NESTOP SURVEING TEAM S.R.L.

Cauta alta firma:
NESTOP SURVEING TEAM S.R.L.
CUI: 21334593RegCom: J27/390/2007EUID: ROONRC.J27/390/2007CAEN: 7112Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. NEAMŢ, ORŞ. TÂRGU NEAMŢ, STR. MARASESTI, BL.11, ET.3, AP.14

Denumire NESTOP SURVEING TEAM S.R.L.
CUI 21334593
Nr. Reg. Com. J27/390/2007
EUID ROONRC.J27/390/2007
CAEN 7112
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2007-03-12 (19 ani)

Adresa JUD. NEAMŢ, ORŞ. TÂRGU NEAMŢ, STR. MARASESTI, BL.11, ET.3, AP.14
Cod Poștal 615200
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SAVA VASILE CIPRIAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 2 179 454 1 032 851 247 566 5
2024 2 869 658 1 739 472 370 366 6
2023 2 525 549 2 039 664 248 822 5
2022 1 553 618 1 317 053 189 407 3
2021 1 568 165 1 291 407 112 938 3
2020 986 704 622 238 129 715 3
2019 678 118 355 549 58 411 3
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
2 179 454 lei
-24%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NESTOP SURVEING TEAM S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 7112 Rev. 2 (echivalent: 7112 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Descriere Activitate Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Cod CAEN principal 71 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Descriere activitate (principal) Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. NEAMŢ, ORŞ. TÂRGU NEAMŢ, STR. MARASESTI, BL.11, ET.3, AP.14
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția NESTOP SURVEING TEAM S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 2735 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Neamţ , domeniul 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Locul 22 în Neamţ pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.739.472 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „NESTOP SURVEING TEAM S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „NESTOP SURVEING TEAM S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „NESTOP SURVEING TEAM S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NESTOP SURVEING TEAM S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „NESTOP SURVEING TEAM S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „NESTOP SURVEING TEAM S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „NESTOP SURVEING TEAM S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NESTOP SURVEING TEAM S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 7112
Active imobilizate 843.067
Active circulante 2.811.188
Creante 1.106.238
Disponibilitati 1.704.950
Datorii 370.366
Capitaluri proprii 3.283.889
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.869.658
Venituri totale 2.874.572
Cheltuieli totale 834.770
Profit brut 2.039.802
Pierdere bruta 0
Profit net 1.739.472
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 7112
Active imobilizate 607.486
Active circulante 3.098.334
Creante 2.098.456
Disponibilitati 999.878
Datorii 248.822
Capitaluri proprii 3.456.998
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.525.549
Venituri totale 2.546.375
Cheltuieli totale 481.756
Profit brut 2.064.619
Pierdere bruta 0
Profit net 2.039.664
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 7112
Active imobilizate 480.856
Active circulante 1.125.885
Creante 751.263
Disponibilitati 374.622
Datorii 189.407
Capitaluri proprii 1.417.334
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.553.618
Venituri totale 1.593.301
Cheltuieli totale 261.112
Profit brut 1.332.189
Pierdere bruta 0
Profit net 1.317.053
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 7112
Active imobilizate 308.403
Active circulante 3.298.216
Creante 3.245.944
Disponibilitati 52.272
Datorii 112.938
Capitaluri proprii 3.493.681
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.568.165
Venituri totale 1.569.465
Cheltuieli totale 262.678
Profit brut 1.306.787
Pierdere bruta 0
Profit net 1.291.407
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 7112
Active imobilizate 350.053
Active circulante 1.981.937
Creante 1.949.457
Disponibilitati 32.480
Datorii 129.715
Capitaluri proprii 2.202.275
Capital social 200
Cifra de afaceri 986.704
Venituri totale 996.202
Cheltuieli totale 364.657
Profit brut 631.545
Pierdere bruta 0
Profit net 622.238
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 7112
Active imobilizate 272.336
Active circulante 1.366.112
Creante 1.337.076
Disponibilitati 29.036
Datorii 58.411
Capitaluri proprii 1.580.037
Capital social 200
Cifra de afaceri 678.118
Venituri totale 678.656
Cheltuieli totale 316.321
Profit brut 362.335
Pierdere bruta 0
Profit net 355.549
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 7112
Active imobilizate 284.729
Active circulante 955.090
Stocuri 28.000
Creante 915.514
Disponibilitati 11.576
Datorii 15.331
Capitaluri proprii 1.224.488
Capital social 200
Cifra de afaceri 422.099
Venituri totale 423.102
Cheltuieli totale 244.370
Profit brut 178.732
Pierdere bruta 0
Profit net 174.502
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 7112
Active imobilizate 202.221
Active circulante 860.661
Stocuri 28.000
Creante 821.279
Disponibilitati 11.382
Datorii 12.896
Capitaluri proprii 1.049.986
Capital social 200
Cifra de afaceri 188.759
Venituri totale 197.705
Cheltuieli totale 106.237
Profit brut 91.468
Pierdere bruta 0
Profit net 85.545
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7112
Active imobilizate 196.531
Active circulante 784.589
Stocuri 28.000
Creante 751.018
Disponibilitati 5.571
Datorii 16.680
Capitaluri proprii 964.440
Capital social 200
Cifra de afaceri 117.663
Venituri totale 117.727
Cheltuieli totale 100.903
Profit brut 16.824
Pierdere bruta 0
Profit net 14.132
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.