PR SHIPPING SRL

Cauta alta firma:
PR SHIPPING SRL
CUI: 23110932RegCom: J2008000188135EUID: ROONRC.J2008000188135CAEN: 5226Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. DELFINULUI, NR.22, CAMERA 27, ET.3

Denumire PR SHIPPING SRL
CUI 23110932
Nr. Reg. Com. J2008000188135
EUID ROONRC.J2008000188135
CAEN 5226
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2008-01-24 (18 ani)

Adresa JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. DELFINULUI, NR.22, CAMERA 27, ET.3
Cod Poștal 900389
Telefon 0766533238
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
MÎNDRU LAURENŢIU-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 5 833 426 1 515 089 1 109 725 3
2024 4 346 369 1 805 822 2 296 684 3
2023 1 888 666 677 849 275 970 3
2022 1 620 245 235 825 279 167 4
2021 2 370 534 559 577 497 807 5
2020 2 922 625 721 956 537 792 4
2019 2 515 237 629 980 534 309 4
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
5 833 426 lei
34%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PR SHIPPING SRL”
Cod CAEN preponderent 5226 Rev. 0 (echivalent: 5226 Rev. 1, 5226 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
Descriere Activitate Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
Cod CAEN principal 52
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. DELFINULUI, NR.22, CAMERA 27, ET.3
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția PR SHIPPING SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 2500 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 5226: Comerț cu amănuntul al produselor din tutun

Locul 101 în Constanţa pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.805.822 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „PR SHIPPING SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „PR SHIPPING SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „PR SHIPPING SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PR SHIPPING SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „PR SHIPPING SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „PR SHIPPING SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „PR SHIPPING SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PR SHIPPING SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 5229
Active imobilizate 339.272
Active circulante 3.795.442
Stocuri 26.889
Creante 1.722.966
Disponibilitati 2.045.587
Cheltuieli in avans 5.134
Datorii 2.296.684
Venituri in avans 4.865
Capitaluri proprii 1.838.299
Capital social 7.000
Cifra de afaceri 4.346.369
Venituri totale 4.619.260
Cheltuieli totale 2.481.442
Profit brut 2.137.818
Pierdere bruta 0
Profit net 1.805.822
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 5229
Active imobilizate 13.507
Active circulante 1.208.508
Stocuri 16.010
Creante 206.297
Disponibilitati 986.201
Cheltuieli in avans 2.333
Datorii 275.970
Venituri in avans 2.227
Capitaluri proprii 946.151
Capital social 7.000
Cifra de afaceri 1.888.666
Venituri totale 1.981.389
Cheltuieli totale 1.285.595
Profit brut 695.794
Pierdere bruta 0
Profit net 677.849
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 5229
Active imobilizate 66.747
Active circulante 1.043.942
Stocuri 16.009
Creante 92.449
Disponibilitati 935.484
Cheltuieli in avans 256
Datorii 279.167
Venituri in avans 3.898
Capitaluri proprii 827.880
Capital social 7.000
Cifra de afaceri 1.620.245
Venituri totale 1.775.883
Cheltuieli totale 1.526.286
Profit brut 249.597
Pierdere bruta 0
Profit net 235.825
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 5229
Active imobilizate 168.659
Active circulante 1.041.056
Stocuri 16.008
Creante 151.774
Disponibilitati 873.274
Cheltuieli in avans 2.102
Datorii 497.807
Capitaluri proprii 714.010
Capital social 7.000
Cifra de afaceri 2.370.534
Venituri totale 2.442.662
Cheltuieli totale 1.862.073
Profit brut 580.589
Pierdere bruta 0
Profit net 559.577
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 5229
Active imobilizate 254.690
Active circulante 1.037.114
Creante 263.105
Disponibilitati 774.009
Cheltuieli in avans 421
Datorii 537.792
Capitaluri proprii 754.433
Capital social 7.000
Cifra de afaceri 2.922.625
Venituri totale 2.996.426
Cheltuieli totale 2.247.605
Profit brut 748.821
Pierdere bruta 0
Profit net 721.956
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 5229
Active imobilizate 360.804
Active circulante 833.759
Stocuri 84
Creante 404.073
Disponibilitati 429.602
Cheltuieli in avans 2.204
Datorii 534.309
Capitaluri proprii 662.458
Capital social 7.000
Cifra de afaceri 2.515.237
Venituri totale 2.606.358
Cheltuieli totale 1.950.775
Profit brut 655.583
Pierdere bruta 0
Profit net 629.980
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 5229
Active imobilizate 102.000
Active circulante 1.269.853
Stocuri 84
Creante 292.534
Disponibilitati 977.235
Cheltuieli in avans 1.155
Datorii 670.908
Capitaluri proprii 702.100
Capital social 7.000
Cifra de afaceri 3.340.206
Venituri totale 3.412.333
Cheltuieli totale 2.709.237
Profit brut 703.096
Pierdere bruta 0
Profit net 669.623
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 5229
Active imobilizate 1.911
Active circulante 1.526.057
Creante 436.852
Disponibilitati 1.089.205
Cheltuieli in avans 1.666
Datorii 863.554
Capitaluri proprii 666.080
Capital social 7.000
Cifra de afaceri 2.917.725
Venituri totale 3.005.855
Cheltuieli totale 2.343.395
Profit brut 662.460
Pierdere bruta 0
Profit net 633.603
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 5229
Active imobilizate 36.853
Active circulante 1.335.807
Stocuri 0
Creante 325.145
Disponibilitati 1.010.662
Cheltuieli in avans 4.720
Datorii 978.680
Capitaluri proprii 398.700
Capital social 7.000
Cifra de afaceri 1.513.646
Venituri totale 1.642.201
Cheltuieli totale 1.212.221
Profit brut 429.980
Pierdere bruta 0
Profit net 366.223
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.