NEDEIAS GROUP S.R.L.
| Denumire | NEDEIAS GROUP S.R.L. |
| CUI | 5290703 |
| Nr. Reg. Com. | J1994000043060 |
| EUID | ROONRC.J1994000043060 |
| CAEN | 2829 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-01-24 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRISTUREAN ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 548 706 | 4 232 383 | 30 478 147 | — | — | — | 82 |
| 2024 | 30 895 919 | 3 447 870 | 22 315 959 | 13 650 890 | 38 558 620 | 22 110 388 | 76 |
| 2023 | 39 161 988 | 9 758 543 | 14 469 258 | 9 174 686 | 29 385 728 | 20 303 824 | 62 |
| 2022 | 25 959 406 | 2 227 150 | 11 970 854 | 5 447 785 | 18 834 943 | 10 985 498 | 52 |
| 2021 | 16 267 299 | 923 461 | 9 590 885 | 5 321 594 | 13 523 615 | 9 037 295 | 42 |
| 2020 | 14 535 835 | 1 027 068 | 9 717 541 | 5 586 237 | 12 587 243 | 8 455 939 | 31 |
| 2019 | 12 274 008 | 2 538 923 | 7 834 670 | 3 986 903 | 11 989 974 | 7 554 669 | 25 |
| 2018 | 10 014 674 | 1 773 998 | 6 763 209 | 2 888 157 | 9 503 751 | 5 628 699 | 24 |
| 2017 | 8 289 788 | 1 000 657 | 3 848 722 | 1 746 346 | 6 493 566 | 4 124 281 | 23 |
| 2016 | 7 723 070 | 1 014 946 | 2 370 743 | 1 572 702 | 4 619 300 | 3 821 259 | 19 |
Statistics
Commercial networks and enterprises39 548 706 lei
28%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NEDEIAS GROUP S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2829 Rev. 2 (echivalent: 2829 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 28 Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bistriţa-Năsăud , domeniul 2829: Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NEDEIAS GROUP S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NEDEIAS GROUP S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NEDEIAS GROUP S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.650.890 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.558.620 |
| Stocuri | 13.949.436 |
| Creante | 22.754.779 |
| Casa si conturi la banci | 1.854.405 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.220 |
| DATORII | 22.315.959 |
| VENITURI IN AVANS | 7.804.383 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.110.388 |
| Capital subscris varsat | 6.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 30.895.919 |
| VENITURI TOTALE | 35.379.993 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.419.277 |
| Profitul brut | 3.960.716 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.447.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.174.686 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.385.728 |
| Stocuri | 6.518.830 |
| Creante | 16.240.664 |
| Casa si conturi la banci | 6.626.234 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 14.469.258 |
| VENITURI IN AVANS | 3.787.332 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.303.824 |
| Capital subscris varsat | 6.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 39.161.988 |
| VENITURI TOTALE | 43.113.203 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.906.055 |
| Profitul brut | 11.207.148 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.758.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.447.785 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.834.943 |
| Stocuri | 5.382.817 |
| Creante | 12.150.737 |
| Casa si conturi la banci | 1.301.389 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 11.970.854 |
| VENITURI IN AVANS | 1.326.376 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.985.498 |
| Capital subscris varsat | 6.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 25.959.406 |
| VENITURI TOTALE | 29.153.905 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.577.232 |
| Profitul brut | 2.576.673 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.227.150 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.321.594 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.523.615 |
| Stocuri | 4.658.362 |
| Creante | 7.993.531 |
| Casa si conturi la banci | 871.722 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 9.590.885 |
| VENITURI IN AVANS | 217.029 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.037.295 |
| Capital subscris varsat | 6.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 16.267.299 |
| VENITURI TOTALE | 17.557.953 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.502.541 |
| Profitul brut | 1.055.412 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 923.461 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.586.237 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.587.243 |
| Stocuri | 4.000.092 |
| Creante | 8.008.459 |
| Casa si conturi la banci | 578.692 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 9.717.541 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.455.939 |
| Capital subscris varsat | 6.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.535.835 |
| VENITURI TOTALE | 15.225.154 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.096.000 |
| Profitul brut | 1.129.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.027.068 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.986.903 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.989.974 |
| Stocuri | 4.424.078 |
| Creante | 6.674.179 |
| Casa si conturi la banci | 891.717 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 7.834.670 |
| VENITURI IN AVANS | 587.538 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.554.669 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.274.008 |
| VENITURI TOTALE | 13.628.935 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.649.902 |
| Profitul brut | 2.979.033 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.538.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.888.157 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.503.751 |
| Stocuri | 2.213.773 |
| Creante | 6.538.151 |
| Casa si conturi la banci | 751.827 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 6.763.209 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.628.699 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.014.674 |
| VENITURI TOTALE | 10.392.979 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.267.060 |
| Profitul brut | 2.125.919 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.773.998 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.746.346 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.493.566 |
| Stocuri | 1.211.979 |
| Creante | 5.115.443 |
| Casa si conturi la banci | 166.144 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.848.722 |
| VENITURI IN AVANS | 266.909 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.124.281 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.289.788 |
| VENITURI TOTALE | 8.293.301 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.117.975 |
| Profitul brut | 1.175.326 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.000.657 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.572.702 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.619.300 |
| Stocuri | 1.375.708 |
| Creante | 2.955.885 |
| Casa si conturi la banci | 287.707 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.370.743 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.821.259 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.723.070 |
| VENITURI TOTALE | 7.755.818 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.576.754 |
| Profitul brut | 1.179.064 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.014.946 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |