MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L.

Cauta alta firma:
MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L.
CUI: 41541089RegCom: J2019002985134EUID: ROONRC.J2019002985134CAEN: 6820Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. PERLEI, NR.2, CAM.OFICIU PERSONAL

Denumire MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L.
CUI 41541089
Nr. Reg. Com. J2019002985134
EUID ROONRC.J2019002985134
CAEN 6820
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2019-08-21 (6 ani)

Adresa JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. PERLEI, NR.2, CAM.OFICIU PERSONAL
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
MIHALACHE CĂTĂLIN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 9 779 487 1 986 125 5 196 141 41
2024 10 663 686 3 196 572 4 802 176 41
2023 10 812 608 2 934 680 4 684 867 44
2022 10 378 774 2 765 935 3 665 079 40
2021 6 411 698 1 846 607 661 954 33
2020 4 108 001 1 534 763 502 542 35
2019 986 185 372 865 113 401 29
Statistics
Commercial networks and enterprises
9 779 487 lei
-8%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3)
Obiect Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Cod CAEN principal 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere activitate (principal) Tranzacții imobiliare
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 2421 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Locul 108 în Constanţa pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
3.196.572 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta

Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica

Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica

Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență

Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial

Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica

Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L."

MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
6 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 2.118.312
Active circulante 6.685.227
Stocuri 6.143.039
Creante 261.589
Disponibilitati 280.599
Datorii 4.802.176
Capitaluri proprii 4.001.363
Capital social 1.500
Cifra de afaceri 10.663.686
Venituri totale 11.388.688
Cheltuieli totale 7.655.637
Profit brut 3.733.051
Pierdere bruta 0
Profit net 3.196.572
Pierdere neta 0
Nr. salariati 41

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 2.130.915
Active circulante 5.798.746
Stocuri 5.309.099
Creante 285.780
Disponibilitati 203.867
Datorii 4.684.867
Capitaluri proprii 3.244.794
Capital social 1.500
Cifra de afaceri 10.812.608
Venituri totale 12.918.042
Cheltuieli totale 9.583.047
Profit brut 3.334.995
Pierdere bruta 0
Profit net 2.934.680
Pierdere neta 0
Nr. salariati 44

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 1.827.204
Active circulante 4.605.611
Stocuri 3.472.886
Creante 729.300
Disponibilitati 403.425
Datorii 3.665.079
Venituri in avans 1
Capitaluri proprii 2.767.735
Capital social 1.500
Cifra de afaceri 10.378.774
Venituri totale 13.656.602
Cheltuieli totale 10.320.608
Profit brut 3.335.994
Pierdere bruta 0
Profit net 2.765.935
Pierdere neta 0
Nr. salariati 40

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 2.145.698
Active circulante 958.619
Stocuri 187.057
Creante 531.452
Disponibilitati 240.110
Datorii 661.954
Venituri in avans 47.152
Capitaluri proprii 2.395.211
Capital social 1.500
Cifra de afaceri 6.411.698
Venituri totale 6.573.158
Cheltuieli totale 4.658.134
Profit brut 1.915.024
Pierdere bruta 0
Profit net 1.846.607
Pierdere neta 0
Nr. salariati 33

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 476.635
Active circulante 1.546.020
Stocuri 1.209.189
Creante 19.796
Disponibilitati 317.035
Cheltuieli in avans 16.912
Datorii 502.542
Capitaluri proprii 1.537.025
Capital social 1.500
Cifra de afaceri 4.108.001
Venituri totale 4.376.551
Cheltuieli totale 2.805.487
Profit brut 1.571.064
Pierdere bruta 0
Profit net 1.534.763
Pierdere neta 0
Nr. salariati 35

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 229
Active circulante 487.537
Stocuri 65.246
Creante 28.648
Disponibilitati 393.643
Datorii 113.401
Capitaluri proprii 374.365
Capital social 1.500
Cifra de afaceri 986.185
Venituri totale 990.636
Cheltuieli totale 607.867
Profit brut 382.769
Pierdere bruta 0
Profit net 372.865
Pierdere neta 0
Nr. salariati 29
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.