PALAPLAST EXPERT SRL
| Denumire | PALAPLAST EXPERT SRL |
| CUI | 17381872 |
| Nr. Reg. Com. | J23/591/2005 |
| EUID | ROONRC.J2005000591231 |
| CAEN | 4674 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-03-21 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PALATIANAS PARASKEVAS | - | Grecia |
| PALATIANAS KONSTANTINOS | - | Grecia |
| PALATIANAS NIKOLAOS | - | Grecia |
| PALATIANAS GEORGIOS | - | Grecia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 836 047 | 2 948 250 | 7 295 196 | — | — | — | 8 |
| 2024 | 14 847 661 | 3 028 270 | 7 372 401 | 190 965 | 10 273 006 | 3 091 570 | 9 |
| 2023 | 12 326 366 | 2 441 710 | 4 604 031 | 222 050 | 7 062 714 | 2 680 733 | 7 |
| 2022 | 11 084 966 | 2 514 262 | 6 152 369 | 157 061 | 8 749 683 | 2 577 562 | 7 |
| 2021 | 11 976 687 | 2 678 260 | 3 044 245 | 64 353 | 8 431 946 | 5 275 241 | 7 |
| 2020 | 11 423 880 | 2 533 681 | 942 847 | 67 434 | 4 664 514 | 3 785 510 | 7 |
| 2019 | 6 920 495 | 1 188 529 | 1 190 261 | 80 298 | 3 545 714 | 2 432 160 | 7 |
| 2018 | 6 935 587 | 1 180 331 | 820 475 | 159 014 | 3 011 509 | 2 346 457 | 8 |
| 2017 | 7 058 570 | 1 102 826 | 1 770 072 | 237 331 | 3 269 173 | 1 732 841 | 6 |
| 2016 | 5 796 988 | 1 074 252 | 2 208 892 | 192 472 | 3 157 563 | 1 137 552 | 5 |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 836 047 lei
-7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PALAPLAST EXPERT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4674 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 4674: Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PALAPLAST EXPERT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PALAPLAST EXPERT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PALAPLAST EXPERT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 190.965 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.273.006 |
| Stocuri | 3.284.675 |
| Creante | 6.605.109 |
| Casa si conturi la banci | 383.222 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 7.372.401 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.091.570 |
| Capital subscris varsat | 52.500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.847.661 |
| VENITURI TOTALE | 14.859.893 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.233.416 |
| Profitul brut | 3.626.477 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.028.270 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 222.050 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.062.714 |
| Stocuri | 3.948.801 |
| Creante | 2.840.785 |
| Casa si conturi la banci | 273.128 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.604.031 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.680.733 |
| Capital subscris varsat | 52.500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.326.366 |
| VENITURI TOTALE | 12.377.113 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.448.010 |
| Profitul brut | 2.929.103 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.441.710 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 157.061 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.749.683 |
| Stocuri | 3.650.942 |
| Creante | 4.671.023 |
| Casa si conturi la banci | 427.718 |
| DATORII | 6.152.369 |
| VENITURI IN AVANS | 176.813 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.577.562 |
| Capital subscris varsat | 52.500 |
| Cifra de afaceri neta | 11.084.966 |
| VENITURI TOTALE | 11.130.137 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.161.487 |
| Profitul brut | 2.968.650 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.514.262 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.353 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.431.946 |
| Stocuri | 4.551.000 |
| Creante | 2.027.080 |
| Casa si conturi la banci | 1.853.866 |
| DATORII | 3.044.245 |
| VENITURI IN AVANS | 176.813 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.275.241 |
| Capital subscris varsat | 52.500 |
| Cifra de afaceri neta | 11.976.687 |
| VENITURI TOTALE | 11.994.326 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.825.848 |
| Profitul brut | 3.168.478 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.678.260 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 67.434 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.664.514 |
| Stocuri | 1.938.262 |
| Creante | 1.681.326 |
| Casa si conturi la banci | 1.044.926 |
| DATORII | 942.847 |
| VENITURI IN AVANS | 3.591 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.785.510 |
| Capital subscris varsat | 52.500 |
| Cifra de afaceri neta | 11.423.880 |
| VENITURI TOTALE | 11.443.276 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.496.133 |
| Profitul brut | 2.947.143 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.533.681 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 80.298 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.545.714 |
| Stocuri | 1.753.222 |
| Creante | 1.490.578 |
| Casa si conturi la banci | 301.914 |
| DATORII | 1.190.261 |
| VENITURI IN AVANS | 3.591 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.432.160 |
| Capital subscris varsat | 52.500 |
| Cifra de afaceri neta | 6.920.495 |
| VENITURI TOTALE | 6.965.027 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.543.062 |
| Profitul brut | 1.421.965 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.188.529 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 159.014 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.011.509 |
| Stocuri | 1.472.446 |
| Creante | 1.375.118 |
| Casa si conturi la banci | 163.945 |
| DATORII | 820.475 |
| VENITURI IN AVANS | 3.591 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.346.457 |
| Capital subscris varsat | 52.500 |
| Cifra de afaceri neta | 6.935.587 |
| VENITURI TOTALE | 6.967.515 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.555.370 |
| Profitul brut | 1.412.145 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.180.331 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 237.331 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.269.173 |
| Stocuri | 1.224.815 |
| Creante | 1.186.990 |
| Casa si conturi la banci | 857.368 |
| DATORII | 1.770.072 |
| VENITURI IN AVANS | 3.591 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.732.841 |
| Capital subscris varsat | 52.500 |
| Cifra de afaceri neta | 7.058.570 |
| VENITURI TOTALE | 7.129.199 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.811.987 |
| Profitul brut | 1.317.212 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.102.826 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 192.472 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.157.563 |
| Stocuri | 1.131.187 |
| Creante | 1.352.599 |
| Casa si conturi la banci | 673.777 |
| DATORII | 2.208.892 |
| VENITURI IN AVANS | 3.591 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.137.552 |
| Capital subscris varsat | 52.500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.796.988 |
| VENITURI TOTALE | 5.849.870 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.568.856 |
| Profitul brut | 1.281.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.074.252 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |