MERIDIAN NORD SRL
| Denumire | MERIDIAN NORD SRL |
| CUI | 29300928 |
| Nr. Reg. Com. | J2011013109406 |
| EUID | ROONRC.J2011013109406 |
| CAEN | 4781 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-11-03 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BULTOC GHEORGHIŢĂ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 38 834 668 | 3 636 205 | 4 017 197 | 23 798 511 | 5 803 480 | 25 581 126 | 92 |
| 2023 | 34 958 613 | 3 926 533 | 7 899 734 | 28 577 949 | 5 145 813 | 25 764 681 | 96 |
| 2022 | 31 746 324 | 5 636 315 | 12 503 191 | 29 226 687 | 5 081 918 | 21 838 148 | 91 |
| 2021 | 27 799 939 | 4 887 017 | 17 257 557 | 25 792 893 | 3 842 302 | 12 381 573 | 93 |
| 2020 | 27 242 864 | 3 545 387 | 21 744 828 | 25 710 057 | 3 519 097 | 7 494 556 | 90 |
| 2019 | 32 292 624 | 837 612 | 29 078 221 | 26 796 420 | 6 218 184 | 3 949 169 | 132 |
| 2018 | 29 496 295 | 1 146 977 | 29 889 147 | 27 563 670 | 5 414 907 | 3 111 557 | 123 |
| 2017 | 27 573 421 | 971 995 | 32 491 076 | 28 368 473 | 5 982 730 | 1 964 580 | 119 |
| 2016 | 21 543 253 | 931 380 | 32 537 699 | 29 121 869 | 4 215 671 | 992 585 | 112 |
Statistics
Commercial networks and enterprises38 834 668 lei
11%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MERIDIAN NORD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4781 Rev. 2 (echivalent: 4781 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4781: Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MERIDIAN NORD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MERIDIAN NORD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MERIDIAN NORD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.798.511 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.803.480 |
| Stocuri | 2.034.257 |
| Creante | 3.103.480 |
| Casa si conturi la banci | 665.743 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.582 |
| DATORII | 4.017.197 |
| VENITURI IN AVANS | 42.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.581.126 |
| Capital subscris varsat | 1.890.500 |
| Cifra de afaceri neta | 38.834.668 |
| VENITURI TOTALE | 40.935.547 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.846.752 |
| Profitul brut | 4.088.795 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.636.205 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.577.949 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.145.813 |
| Stocuri | 1.463.770 |
| Creante | 3.497.542 |
| Casa si conturi la banci | 184.501 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.254 |
| DATORII | 7.899.734 |
| VENITURI IN AVANS | 109.601 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.764.681 |
| Capital subscris varsat | 1.890.500 |
| Cifra de afaceri neta | 34.958.613 |
| VENITURI TOTALE | 36.825.352 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.404.129 |
| Profitul brut | 4.421.223 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.926.533 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 96 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.226.687 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.081.918 |
| Stocuri | 1.509.102 |
| Creante | 3.450.308 |
| Casa si conturi la banci | 122.508 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.984 |
| DATORII | 12.503.191 |
| VENITURI IN AVANS | 11.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.838.148 |
| Capital subscris varsat | 1.890.500 |
| Cifra de afaceri neta | 31.746.324 |
| VENITURI TOTALE | 34.021.740 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.678.052 |
| Profitul brut | 6.343.688 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.636.315 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 91 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.792.893 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.842.302 |
| Stocuri | 1.305.513 |
| Creante | 2.256.426 |
| Casa si conturi la banci | 280.363 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.935 |
| DATORII | 17.257.557 |
| VENITURI IN AVANS | 15.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.381.573 |
| Capital subscris varsat | 1.890.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.799.939 |
| VENITURI TOTALE | 30.364.948 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.836.297 |
| Profitul brut | 5.528.651 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.887.017 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 93 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.710.057 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.519.097 |
| Stocuri | 1.115.435 |
| Creante | 2.175.976 |
| Casa si conturi la banci | 227.686 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.230 |
| DATORII | 21.744.828 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.494.556 |
| Capital subscris varsat | 1.890.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.242.864 |
| VENITURI TOTALE | 28.533.967 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.528.128 |
| Profitul brut | 4.005.839 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.545.387 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 90 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.796.420 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.218.184 |
| Stocuri | 2.036.951 |
| Creante | 3.949.848 |
| Casa si conturi la banci | 231.385 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.786 |
| DATORII | 29.078.221 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.949.169 |
| Capital subscris varsat | 1.590.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.292.624 |
| VENITURI TOTALE | 33.012.126 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.050.240 |
| Profitul brut | 961.886 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 837.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 132 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.563.670 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.414.907 |
| Stocuri | 1.525.474 |
| Creante | 3.698.922 |
| Casa si conturi la banci | 190.511 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.127 |
| DATORII | 29.889.147 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.111.557 |
| Capital subscris varsat | 1.590.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.496.295 |
| VENITURI TOTALE | 29.916.193 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.601.911 |
| Profitul brut | 1.314.282 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.146.977 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 123 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.368.473 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.982.730 |
| Stocuri | 1.360.748 |
| Creante | 4.380.609 |
| Casa si conturi la banci | 241.373 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 104.453 |
| DATORII | 32.491.076 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.964.580 |
| Capital subscris varsat | 1.590.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.573.421 |
| VENITURI TOTALE | 28.356.559 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.384.564 |
| Profitul brut | 971.995 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 971.995 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 119 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.121.869 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.215.671 |
| Stocuri | 1.168.726 |
| Creante | 2.885.403 |
| Casa si conturi la banci | 161.542 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 192.744 |
| DATORII | 32.537.699 |
| CAPITALURI - TOTAL | 992.585 |
| Capital subscris varsat | 1.590.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.543.253 |
| VENITURI TOTALE | 22.469.503 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.538.123 |
| Profitul brut | 931.380 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 931.380 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 112 |