proprii 1.702.578
Capital social 5.000
Cifra de afaceri 2.618.930
Venituri totale 2.643.665
Cheltuieli totale 2.063.008
Profit brut 580.657
Pierdere bruta 0
Profit net 505.515
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 7.333
Active circulante 2.088.094
Stocuri 890.095
Creante 862.930
Disponibilitati 335.069
Cheltuieli in avans 2.922
Datorii 901.285
Capitaluri proprii 1.197.064
Capital social 5.000
Cifra de afaceri 2.376.974
Venituri totale 2.390.165
Cheltuieli totale 1.825.228
Profit brut 564.937
Pierdere bruta 0
Profit net 475.374
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.