MANOLO Y ALBERTO SRL
| Denumire | MANOLO Y ALBERTO SRL |
| CUI | 18897635 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000401254 |
| EUID | ROONRC.J2006000401254 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-07-31 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SGAIBĂ ION | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 24 149 451 | 3 142 849 | 16 111 453 | 18 180 649 | 20 901 085 | 22 970 281 | 12 |
| 2023 | 15 150 608 | 1 172 768 | 17 935 175 | 15 789 355 | 22 485 352 | 20 339 532 | 12 |
| 2022 | 14 672 332 | 6 037 771 | 16 995 302 | 12 729 874 | 23 432 193 | 19 166 765 | 11 |
| 2021 | 19 450 629 | 8 262 243 | 11 852 511 | 10 285 919 | 19 355 585 | 17 788 993 | 11 |
| 2020 | 11 993 871 | 4 348 669 | 4 979 674 | 6 201 675 | 8 786 749 | 10 008 750 | 10 |
| 2019 | 6 622 393 | 2 142 684 | 7 201 961 | 6 766 192 | 6 310 850 | 5 875 081 | 12 |
| 2018 | 5 607 723 | 552 139 | 5 042 676 | 4 686 518 | 4 275 949 | 3 919 791 | 14 |
| 2017 | 7 480 029 | 903 456 | 4 199 547 | 4 393 684 | 3 371 426 | 3 565 563 | — |
| 2016 | 5 182 651 | 161 092 | 6 452 320 | 4 750 670 | 4 411 720 | 2 969 405 | 12 |
Statistics
Commercial networks and enterprises24 149 451 lei
59%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MANOLO Y ALBERTO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Mehedinţi , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MANOLO Y ALBERTO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MANOLO Y ALBERTO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MANOLO Y ALBERTO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.180.649 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.901.085 |
| Stocuri | 10.414.027 |
| Creante | 8.992.291 |
| Casa si conturi la banci | 1.494.767 |
| DATORII | 16.111.453 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.970.281 |
| Capital subscris varsat | 3.704.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.149.451 |
| VENITURI TOTALE | 31.610.359 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.165.195 |
| Profitul brut | 3.445.164 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.142.849 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.789.355 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.485.352 |
| Stocuri | 16.558.288 |
| Creante | 4.279.989 |
| Casa si conturi la banci | 1.647.075 |
| DATORII | 17.935.175 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.339.532 |
| Capital subscris varsat | 3.704.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.150.608 |
| VENITURI TOTALE | 16.306.131 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.124.065 |
| Profitul brut | 1.182.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.172.768 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.729.874 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.432.193 |
| Stocuri | 18.389.004 |
| Creante | 3.445.566 |
| Casa si conturi la banci | 1.597.623 |
| DATORII | 16.995.302 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.166.765 |
| Capital subscris varsat | 3.704.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.672.332 |
| VENITURI TOTALE | 22.004.464 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.473.372 |
| Profitul brut | 6.531.092 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.037.771 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.285.919 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.355.585 |
| Stocuri | 8.213.893 |
| Creante | 3.648.380 |
| Casa si conturi la banci | 7.493.312 |
| DATORII | 11.852.511 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.788.993 |
| Capital subscris varsat | 3.704.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.450.629 |
| VENITURI TOTALE | 20.825.921 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.684.784 |
| Profitul brut | 9.141.137 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.262.243 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.201.675 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.786.749 |
| Stocuri | 5.066.058 |
| Creante | 1.698.989 |
| Casa si conturi la banci | 2.021.702 |
| DATORII | 4.979.674 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.008.750 |
| Capital subscris varsat | 3.704.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.993.871 |
| VENITURI TOTALE | 14.976.588 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.792.764 |
| Profitul brut | 5.183.824 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.348.669 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.766.192 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.310.850 |
| Stocuri | 3.920.059 |
| Creante | 2.265.421 |
| Casa si conturi la banci | 125.370 |
| DATORII | 7.201.961 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.875.081 |
| Capital subscris varsat | 3.704.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.622.393 |
| VENITURI TOTALE | 8.467.231 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.276.067 |
| Profitul brut | 2.191.164 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.142.684 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.686.518 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.275.949 |
| Stocuri | 2.448.884 |
| Creante | 718.667 |
| Casa si conturi la banci | 1.108.398 |
| DATORII | 5.042.676 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.919.791 |
| Capital subscris varsat | 3.704.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.607.723 |
| VENITURI TOTALE | 6.162.548 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.482.702 |
| Profitul brut | 679.846 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 552.139 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.393.684 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.371.426 |
| Stocuri | 1.712.118 |
| Creante | 873.258 |
| Casa si conturi la banci | 790.779 |
| DATORII | 4.199.547 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.565.563 |
| Capital subscris varsat | 3.701.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.480.029 |
| VENITURI TOTALE | 7.340.584 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.369.476 |
| Profitul brut | 971.108 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 903.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.750.670 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.411.720 |
| Stocuri | 2.566.120 |
| Creante | 1.596.254 |
| Casa si conturi la banci | 249.346 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 259.335 |
| DATORII | 6.452.320 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.969.405 |
| Capital subscris varsat | 3.701.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.182.651 |
| VENITURI TOTALE | 3.831.026 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.669.934 |
| Profitul brut | 161.092 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 161.092 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |