QUATRO GRUP DISTRIBUTION SRL
| Denumire | QUATRO GRUP DISTRIBUTION SRL |
| CUI | 25168353 |
| Nr. Reg. Com. | J22/409/2009 |
| EUID | ROONRC.J2009000409222 |
| CAEN | 4617 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-02-20 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PĂDURARIU MIHĂIŢĂ | - | România |
| POPA ŞTEFĂNIŢĂ PANTELIMON | - | România |
| VOICICOVSCHI ROBERT DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 207 966 625 | 3 025 680 | 30 814 843 | 8 214 389 | 31 081 265 | 8 480 811 | 104 |
| 2023 | 178 809 068 | 3 315 079 | 29 334 050 | 9 148 001 | 28 559 963 | 8 373 914 | 101 |
| 2022 | 137 275 116 | 2 318 065 | 23 204 199 | 8 134 791 | 22 022 979 | 6 953 571 | 83 |
| 2021 | 128 218 520 | 2 689 396 | 14 817 009 | 5 727 143 | 13 603 932 | 4 514 066 | 82 |
| 2020 | 117 003 882 | 2 464 322 | 13 008 873 | 4 634 226 | 12 029 317 | 3 654 670 | 83 |
| 2019 | 94 871 180 | 1 127 504 | 12 619 946 | 4 130 461 | 10 679 833 | 2 190 348 | 63 |
| 2018 | 84 206 027 | 620 001 | 14 646 507 | 4 373 982 | 11 925 369 | 1 652 844 | 64 |
| 2017 | 79 451 338 | 956 453 | 11 812 261 | 2 854 193 | 10 673 412 | 1 715 344 | 62 |
| 2016 | 67 543 411 | 534 646 | 8 959 341 | 1 712 642 | 8 505 589 | 1 258 890 | 57 |
Statistics
Commercial networks and enterprises207 966 625 lei
16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “QUATRO GRUP DISTRIBUTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4617 Rev. 2 (echivalent: 4617 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 46 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Iaşi , domeniul 4617: Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „QUATRO GRUP DISTRIBUTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „QUATRO GRUP DISTRIBUTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „QUATRO GRUP DISTRIBUTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.214.389 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.081.265 |
| Stocuri | 14.763.450 |
| Creante | 15.106.042 |
| Casa si conturi la banci | 1.211.773 |
| DATORII | 30.814.843 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.480.811 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 207.966.625 |
| VENITURI TOTALE | 209.745.594 |
| CHELTUIELI TOTALE | 206.227.842 |
| Profitul brut | 3.517.752 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.025.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.148.001 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.559.963 |
| Stocuri | 13.463.403 |
| Creante | 14.402.179 |
| Casa si conturi la banci | 694.381 |
| DATORII | 29.334.050 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.373.914 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 178.809.068 |
| VENITURI TOTALE | 180.237.719 |
| CHELTUIELI TOTALE | 176.387.236 |
| Profitul brut | 3.850.483 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.315.079 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.134.791 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.022.979 |
| Stocuri | 10.380.263 |
| Creante | 11.138.039 |
| Casa si conturi la banci | 504.677 |
| DATORII | 23.204.199 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.953.571 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 137.275.116 |
| VENITURI TOTALE | 138.210.762 |
| CHELTUIELI TOTALE | 135.525.940 |
| Profitul brut | 2.684.822 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.318.065 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.727.143 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.603.932 |
| Stocuri | 4.353.723 |
| Creante | 8.474.784 |
| Casa si conturi la banci | 775.425 |
| DATORII | 14.817.009 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.514.066 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 128.218.520 |
| VENITURI TOTALE | 129.135.798 |
| CHELTUIELI TOTALE | 126.008.068 |
| Profitul brut | 3.127.730 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.689.396 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 82 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.634.226 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.029.317 |
| Stocuri | 4.281.775 |
| Creante | 7.010.307 |
| Casa si conturi la banci | 737.235 |
| DATORII | 13.008.873 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.654.670 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 117.003.882 |
| VENITURI TOTALE | 117.764.274 |
| CHELTUIELI TOTALE | 114.876.734 |
| Profitul brut | 2.887.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.464.322 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.130.461 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.679.833 |
| Stocuri | 4.528.944 |
| Creante | 5.501.952 |
| Casa si conturi la banci | 648.937 |
| DATORII | 12.619.946 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.190.348 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 94.871.180 |
| VENITURI TOTALE | 95.705.049 |
| CHELTUIELI TOTALE | 94.397.469 |
| Profitul brut | 1.307.580 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.127.504 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 63 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.373.982 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.925.369 |
| Stocuri | 6.459.789 |
| Creante | 4.570.026 |
| Casa si conturi la banci | 895.554 |
| DATORII | 14.646.507 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.652.844 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 84.206.027 |
| VENITURI TOTALE | 84.955.108 |
| CHELTUIELI TOTALE | 84.229.148 |
| Profitul brut | 725.960 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 620.001 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.854.193 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.673.412 |
| Stocuri | 5.351.929 |
| Creante | 4.344.829 |
| Casa si conturi la banci | 976.654 |
| DATORII | 11.812.261 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.715.344 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 79.451.338 |
| VENITURI TOTALE | 80.039.493 |
| CHELTUIELI TOTALE | 78.932.768 |
| Profitul brut | 1.106.725 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 956.453 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.712.642 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.505.589 |
| Stocuri | 4.038.446 |
| Creante | 3.863.582 |
| Casa si conturi la banci | 603.561 |
| DATORII | 8.959.341 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.258.890 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 67.543.411 |
| VENITURI TOTALE | 68.070.449 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.437.817 |
| Profitul brut | 632.632 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 534.646 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |