MATEI CONF GRUP SRL
| Denumire | MATEI CONF GRUP SRL |
| CUI | 15158867 |
| Nr. Reg. Com. | J2003001060400 |
| EUID | ROONRC.J2003001060400 |
| CAEN | 1423 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-01-28 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 35 780 693 | 3 637 174 | 4 357 469 | 12 590 697 | 24 630 839 | 29 650 251 | 136 |
| 2023 | 27 073 425 | 401 541 | 3 889 193 | 14 063 103 | 20 667 874 | 27 380 664 | 111 |
| 2022 | 27 603 488 | 461 372 | 4 560 839 | 14 852 260 | 20 271 012 | 26 979 123 | 86 |
| 2021 | 32 145 754 | 3 625 655 | 2 528 161 | 12 016 656 | 21 843 797 | 27 464 585 | 107 |
| 2020 | 89 808 863 | 26 330 674 | 15 543 302 | 9 676 817 | 44 599 627 | 35 481 035 | 101 |
| 2019 | 24 115 331 | 3 109 566 | 6 985 960 | 4 900 536 | 13 129 818 | 9 577 727 | 95 |
| 2018 | 23 174 061 | 3 314 886 | 3 268 358 | 1 066 445 | 9 787 139 | 7 590 267 | 102 |
| 2017 | 19 680 126 | 2 286 179 | 3 520 150 | 1 120 631 | 7 693 734 | 5 303 802 | 120 |
| 2016 | 20 612 586 | 2 988 597 | 4 181 367 | 715 326 | 7 698 578 | 4 256 080 | 143 |
Statistics
Commercial networks and enterprises35 780 693 lei
32%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MATEI CONF GRUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1423 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru |
| Descriere Activitate | Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Dâmboviţa , domeniul 1423: Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MATEI CONF GRUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MATEI CONF GRUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MATEI CONF GRUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.590.697 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.630.839 |
| Stocuri | 12.734.320 |
| Creante | 7.167.544 |
| Casa si conturi la banci | 4.728.975 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.458 |
| DATORII | 4.357.469 |
| VENITURI IN AVANS | 3.257.274 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.650.251 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 35.780.693 |
| VENITURI TOTALE | 45.549.894 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.339.613 |
| Profitul brut | 4.210.281 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.637.174 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 136 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.063.103 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.667.874 |
| Stocuri | 12.946.342 |
| Creante | 6.424.249 |
| Casa si conturi la banci | 1.297.283 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.698 |
| DATORII | 3.889.193 |
| VENITURI IN AVANS | 3.508.818 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.380.664 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.073.425 |
| VENITURI TOTALE | 34.101.545 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.610.914 |
| Profitul brut | 490.631 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 401.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 111 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.852.260 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.271.012 |
| Stocuri | 10.728.662 |
| Creante | 3.844.772 |
| Casa si conturi la banci | 5.697.578 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.202 |
| DATORII | 4.560.839 |
| VENITURI IN AVANS | 3.636.512 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.979.123 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.603.488 |
| VENITURI TOTALE | 36.302.031 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.713.577 |
| Profitul brut | 588.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 461.372 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.016.656 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.843.797 |
| Stocuri | 10.664.188 |
| Creante | 5.001.647 |
| Casa si conturi la banci | 6.177.962 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.075 |
| DATORII | 2.528.161 |
| VENITURI IN AVANS | 3.896.782 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.464.585 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 32.145.754 |
| VENITURI TOTALE | 41.376.530 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.188.873 |
| Profitul brut | 4.187.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.625.655 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.676.817 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.599.627 |
| Stocuri | 8.555.461 |
| Creante | 10.755.403 |
| Casa si conturi la banci | 25.288.763 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.851 |
| DATORII | 15.543.302 |
| VENITURI IN AVANS | 3.257.958 |
| CAPITALURI - TOTAL | 35.481.035 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 89.808.863 |
| VENITURI TOTALE | 101.030.561 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.137.464 |
| Profitul brut | 30.893.097 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 26.330.674 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.900.536 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.129.818 |
| Stocuri | 4.814.324 |
| Creante | 7.620.417 |
| Casa si conturi la banci | 695.077 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.381 |
| DATORII | 6.985.960 |
| VENITURI IN AVANS | 1.472.048 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.577.727 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.115.331 |
| VENITURI TOTALE | 30.295.471 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.638.423 |
| Profitul brut | 3.657.048 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.109.566 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.066.445 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.787.139 |
| Stocuri | 5.777.316 |
| Creante | 3.911.703 |
| Casa si conturi la banci | 98.120 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.041 |
| DATORII | 3.268.358 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.590.267 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 23.174.061 |
| VENITURI TOTALE | 29.451.642 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.600.088 |
| Profitul brut | 3.851.554 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.314.886 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.120.631 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.693.734 |
| Stocuri | 3.767.246 |
| Creante | 3.534.728 |
| Casa si conturi la banci | 391.760 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.587 |
| DATORII | 3.520.150 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.303.802 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 19.680.126 |
| VENITURI TOTALE | 26.434.309 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.751.834 |
| Profitul brut | 2.682.475 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.286.179 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 120 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 715.326 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.698.578 |
| Stocuri | 2.873.812 |
| Creante | 2.331.656 |
| Casa si conturi la banci | 2.493.110 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.543 |
| DATORII | 4.181.367 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.256.080 |
| Capital subscris varsat | 400.200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.612.586 |
| VENITURI TOTALE | 26.678.277 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.170.427 |
| Profitul brut | 3.507.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.988.597 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 143 |