PIC ROMANIA S.R.L.
| Denumire | PIC ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 11267330 |
| Nr. Reg. Com. | J12/4696/2018 |
| EUID | ROONRC.J2018004696123 |
| CAEN | 146 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | necunoscut |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-10-16 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOC MARIUS SABIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 328 295 | 4 195 532 | 9 356 517 | — | — | — | 2 |
| 2024 | 15 849 147 | 3 351 394 | 3 482 526 | 2 786 611 | 7 022 336 | 6 328 428 | 2 |
| 2023 | 9 348 010 | 1 629 180 | 729 390 | 2 932 422 | 3 272 746 | 5 477 034 | 2 |
| 2022 | 9 738 933 | 2 072 081 | 1 399 911 | 2 969 041 | 3 573 394 | 5 147 854 | 2 |
| 2021 | 9 633 985 | 2 571 389 | 623 040 | — | — | — | 2 |
| 2020 | 6 798 874 | 2 206 513 | 418 516 | — | — | — | 2 |
| 2019 | 5 568 645 | 416 793 | 361 310 | — | — | — | 5 |
| 2018 | 5 199 075 | -2 681 | 184 169 | 76 118 | 3 872 815 | 3 893 849 | 6 |
| 2017 | 9 314 435 | 178 511 | 616 699 | 114 364 | 6 431 562 | 5 954 282 | 10 |
| 2016 | 8 204 010 | -34 977 | 779 928 | 1 365 587 | 5 070 376 | 5 685 669 | 16 |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 328 295 lei
-16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PIC ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 146 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PIC ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PIC ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PIC ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.786.611 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.022.336 |
| Creante | 1.029.614 |
| Casa si conturi la banci | 104.459 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.007 |
| DATORII | 3.482.526 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.328.428 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.849.147 |
| VENITURI TOTALE | 16.020.854 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.047.150 |
| Profitul brut | 3.973.704 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.351.394 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.932.422 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.272.746 |
| Creante | 836.365 |
| Casa si conturi la banci | 324.248 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.256 |
| DATORII | 729.390 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.477.034 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.348.010 |
| VENITURI TOTALE | 9.478.228 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.586.765 |
| Profitul brut | 1.891.463 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.629.180 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.969.041 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.573.394 |
| Stocuri | 14.400 |
| Creante | 1.311.238 |
| Casa si conturi la banci | 830.098 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.330 |
| DATORII | 1.399.911 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.147.854 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.738.933 |
| VENITURI TOTALE | 10.065.245 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.660.284 |
| Profitul brut | 2.404.961 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.072.081 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| Active imobilizate | 381.934 |
| Active circulante | 5.015.988 |
| Stocuri | 14.400 |
| Creante | 929.490 |
| Disponibilitati | 2.956.105 |
| Cheltuieli in avans | 3.260 |
| Datorii | 623.040 |
| Capitaluri proprii | 4.778.142 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 9.633.985 |
| Venituri totale | 9.660.280 |
| Cheltuieli totale | 6.674.848 |
| Profit brut | 2.985.432 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.571.389 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 75.563 |
| Active circulante | 2.543.978 |
| Stocuri | 91.743 |
| Creante | 258.888 |
| Disponibilitati | 1.483.427 |
| Cheltuieli in avans | 5.728 |
| Datorii | 418.516 |
| Capitaluri proprii | 2.206.753 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.798.874 |
| Venituri totale | 6.817.767 |
| Cheltuieli totale | 4.232.534 |
| Profit brut | 2.585.233 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.206.513 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 58.481 |
| Active circulante | 718.220 |
| Creante | 590.738 |
| Disponibilitati | 127.482 |
| Cheltuieli in avans | 2.797 |
| Datorii | 361.310 |
| Capitaluri proprii | 418.188 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.568.645 |
| Venituri totale | 5.760.862 |
| Cheltuieli totale | 5.144.852 |
| Profit brut | 616.010 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 416.793 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 76.118 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.872.815 |
| Creante | 2.405.216 |
| Casa si conturi la banci | 1.467.599 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 129.085 |
| DATORII | 184.169 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.893.849 |
| Capital subscris varsat | 2.983.102 |
| Cifra de afaceri neta | 5.199.075 |
| VENITURI TOTALE | 5.233.166 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.152.130 |
| Profitul brut | 81.036 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.681 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 114.364 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.431.562 |
| Creante | 2.359.019 |
| Casa si conturi la banci | 4.072.543 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.055 |
| DATORII | 616.699 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.954.282 |
| Capital subscris varsat | 2.983.102 |
| Cifra de afaceri neta | 9.314.435 |
| VENITURI TOTALE | 9.695.081 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.466.245 |
| Profitul brut | 228.836 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 178.511 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.365.587 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.070.376 |
| Stocuri | 1.479.907 |
| Creante | 2.607.147 |
| Casa si conturi la banci | 983.322 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.017 |
| DATORII | 779.928 |
| VENITURI IN AVANS | 383 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.685.669 |
| Capital subscris varsat | 2.983.102 |
| Cifra de afaceri neta | 8.204.010 |
| VENITURI TOTALE | 9.211.241 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.246.218 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 34.977 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 34.977 |
| Numar mediu de salariati | 16 |