PROFI PRINT PRODUCTION SRL
| Denumire | PROFI PRINT PRODUCTION SRL |
| CUI | 27253471 |
| Nr. Reg. Com. | J2010002134232 |
| EUID | ROONRC.J2010002134232 |
| CAEN | 7311 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-08-06 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PROFIR ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 15 117 181 | 3 697 568 | 8 259 693 | 14 501 872 | 6 999 658 | 12 728 226 | 34 |
| 2023 | 16 969 791 | 3 872 018 | 9 184 614 | 9 308 117 | 8 413 864 | 8 970 659 | 0 |
| 2022 | 15 296 969 | 2 713 801 | 9 652 078 | 7 228 460 | 7 996 381 | 5 048 862 | 31 |
| 2021 | 15 150 392 | 2 942 952 | 5 059 029 | 3 943 993 | 7 040 693 | 6 189 972 | 28 |
| 2020 | 12 835 662 | 2 234 065 | 5 837 250 | 4 033 442 | 6 671 951 | 4 822 034 | 27 |
| 2019 | 15 754 627 | 1 872 284 | 6 685 342 | 4 464 793 | 6 525 867 | 4 257 124 | 34 |
| 2018 | 14 837 965 | 2 949 737 | 5 426 824 | 3 327 519 | 7 588 565 | 5 334 577 | 30 |
| 2017 | 11 395 672 | 2 054 869 | 3 719 828 | 3 089 893 | 5 095 253 | 4 439 709 | 42 |
| 2016 | 9 867 455 | 1 175 331 | 4 043 703 | 3 652 636 | 4 110 550 | 3 512 024 | 34 |
Statistics
Commercial networks and enterprises15 117 181 lei
-11%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PROFI PRINT PRODUCTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7311 Rev. 2 (echivalent: 7311 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Cod CAEN principal | 73 Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere activitate (principal) | Publicitate și activități de studiere a pieței |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 7311: Activități ale agențiilor de publicitate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PROFI PRINT PRODUCTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PROFI PRINT PRODUCTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PROFI PRINT PRODUCTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.501.872 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.999.658 |
| Stocuri | 1.899.378 |
| Creante | 4.647.323 |
| Casa si conturi la banci | 452.957 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 98.389 |
| DATORII | 8.259.693 |
| VENITURI IN AVANS | 612.000 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.728.226 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 15.117.181 |
| VENITURI TOTALE | 15.512.958 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.344.677 |
| Profitul brut | 4.168.281 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.697.568 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.308.117 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.413.864 |
| Stocuri | 1.142.840 |
| Creante | 6.133.088 |
| Casa si conturi la banci | 1.137.936 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.046.050 |
| DATORII | 9.184.614 |
| VENITURI IN AVANS | 612.758 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.970.659 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 16.969.791 |
| VENITURI TOTALE | 17.078.381 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.661.598 |
| Profitul brut | 4.416.783 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.872.018 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.228.460 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.996.381 |
| Stocuri | 1.924.165 |
| Creante | 5.640.373 |
| Casa si conturi la banci | 431.843 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 90.157 |
| DATORII | 9.652.078 |
| VENITURI IN AVANS | 614.058 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.048.862 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 15.296.969 |
| VENITURI TOTALE | 15.746.919 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.476.256 |
| Profitul brut | 3.270.663 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.713.801 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.943.993 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.040.693 |
| Stocuri | 1.180.722 |
| Creante | 5.659.627 |
| Casa si conturi la banci | 200.344 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 277.582 |
| DATORII | 5.059.029 |
| VENITURI IN AVANS | 13.267 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.189.972 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.150.392 |
| VENITURI TOTALE | 15.960.005 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.421.675 |
| Profitul brut | 3.538.330 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.942.952 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.033.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.671.951 |
| Stocuri | 1.193.328 |
| Creante | 5.162.243 |
| Casa si conturi la banci | 316.380 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.573 |
| DATORII | 5.837.250 |
| VENITURI IN AVANS | 72.682 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.822.034 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.835.662 |
| VENITURI TOTALE | 13.000.918 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.480.904 |
| Profitul brut | 2.520.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.234.065 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.464.793 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.525.867 |
| Stocuri | 1.136.501 |
| Creante | 4.412.453 |
| Casa si conturi la banci | 976.913 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 84.122 |
| DATORII | 6.685.342 |
| VENITURI IN AVANS | 132.316 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.257.124 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 15.754.627 |
| VENITURI TOTALE | 16.073.069 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.785.598 |
| Profitul brut | 2.287.471 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.872.284 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.327.519 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.588.565 |
| Stocuri | 938.360 |
| Creante | 5.463.206 |
| Casa si conturi la banci | 1.186.999 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.009 |
| DATORII | 5.426.824 |
| VENITURI IN AVANS | 184.692 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.334.577 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.837.965 |
| VENITURI TOTALE | 15.767.058 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.227.405 |
| Profitul brut | 3.539.653 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.949.737 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.089.893 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.095.253 |
| Stocuri | 748.235 |
| Creante | 3.901.087 |
| Casa si conturi la banci | 445.931 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 223.701 |
| DATORII | 3.719.828 |
| VENITURI IN AVANS | 249.310 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.439.709 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.395.672 |
| VENITURI TOTALE | 11.606.046 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.129.834 |
| Profitul brut | 2.476.212 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.054.869 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.652.636 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.110.550 |
| Stocuri | 440.761 |
| Creante | 3.088.671 |
| Casa si conturi la banci | 581.118 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 212.885 |
| DATORII | 4.043.703 |
| VENITURI IN AVANS | 420.344 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.512.024 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.867.455 |
| VENITURI TOTALE | 10.218.348 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.787.084 |
| Profitul brut | 1.431.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.175.331 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |