MEDICA IMPEX 2003 SRL

Cauta alta firma:
MEDICA IMPEX 2003 SRL
CUI: 15491135RegCom: J40/7591/2003EUID: ROONRC.J40/7591/2003CAEN: 4646Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL METALURGIEI, NR.3-5

Denumire MEDICA IMPEX 2003 SRL
CUI 15491135
Nr. Reg. Com. J40/7591/2003
EUID ROONRC.J40/7591/2003
CAEN 4646
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2003-06-06 (23 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL METALURGIEI, NR.3-5
Cod Poștal 41831
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
PAPASTAMOPOULOS SPYRIDON-Grecia
EFSTRATIA IOANNIDOU-Grecia
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 3 374 457 1 812 604 288 371 6
2024 3 367 027 1 889 572 182 826 6
2023 1 970 874 1 015 227 119 948 6
2022 2 967 968 1 684 326 347 582 5
2021 2 911 082 1 271 136 536 398 5
2020 2 086 603 906 871 1 094 217 6
2019 816 418 222 560 390 459 6
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
3 374 457 lei
0%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MEDICA IMPEX 2003 SRL”
Cod CAEN preponderent 4646 Rev. 2 (echivalent: 4646 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Descriere Activitate Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Cod CAEN principal 46 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Descriere activitate (principal) Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL METALURGIEI, NR.3-5
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția MEDICA IMPEX 2003 SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 2220 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice

Locul 807 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.889.572 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „MEDICA IMPEX 2003 SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „MEDICA IMPEX 2003 SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „MEDICA IMPEX 2003 SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MEDICA IMPEX 2003 SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „MEDICA IMPEX 2003 SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „MEDICA IMPEX 2003 SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „MEDICA IMPEX 2003 SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MEDICA IMPEX 2003 SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 3.956
Active circulante 2.072.042
Stocuri 1.750
Creante 1.155.215
Disponibilitati 185.077
Datorii 182.826
Capitaluri proprii 1.893.172
Capital social 3.000
Cifra de afaceri 3.367.027
Venituri totale 3.399.201
Cheltuieli totale 1.329.082
Profit brut 2.070.119
Pierdere bruta 0
Profit net 1.889.572
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 3.416
Active circulante 1.135.359
Stocuri 3.745
Creante 653.803
Disponibilitati 477.811
Datorii 119.948
Capitaluri proprii 1.018.827
Capital social 3.000
Cifra de afaceri 1.970.874
Venituri totale 1.972.068
Cheltuieli totale 937.132
Profit brut 1.034.936
Pierdere bruta 0
Profit net 1.015.227
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 3.000
Active circulante 2.032.508
Stocuri 21.994
Creante 404.771
Disponibilitati 1.605.743
Datorii 347.582
Capitaluri proprii 1.687.926
Capital social 3.000
Cifra de afaceri 2.967.968
Venituri totale 2.969.309
Cheltuieli totale 1.256.064
Profit brut 1.713.245
Pierdere bruta 0
Profit net 1.684.326
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 4.309
Active circulante 1.806.825
Stocuri 4.744
Creante 297.948
Disponibilitati 1.504.133
Datorii 536.398
Capitaluri proprii 1.274.736
Capital social 3.000
Cifra de afaceri 2.911.082
Venituri totale 2.912.614
Cheltuieli totale 1.612.949
Profit brut 1.299.665
Pierdere bruta 0
Profit net 1.271.136
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 61.806
Active circulante 1.942.882
Stocuri 750
Creante 399.576
Disponibilitati 1.542.556
Datorii 1.094.217
Capitaluri proprii 910.471
Capital social 3.000
Cifra de afaceri 2.086.603
Venituri totale 2.086.967
Cheltuieli totale 1.159.853
Profit brut 927.114
Pierdere bruta 0
Profit net 906.871
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 6.234
Active circulante 610.385
Stocuri 1.387
Creante 65.376
Disponibilitati 543.622
Datorii 390.459
Capitaluri proprii 226.160
Capital social 3.000
Cifra de afaceri 816.418
Venituri totale 817.166
Cheltuieli totale 586.442
Profit brut 230.724
Pierdere bruta 0
Profit net 222.560
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 6.234
Active circulante 785.125
Stocuri 750
Creante 251.649
Disponibilitati 532.726
Datorii 365.999
Capitaluri proprii 425.360
Capital social 3.000
Cifra de afaceri 1.000.101
Venituri totale 1.000.576
Cheltuieli totale 568.814
Profit brut 431.762
Pierdere bruta 0
Profit net 421.760
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 25.503
Active circulante 782.653
Stocuri 519
Creante 85.213
Disponibilitati 696.921
Datorii 489.438
Capitaluri proprii 318.718
Capital social 3.000
Cifra de afaceri 882.330
Venituri totale 882.842
Cheltuieli totale 559.112
Profit brut 323.730
Pierdere bruta 0
Profit net 315.118
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4646
Active imobilizate 195
Active circulante 548.506
Stocuri 519
Creante 157.341
Disponibilitati 390.646
Datorii 78.398
Capitaluri proprii 470.303
Cifra de afaceri 862.468
Venituri totale 863.349
Cheltuieli totale 557.094
Profit brut 306.255
Pierdere bruta 0
Profit net 257.254
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.