PANIFICATIE "CUPTORUL DE AUR - ARANY KEMENCE" SRL
| Denumire | PANIFICATIE "CUPTORUL DE AUR - ARANY KEMENCE" SRL |
| CUI | 537404 |
| Nr. Reg. Com. | J1991000432148 |
| EUID | ROONRC.J1991000432148 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-08-06 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NAGY ZOLTÁN | CONFORM ACT CONSTITUTIV-LE EXERCITĂ SEPARAT | România |
| ZSUNKULY CSABA | CONFORM ACT CONSTITUTIV-LE EXERCITĂ SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 946 178 | 622 888 | 36 308 | — | — | — | 14 |
| 2024 | 8 525 888 | 3 034 723 | 760 762 | 768 590 | 9 271 216 | 9 294 465 | 24 |
| 2023 | 8 018 702 | 3 089 373 | 3 124 342 | 853 162 | 8 515 911 | 6 259 742 | 22 |
| 2022 | 7 474 467 | 2 642 910 | 3 930 781 | 957 704 | 6 136 999 | 3 170 369 | 24 |
| 2021 | 5 878 514 | 2 026 228 | 185 925 | 822 231 | 5 388 988 | 6 030 749 | 23 |
| 2020 | 5 071 106 | 1 739 631 | 1 768 518 | 562 723 | 5 208 690 | 4 004 521 | 23 |
| 2019 | 5 152 273 | 1 737 430 | 181 131 | 640 460 | 5 556 538 | 6 012 367 | 23 |
| 2018 | 4 460 723 | 1 592 316 | 95 420 | 709 625 | 3 672 548 | 4 274 937 | 22 |
| 2017 | 3 937 363 | 908 871 | 116 978 | 801 213 | 2 014 970 | 2 682 621 | 19 |
| 2016 | 3 064 781 | 614 502 | 120 269 | 841 473 | 1 078 919 | 1 773 751 | 17 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 946 178 lei
-54%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PANIFICATIE "CUPTORUL DE AUR - ARANY KEMENCE" SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Covasna , domeniul 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PANIFICATIE "CUPTORUL DE AUR - ARANY KEMENCE" SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PANIFICATIE "CUPTORUL DE AUR - ARANY KEMENCE" SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PANIFICATIE "CUPTORUL DE AUR - ARANY KEMENCE" SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 768.590 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.271.216 |
| Stocuri | 649.224 |
| Creante | 281.403 |
| Casa si conturi la banci | 8.340.589 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.421 |
| DATORII | 760.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.294.465 |
| Capital subscris varsat | 4.200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.525.888 |
| VENITURI TOTALE | 8.705.769 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.197.324 |
| Profitul brut | 3.508.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.034.723 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 853.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.515.911 |
| Stocuri | 636.067 |
| Creante | 321.898 |
| Casa si conturi la banci | 7.557.946 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.011 |
| DATORII | 3.124.342 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.259.742 |
| Capital subscris varsat | 4.200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.018.702 |
| VENITURI TOTALE | 8.195.774 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.629.405 |
| Profitul brut | 3.566.369 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.089.373 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 957.704 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.136.999 |
| Stocuri | 817.910 |
| Creante | 300.033 |
| Casa si conturi la banci | 5.019.056 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.447 |
| DATORII | 3.930.781 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.170.369 |
| Capital subscris varsat | 4.200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.474.467 |
| VENITURI TOTALE | 7.533.963 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.443.291 |
| Profitul brut | 3.090.672 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.642.910 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 822.231 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.388.988 |
| Stocuri | 378.540 |
| Creante | 215.497 |
| Casa si conturi la banci | 4.794.951 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.455 |
| DATORII | 185.925 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.030.749 |
| Capital subscris varsat | 4.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.878.514 |
| VENITURI TOTALE | 5.897.486 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.546.597 |
| Profitul brut | 2.350.889 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.026.228 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 562.723 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.208.690 |
| Stocuri | 414.642 |
| Creante | 150.088 |
| Casa si conturi la banci | 4.643.960 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.491 |
| DATORII | 1.768.518 |
| VENITURI IN AVANS | 2.865 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.004.521 |
| Capital subscris varsat | 4.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.071.106 |
| VENITURI TOTALE | 5.119.476 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.084.514 |
| Profitul brut | 2.034.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.739.631 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 640.460 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.556.538 |
| Stocuri | 424.619 |
| Creante | 118.586 |
| Casa si conturi la banci | 5.013.333 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.241 |
| DATORII | 181.131 |
| VENITURI IN AVANS | 9.741 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.012.367 |
| Capital subscris varsat | 4.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.152.273 |
| VENITURI TOTALE | 5.206.602 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.354.075 |
| Profitul brut | 1.852.527 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.737.430 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 709.625 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.672.548 |
| Stocuri | 526.612 |
| Creante | 102.667 |
| Casa si conturi la banci | 3.043.269 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.802 |
| DATORII | 95.420 |
| VENITURI IN AVANS | 16.618 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.274.937 |
| Capital subscris varsat | 4.200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.460.723 |
| VENITURI TOTALE | 4.518.357 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.883.605 |
| Profitul brut | 1.634.752 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.592.316 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 801.213 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.014.970 |
| Stocuri | 345.854 |
| Creante | 225.130 |
| Casa si conturi la banci | 1.443.986 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.911 |
| DATORII | 116.978 |
| VENITURI IN AVANS | 23.495 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.682.621 |
| Capital subscris varsat | 4.200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.937.363 |
| VENITURI TOTALE | 4.001.587 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.924.738 |
| Profitul brut | 1.076.849 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 908.871 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 841.473 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.078.919 |
| Stocuri | 242.148 |
| Creante | 166.233 |
| Casa si conturi la banci | 462.376 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.000 |
| DATORII | 120.269 |
| VENITURI IN AVANS | 30.372 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.773.751 |
| Capital subscris varsat | 4.200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.064.781 |
| VENITURI TOTALE | 3.129.446 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.409.528 |
| Profitul brut | 719.918 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 614.502 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |